ОЛ Бачка Паланка: Разиграни Писарев

Домаћини су били надиграни.  Писарев је просто растурио домаћу одбрану.
lopta1

Пролетер - Наша звезда 0:5 (0:2)

КАРАЂОРЂЕВО: Игралиште Пролетера, судија Јакић (Бачка Паланка). Стрелци: Писаров у 13, 21, 30.  и 71.  и Спасић у 88.  минуту.  Жути картон: Спасић (Наша звезда).

ПРОЛЕТЕР: Андрејић, Келенц, Батез, Кончар, Кајтез, Илић, З.  Пелимиш, Херготић, Стојанов, Калаба (Пушкар) Р.  Пелимиш.

НАША ЗВЕЗДА: Митровић, Поткоњак (Мајсторовић), Грња, Инђић, Бабић, П.  Владислав, Пилиповић (Мирков), Јовицки (Ћубрило), Писарев (Спасић), Лаћарак (Панић), М.  Владислав.

Постигао је четири гола, а могао је да се упише у листу стрелаца бар још два - три пута.

Бачка (БП). - Борац (В) 3:1 (2:0)

БАЧКА ПАЛАНКА: Игралиште Бачке, судија Девић (Бачка Паланка). Стрелци: Ахметовић, Павловић и Д.  Бјелош за Бачку, О.  Међедовић за Борац.

БАЧКА: Јарић, Балиновић (В.  Карпов), Б.  Лукач, Б.  Бјелош, Мишков, Д.  Бјелош, Сталетовић, Павловић (Живановић), Нађ, Штајн, Ахметовић.

БОРАЦ: Петковић, Миклушев, Н.  Арбутовић, Миљевић, Фабри, О.  Међедовић, Грозница, Покрајац (Требовац), Дарко Шмитран (Лекић), Н.  Међедовић (Николић).

Домаћини су могли славити и много убедљивије. Имали су безброј повољних шанси, али стрелци су промашивали.

В.  К.  -  С.  Ш.

Бачка (Д) - Кривањ 7:0 (2:0)

ДЕСПОТОВО: Игралиште Бачке, судија Милешевић (Бачка Паланка). Стрелци: И.  Николић у 30, Грујић у 45, Капетанов у 53, Секуруш у  58.  и 71.  и  Данилов у 77.  и 85.  минуту. Жути картони: И.  Николић, Зелен (Бачка), А.  Стрехски, Мучај, Спасић, Бујак (Кривањ). Црвени картон: М.  Стрехски (Кривањ).

БАЧКА: Пагач, Бајац, Лакић, Грујић (Данилов), Будић (М.  Будић), Марковић (Гајић), Макар (И.  Николић), Капетанов, Зелен, Шимун (Милић), Секуруш.

КРИВАЊ: Цехмајтер, Јововић, А.  Стрехски, Мучај, Павлов, Алекси (Драгић), Кочонда, Спасић (Бујак), Добош (Јованов) М.  Стрехски, Карачоњи (Мандач).

Играчи Бачке, изненадили, госте, који су најављивали чак и успех.  Домаћини су играли одлично, створили су много шанси, а нису искористили и пет зицера.  А,и голман гостију Цехмајтер био је сјајан.  А, централна фигура на утакмици био је Марко Секуруш. Био је права напаст за гостујућу одбрану, а уз то постигао је и два гола.

Г.  Ћулибрк

Славија - Орлови (БП) 0:8 (0:3)

БОЂАНИ: Игралићште Славије, судија Лалић (Бачка Паланка). Стрелци: Мајкић у 28.  и 51, Аврамовић у 29, 48.  и 57, Антонић у 61.  и Проле у 70.  72.  минуту.

СЛАВИЈА: Л.  Драча (Чупорт), Такач, Стефановић, Девић, Кутина, Дуспара (Б.  Хорват), Петровић, Секулић, М.  Драча, З.  Јовановић (Бјегрилић), Смољански (Рацков).

ОРЛОВИ: Клисарић, Ђукић, Копања, Марковић, Марчета, Ковачевић (Узуров), Проле, Гајдобрански, Аврамовић, Мајкић, Антонић.

Домаћини су издржали скоро пола сата сталних и агрсивних напада гостију, а онда им је понестало снаге.

А.  Хорват

Соко - Бачки Хајдук 2:0 (1:0)

НОВА ГАЈДОБРА: Игралиште Сокола, судија Дражић (Бачка Паланка). Стрелци: Дангубић у 11.  и Тасовац у 80.  минуту.  Жути картони: Црнчевић, Брковић, Нешковић, С.  Адамовић (Соко). Црвени картон: Д.  Николић (Бачки Хајдук).

СОКО: Црнчевић, Борковић, Нешковић, Драговић, Стојановић (Гушић), М.  Адамовић, Тасовац, Квржић (Ђурич),  Дангубић (Ђурица), Д.  Ратковић (Комад), С.  Адамовић (Родић).

БАЧКИ ХАЈДУК: Њењић, О.  Живановић, Хаџић, Петровић, И.  Јановић, Малешић, Т.  Николић, Д.  Живановић, Д.  Николић (Ј.  Николић), М.  Николић, Д.  Радић.

У лепој фудбалској игри домаћини су били много бољи ривал. Створили су много прилика, извели много лепих акција, али су успели да реализују само две шансе. Дангубић и Тасовац су били стрелци после, успешних школских акција.

Р.  Анђелић

М.  Будић

Нештин - Младост 5:1 (2:0)

НЕШТИН: Игралиште Нештина, судија Бојанић (Бачка Паланка). Стрелци: Пуделка у 16, С.  Ћулибрк у 35, Л.  Божин у 50.  и Вујовић у 57.  и 65.  за Нештин, Н.  Ђурић у 61.  минуту за Младост.  Жути картони: М.  Валентик (Нештин), Бабић, Станковић (Младост).

НЕШТИН: Јакшић, М.  Валентик, С.  Божин, Пуделка, С.  Ћулибрк, Л.  Божин, Бакош, Моравац (Вујовић), С.  Валентик, Вукмировић, Гњатовић.

МЛАДОСТ: Медић, С.  Ђурић, Ковачевић, Н.  Ђурић, Бабић, Загорчић (Немет), Дорошки, Штрбац (Милетић), Станковић, Добре (Девић), Агбаба

Заслужена победа Нештинаца. Обезбедили су победу, квалитетном и ефикасном игром. Славље је могло бити и још убедљивије, да су домаћи, стрелци били мало прецизнији.

Н.  Василић

Резултати:

БОЂАНИ: Славија - Орлови 0:8, КАРАЂОРЂЕВО: Пролетер - Наша звезда 0:5, НЕШТИН: Нештин - Младост 5:1, БАЧА ПАЛАНКА: Бачки - Борац (В) 3:1, НОВА ГАЈДОБРА: Соко - Бачки Хајдук 2:0, ДЕСПОТОВО: Бачка -Кривањ.