ОЛ Инђија – С. Пазова – Ириг: Фудбал важнији од срушеног крова

У доброј и динамичној утакмици, гости, су из две добре прилике постигли и два гола, а играли су целу утакмицу са девет играча.
CSK Cortanovci

Слога (К) - Цар Урош 2:2 (1:1)

КРЊЕШЕВЦИ: Стадион Слоге, гледалаца 50, судија Мијатоић (Инђија).Стрелци: Мујић у 6.и Караклајић у 89. (из пенала) за Слогу, а Ђ. Родић у 40. и 75. минуту за Цар Урош. Жути картони: Кундак (Слога), Љ. Бојић, Познан, Ђ. Родић (Цар Урош).

СЛОГА: Богићевић 6, Марчетић 7, Комазец 6, Травица -, Мујић 7, Лешић 5, Грујић 7, Караклајић 7, Деспић 7, Николић 7, Кундак 7.

ЦАР УРОШ: Пардовицки 8, Познан 7, Љ. Бојић 7, Барјактаровић 6, Ђ. Родић 8, Шмит 6, Тешић 6, Р. Родић 7, Бабник 6.

И домаћини су имали проблема са саставом. Почели су утакмицу у пуном саставу, а онда је у 10. минуту Марчетић напустио игру, јер му је невреме срушио кров куће.

У 30. минуту повредио се Травица, па је у игри остало девет против девет играча. У другом полувремену Марчетић се вратио у игру, пошто, је нашао мајсторе да  му поправе кров. Иначе, домаћини су имали десетак шутева тик преко пречке, и пропустили су да реализују још три зицера.

Д. Трифуновић

ЧСК - Слога (М) 3:2 (1:2)

ЧОРТАНОВЦИ: Игралиште ЧСК-а, гледалаца 100, судија Рапајић (Инђија).Стрелци: П. Суботин у 23. (из пенала), Милић у 52. и Јокић у 68. за ЧСК, а Варичак у 8. и Милошевић у 13.  минуту за Слогу. Жути картони: Милић (ЧСК), Милошевић, Ђокић (Слога).

ЧСК: Војновић 9, Милић 8 (Лапчић 7), Кнежевић 8, Н. Суботин 8, Мирчевски 9, Душан Димић 8, Драгичевић 8, Јокић 8 (И. Мирковић), П. Суботин 9, Радовановић 8, Мијатовић 8 (Стаменковић 9).

СЛОГА: Перић 6, Клинко 7, Варичак 7, Ђокић 7, Богуновић 7, Белановић 7, Кусић 6, Милошевић 7, Давидовски 7, Радошевић 7, Брадић 7.

У фер игри, коначан резултат реалан.Гости су били бољи у првом полувремену, и постигли су и два гола.У наставку, улазак капитена домаћих Марка Стаменковића препородио је игру своју екипе.А, Милић и Јокић су повољне шансе претворили у голове и коначну победу.

П. Станчев

ЧОРТАНОВЦИ: ЧСК - Слога (М) 3:2 КРУШЕДОЛ: Крушедол - Борац (Ј) 7:0, ИРИГ: Раднички сремски витезови – Планинац 4:4, НОВИ СЛАНКАМЕН: Дунав - Фрушкогорац 1:1, КРЊЕШЕВЦИ: Слога - Цар Урош 2:2.