ОЛ Рума: Борбени Румљани

Румљани освојили су бодове у веома борбеној игри и дошли до убедљиве победе захваљујући хет - трику Милоша Коларевића.
fudbal/dnevnik

Јединство (Р) - Полет 4:1 (3:0)

РУМА: Игралиште Јединства, гледалаца 80, судија Николић (Рума).Стрелци: Алемпић у 15.и Коларевић у 25, 44.и 70.за Јединство, Н. Петровикћ у 86. минуту (из пенала) за Полет.Жути картон: Вујиновић (Полет).

ЈЕДИНСТВО: Кухар, Милић 8 (Маћешић 7), Л. Јовић 8, Мирић 8, Маринковић 8, Греч 8, Врготић 8, Алемпић 8, Рек 7, Коларевић 9, Зец 8.

ПОЛЕТ: Вељковић 7, Цвијановић 6, И. Стојановић 8, Славкић 7, Николић 7, Вуковић 7 (Вујин овић 7), Дамјановић 7, Тошић 7, С. Јокић 7, Н. Петровић 7 (Видић), Васић 7.

Д. Видаковић

Граничар (Г) - Јединство (П) 0:2 (0:0)

ГРАБОВЦИ: Игралиште Граничара, гледалаца 150, судија Кавгић (Рума).Стрелац: Ђурашевић у 50. и 53.  минуту. Жути картони: Митровић, Јовановић, Стевић, Вукашиновић (Граничар), Гавриловић (Јединство).

ГРАНИЧАР: Пауновић, Митровић (Стевић), Вукашиновић, Петковић, Јовановић, М. Јовић, Б. Јовић, Костић, Гавриловић, Букорац, Рајачић.

ЈЕДИНСТВО: В. Сабо, Обреновић, Поповић, Г. Петровић, Жакула (Ђурашевић), Стојановић (Д. Клајн), Јовановић, И. Клајн (Новаковић), Д. Петровић Јошић), Гавриловић, Лозић.

Играчи Граничара мучили су се целу утакмицу, против борбених гостију.Оног тренутка када су гости постигли два брза гола, играчи Граничара потпуно су стали. А, гости су утакмицу привели рутински.

М. Пантовић

Борац (С) - Фрушкогорац 2:3 (1:0)

СТЕЈАНОВЦИ: Игралиште Борца, гледалаца 100, судија Јовановић (Грабовци).Стрелци: Басара у 26. (из пенала) и Д. Ђаковић у 61.за Борац, Бјељац у 64, Ристић у 67.и Бакић у 75. минуту за Фрушкогорац. Жути картони: Малетић (Борац), Кнежевић, Б. Граовац (Фрушкогорац).

БОРАЦ: Јовановић 6, Петровић 6 (Ловренчић), Шивољски 6, Ристановић 6, Арсеновић 6, Малетић 6, Д. Ђаковић 6, Драгичевић 6, Басара 7, Лукић 6 (Путица), Малетић (М. Ђаковић, Д. Јанковић).

ФРУШКОГОРАЦ: Рако 6, Кнежевић 6, Ристић 7, Стојковић 6, Кадар 7, Павловић 8, Б. Граовац 7,  Бјељац 7 (Васић)), Дакић 6, Бакић 7, Јокић 6.

Играо се добар фудбал. Гости из Малих Радинаца су славили.  Спорна је била регистрација голмана гостију.

Д. Нинковић

РУМА: Јединство - Полет 4:1, ГРАБОВЦИ: Граничар - Јединство (П) 0:2, СТЕЈАНОВЦИ: Борац - Фрушкогорац 2:3.Јединство из Краљеваца било је слободно.