ОЛ Рума, Ириг, Инђија – Стара Пазова: Лидер заустављен у Малим Радинцима

Лидер из Краљеваца поклекао је у Малим Радинцима.
fudbal

Фрушкогорац - Јединство (К) 4:3 (2:2)

МАЛИ РАДИНЦИ: Игралиште Фрушкогорца, судија Николић (Рума).Стрелци: Зец у 10, Поповић у 30, Павловић у 63. и Стојаковић у 85. (из пенала) за Фрушкогорац, А М. Лазаревић у 3. и 55. и Симић у 41. минуту за Јединство. Жути картони: Зец, Павловић,  (Фрушкогорац), Поповић, Бељин, С. Лазаревић (Јединство).

ФРУШКОГОРАЦ: Грубић, Поповић, Павловић, Б. Граовац, Бајић, Зец, Малетић, Гојковић, Бакић, Миоковић (Топић), Самарџија (Дакић).

ЈЕДИНСТВО: Јокић, Бељин, Вилотић, Симић, Степановић (Цвитичанин), Томић, Зељајић, Нешковић (Поповић), Деврња (Спасојевић), С. Лазаревић (Влајин), М. Лазаревић.

Заслужено је изгубио, иако је два пута водио, и имао још неке шансе које није искористио. Спасојевић је непотрено направио пенал, из кога су домаћини дошли до победе.

В. Михајловић

Б. Кнежевић

Граничар (Г) - Слога (М) 2:1 (2:0)

ГРАБОВЦИ: Игралиште Граничара, судија Тодоровић (Инђија). Стрелци: М. Самарџић у 23. и Јовић у 30. за Граничар, а Лазаревић у 60. минуту за Слогу. Жути картони: Ранкић, Костић, Таборовић, Букорац, Стевић (Граничар), Зец (Слога).Црвени картони: Рајачић (Граничар), Детелин (Слога).

ГРАНИЧАР: Мијалчић 8, Стевић 7 (Гавриловић), Ранкић 7, Митровић 7 (В. Самарџић), Јовић 9, Таборовић 7, Букорац 7 (Костић), Рајачић 7, Новаковић 8, Ристивојевић 8, М. Самарџић 6.

СЛОГА: Милошевић 7, Мишчевић 7 (Сибинчић), Детелин 6, Мујић 7, Лазаревић 7 (Фајин), Кусић 7, Новаковић 7, Ранков 7, Зец 7, Богуновић 7, Татић 7.

У доста занимљивој игри ипак су фаворизовани домаћини били много бољи ривал .  У домаћем тиму, а и најбољи појединац сусрета, био је Бојан Јовић, који је својом игром одскакао од свих.

В. Самарџић

Војводина - 27. октобар 4:1 (1:1)

НЕРАДИН: Игралиште Војводине, судија Данчуло (Инђија). Стрелци: Грубјешић, Талировић, Стојановић и Шкорић за Војводину, Митрић за 27.октобар.

ВОЈВОДИНА: Јовичић 7, Калушевић 7, Бенежан 7, Радинаревић 7 (Шкорић), Ристић 7, Георгијевић 8, Николић 7, Грубјешић 8, Талировић 8, М. Бизумић 7 (Васић), Стојановић 7.

27. ОКТОБАР: Сабо 7, Марковић 7 (Варга), Станковић 7 (С. Јухас), В. Јухас 7, Радојчић 7, Јовић 7, И. Бирињи 7, Пушић 7, Мијалик 7, Митрић 7, Мишљеновић 7. Домаћини играли чврсто у одбрани и на  контре. Пропустили су сијасет шанси, али ипак постигли четири гола. Иначе, играо се одличан фудбал у Нерадину.

М. Стевановић

Борац (Ј) - Цар Урош 1:3 (1:2)

ЈАРКОВЦИ: Игралиште  Борца, судија Узелац (Рума). Стрелци: Недић у 29. за Борац, Паповић у 13.и 43. и Видановић у 68. минуту за Цар Урош. Жути картони: Димитријевић (Борац), Младеновић (Цар Урош).Црвени картони: Димитријевић (Борац), Опачић (Цар Урош).

БОРАЦ: Милић 8, Тучић 8, Пиљевић 8, Гаковић 7, Бомештар 7, Јовановић 8, Радуловић 8 (Димитријевић 6), Митровић 8, Наранџић 8, Недић 7, Миљуш 7.

ЦАР УРОШ: Грбрански 8, Шмит 7, Спасојевић 8, јоцић 8, Врховац 8, Опачић 8, Паповић 9, Врањеш 8, Видановић 9,  Тешић 8, Младеновић 8 (Вукмировић).

Домаћини нису успели да пруже отпор далеко бољим фудбалерима из Јаска. Гости су могли славити још и убедљивије да нису играли опуштено.

П. Михајовић

Доњи Петровци - Полет 2:1 (1:1)

ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Стадион Доњих Петроваца, судија Јовановић (Рума).Стрелци: Зекановић у 35.и Опарушић у 90. за Доње Петровце, а Цвијановић у 5. минуту за Полет. Жути картони: Сладоја, Деврња, Опарушић, Зекановић (Доњи Петровци),

ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Томић 6, Динић 6, Диклић 6, Вујовић 7 (Тркуља 6), Зекановић 8, Сладоја 7, Васић 7, Мудрић  (Видовић 7), Јовановић 6 (Опарушић 7), Деврња 6, Сечански 8.

ПОЛЕТ: Вељовић 6, Живић 6 (Н. Петровић 6), Видић 6, Ло занчић 6, Дамјановић 6, Марић 6, Милетић 7, Цвијановић 7, Нешковић 6, Стевановић 7, Марковић 6.

Играчи Полета су брзо повели, имали после тога још неке зреле прилике, али нису их успели да их реализују. После тога домаћини су кренули агресивније и борбеније. од такве игре је и победа у последњем минуту игре.

Н. Петровић

Борац (С) - Планинац 0:5 (0:1)

СТЕЈАНОВЦИ: Игралиште Борца, судија Ђурић (Инђија).Стрелци: Ћирић у 35. и 63. (из пенала), Шабић у 49, Петровић у 70. (из пенала) и Поповић у 90. минуту  Жути картони: Живанчевић, Илић (Планинац).Црвени картон: Дејан Јанковић (Борац).

БОРАЦ: Кованџић 6, Л. Јанковић 7, Дејан Јанковић 6 (Стричевић 7), Нинковић 7, Торњански 6, Томашевић 7, Љиљак 6, Путица – (Ђаковић 6), Ратковић 6, Шивољски 6.

ПЛАНИНАЦ: Иванушић 5, Јовановић 7, Шабић 7, Живанчевић 7 (Малешевић), В. Марковић 7, Ђукић 7, Петровић 7, Степанов 7, Поповић 7 (Максун Хајоли), Ћирић 7, Илић 7.

Већ на почетку утакмице голман гостију Иванушић тешко се повредио након једног старта.  Задобио је прелом ноге и превезен је колима хитне помоћи у болницу. За старт судија Ђурић није опоменуо никога ни жутим картоном. А у 30. минуту је искључио Дејана Јанковића, који је нехотице испружио руку, и дотакао лопту.

Д. Нинковић

Резултати:

СТЕЈАНОВЦИ: Борац - Планинац 0:5, ГРАБОВЦИ: Граничар - Слога (М) 2:1, МАЛИ РАДИНЦИ: Фрушкогорац - Јединство (К) 4:3, ЈАРКОВЦИ: Борац -Цар Урош 1:3, ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Доњи Петровци - Полет 2:1,  НЕРАДИН: Војводина - 27.октобар 4:1. Слога  из Крњешеваца је била слободна.