ОЛ Рума, Ириг, Инђија, Стара Пазова: Преокрет у Петровцима

Гости су играли чврсто у одбрани од првог минута, брзо су кретали у контре, и тако су постигли оба гола у првом полувремену.
lopta

Доњи Петровци - Војводина 4:3 (1:2)

ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Игралиште Доњих Петроваца, судија Николић (Рума). Стрелци: Шаша у 26. (из пенала), Зекановић у 57, Јовановић у 63. и Динић у 85. за Доње Петровце, а Митић у 15, и 22. Грубјешић у 60. минуту за Војводину. Жути картони: Јовановић, Шаша (Доњи Петровци), Бјелић (Војводина). Црвени картон: Бенежан (Војводина).

ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Томић 7, В. Опарушић 7, Зекановић 8, Динић 9, Диклић 8, Вујовић 8, Јекић 8, Сладоја 7, Танасковић 8,5, Јовановић 9, Шаша 8,5.

ВОЈВОДИНА: Јовичић 8, Калушевић 6, Бенежан 6, Стојшић 6, Ристић 7, Бјелић 7 (Милојковић), Ћирић 7, Радинаревић 7 (Бјеливук), Митић 8 (Шкорић), Грубјешић 6, Станковић 6.

У наставку, домаћини су заиграли много агресивније, стално су нападали, а и стрелци  су прорадили и тако су домаћини дошли до заслуженог славља.

К. Јовановић

Борац (С) - Цар Урош 1:3 (0:3)

СТЕЈАНОВЦИ: Игралиште Борца, судија Даљевић (Стара Пазова).Стрелци: Видовић у 53, за Борац, а М. Бојић у 2. и 29. и Младеновић у 13. минуту за Цар Урош. Жути картони: Јанковић (Борац), Љ. Бојић, Младеновић, Јуришић (Цар Урош).

БОРАЦ: Томашевић 7, Јанковић 7, Петровић 7, Нешковић 7, Ратковић 7 (Стричевић), Максић 7, Зељајић 7, Видовић 8 (С. Мирковић 7), Милић 7, Кресојевић 7, Шивиољски 7.

ЦАР УРОШ: Грубански 7, Родић 8, Гостовић 8, Кнежевић 7, Љ. Бојић 8 (Опачић 7) Јуришић 8, М. Бојић 8, Ракита 8, Грујић 8, Познан 8 (Паповић 7), Младеновић 8 (Пешић 7).

У редовима домаћина није било капитена Марка Нинковића и то се осетило. Видовић је постигао екстра гол из слободног ударца са више од 35 метара.

Д. Нинковић

Борац (Ј) - 27. октобар 3:2 (3:0)

ЈАРКОВЦИ: Игралиште Борца, Данчуло (Инђија).Стрелци: Недић у 14, Наранyић у 33. и Пенов у 37. за Борац, а Јовић у 69. и Сегеди у 78. минуту за 27.октобар.Жути картон: Базда (Борац), В. Радојчић, Марковић, Павин (27.октобар).

БОРАЦ: Горановић, Димитријевић, Гаковић, Пиљевић, Базда, Бомештар, Несторовић, Новаковић, Недић, Пенов, Наранyић.

27. ОКТОБАР: Лекић, Михајлик, Сегеди, В. Јухас, В. Радојчић, К. Бирињи, Греч, Фекете, Павин (Јовић), Марковић, О. Радојчић.

Шатринчани су пружити достојан отпор далеко борбенијим и срећнијим домаћинима. Једноставно, играчи 27. октобра, нису имали довиољно кондиције за два полувремена.

Ј. Јухас

Слога (М) - Јединство (К) 0:2 (0:1)

МАРАДИК: Игралиште Слоге, судија Белић (Ириг). Стрелци: Шевић у 7. и Васић у 80. минуту. Жути картони: Сибинкић (Слога), С. Лазаревић (Јединство).

СЛОГА:  Перић 6, Симетић 6, Милин 6, Миливојевић 6, Татић 6, Кусић 6, Новаковић 6, Гудаловић 6 (Брковић), Чавић 6, Брадић 6, Сибинкић 6.

ЈЕДИНСТВО: Башић 7, Станковић 7, Шевић 7,  М. Ј. Лазаревић 7, В. Кордолуп 7, Деврња 7, Остојић 7, С. Лазаревић 7, И. Спасојевић 7 (Поповић 7), Крстић 7 (Васић 7), М. Спасојевић 7.

Гостујући играчи имали су више зрелих прилика, али су успели да реализују само две.Домаћини само играли борбено, што није било довољно да се фаворизовани ривал боље угрози.   З. Давидовски

Граничар (Г) - Полет 4:2 (2:1)

ГРАБОВЦИ: Игралиште Граничара, судија Стојковић (Добринци). Стрелци: Букорац у 26, М. Самарyић у 38. (из пенала), Митровић у 54. и Миловановић у 81. за. Граничар, Стевановић у 44. и Лозанчић у 49. минуту за Полет. Жути картони: Кардаш, Ранкић, Ристивојевић (Граничар), Вељовић, Ликић, Видић, Дамјановић (Полет).

ГРАНИЧАР: Мијалчић 7, Миловановић 8 (Ранкић 7), Вукашиновић 8, Кардаш 8, Ђорђић 8, Таборовић 9, Букорац 9 (Илић 7), М. Самарyић 8 (Стевић 7), Јовановић 7 (Митровић 9), Новаковић 8 (Лазић 7), Ристивојевић 8.

ПОЛЕТ: Вељовић 6, Цвијановић 7 (Лозанчић 8), Ликић 8, Гемери 6, Стевановић 7, Марић 7, Марковић 6 (Нешковић 7), Дамјановић 7, Н. Петровић 6 (Васић 6), видић 6, Милетић 7.

Д. Ристивојевић

Фрушкогорац - Слога (К) 2:1 (2:1)

МАЛИ РАДИНЦИ: Игралиште Фрушкогорца, судија Узелац (Рума). Стрелци: Зец у 19. и 37. за Фрушкогорац, а Несторовић у 29. минуту за Слогу. Жути картони: Граовац, Бајић, Моковић, Попвић (Фрушкогорац), Несторовић (Слога).

ФРУШКОГОРАЦ: Грубић, Ристић (Поповић), Антонић (Топић), Кнежевић, Стојковић, Павловић, Граовац (Бајић), Пањак, Зец, Дакић, Миоковић.

СЛОГА: Yаферовић, М. Ђорђевић, Митровић, Дунчић, Несторовић, Кнежевић (Попадић), Лабан, Немања Ребић, Небојша Ребић, Жељко (Бурсаћ), Јовановић (Петковић).

Б. Кнежевић

Резултати:

ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Доњи Петровци - Војводина 4:3, ЈАРКОВЦИ: Борац - 27.октобар 3:2, МАЛИ РАДИНЦИ: Фрушкогорац - Слога (К) 2:1, ГРАБОВЦИ: Граничар - Полет 4:2, СТЕЈАНОВЦИ: Борац - Цар Урош 1:3, МАРАДИК: Слога - Јединство (К) 0:2. Планинац из Ривице је био слободан.