ОЛ Рума–Ириг: Празне мреже у дербију

Домаћини су били бољи у току целе утакмице, али чврста и непробојна одбрана гостију, није дозволила, домаћинима, да постигну гол.
Sremac Dobrinci Foto: privatna arhiva

Јединство (П) - Јединство (Р) 0:0

ПЛАТИЧЕВО: Стадион Јединства, гледалаца 200, судија Јовановић (Рума).Жути картони: Шкара (домаћи), Л. Јовић, Маринковић (гости). Црвени картон: Шкара (домаћи).

ЈЕДИНСТВО (П): В. Сабо, Трумић, Шкара, Бошњачић (Спасојевић), Д. Клајн (Настић), И. Клајн, Ђурашевић, Гавриловић, Лозић, Васић, Стојановић.

ЈЕДИНСТВО (Р): Мошић, Грбић, Л. Јовић (Видаковић), Кулушић, Маринковић, Врготић, Кадар, Божић, Зец, Басара, Алемпић (Павловић).

Уз то голман гостију Мошић одбранио је Бошњачичу шут са беле тачке. А, у самом финишу утакмице, гости су имали прилику да однесу сва три бода, али на срећу домаћина нису успели.

С. Бранковић

Младост (П) - Сремац (Д) 1:2 (0:2)

ПАВЛОВЦИ: Игралиште Младости, гледалаца 50, судија Николић (Рума).Стрелци: Јоцић у 62. за Младост, а С. Вукајловић у 14.и Милић у 32. минуту за Сремац. Жути картон: Цвјетиновић (Младост).

МЛАДОСТ: Богнар, М. Малешевић, Милошевић, Цвјетиновић, Ратковић (Бенежан), Тодоровић,  Мишкулин, Тешовић, Цикота, Јоцић, Н. Срећковић (Симић).

СРЕМАЦ: Радовац, Вучковић, Бојанић,  Паунковић, Милић, Љ. Вукмановић, Р. Ашћерић, Мађарац, Маричић (Бељин), З. Ашћерић (Лепотић), С. Вукајловић.

Гости су овели са 2:0 у првом полувремену, али у наставку домаћини су били много бољи ривал. И заслужили су макар бод. Јоцић је из слободног ударца са 35 метара матирао Радовца, а у самом финишу Јоцић, је опет извео слободан ударац овога пута с 18 метара, и само је срећа спасла гол гостију.

М. Суботић

ШАТРИНЦИ: 27.октобар - Борац (С) 2:4, КРАЉЕВЦИ: Јединство -Војводина 2:0, ВОГАЊ: Слога - Граничар (Г) 7:1, ПАВЛОВЦИ: Младост -Сремац (Д) 1:2, ПЛАТИЧЕВО: Јединство - Јединство (Р) 0:0, МАЛИ РАДИНЦИ: Фрушкогорац - Полет 1:1.