ОЛ Рума-Ириг: Златни голови Драгана Честића

Фаворизовани домаћини, нису успели, да савладају убедљиво, како су очекивали, борбене госте.Напротив, били су и надиграни, један перид игре,а и гости су први повели.
Дневник/Екипа Слоге из Вогња

Онда је на сцену наступио, нико други, већ Драган Честић, и са два ефектна гола, после добрих акција, донео свом тиму златне бодове у борби за титулу.

Р. Вукајловић

Сремац (Д) - Јединство (К) 2:1 (1:1)

РУМА: Стадион Првог маја, гледалаца 100, судија Љубинковић (Рума).Стрелци: Д. Честић у 44. и 54. за Сремац, а Томић у 30. минуту за Јединство. Жути картони: З. Ашћерић (Сремац), Миловановић (Јединство).

СРЕМАЦ: Секулић 7, Ђурић 7 (Лепотић), Ђ. Честић 7, З. Ашћерић 7 (Савић), Р. Ашћерић 7, Д. Честић 9, Михајловић 7, Вучковић 7 (Бељин), Дупор 7, Томић 7, Ж. Радојев 8.

ЈЕДИНСТВО: Мошић 6, Спасојевић 6, Ненадић 7 (Банда), Кордолуп 7, Миловановић 6, Грујић 7, Томић 6, Свилар 6, Загорчић 6, Богдановић 6, Влајин 6 (Исаковић).

Играо се доста борбен и добар фудбал. А, обућари, су пружили добру партију и постигли три гола, и имали су још неколико лепих прилика.

Д. Вујић

Слога (В ) - Фрушка гора 0:3 (0:1)

РУМА: Игралиште Првог маја, гледалаца 50, судија Јовановић (Рума).Стрелци: Цветићанин у 22, Анђелић у 85.и Трнић у 89. минуту. Жути картони: М. Поповић, Чубрило (Слога).

СЛОГА: Делић, Мирослав Крстић, Малетић (Чубрило), Живчић, Пуповац, Вучковић, Лазичић (Карановић), Р. Мијатовић, Митревски, М. Поповић, Драгичевић.

ФРУШКА ГОРА: Мачак, Кнежевић, Каранфиловић,  Тешић, Катић, Трнић, Јањић (Грубјешић), Боровић (Матић), Цветићанин (Оташевић), Мијајловић, Анђелић.

ШАТРИНЦИ: 27.октобар - Фрушкогорац 1:1, РУМА: Сремац (Д) -Јединство (К) 2:1, РУМА: Слога (В) - Фрушка гора 0:3, ГРАБОВЦИ: Граничар -Борац (С) 4:2, ИРИГ: Сремски витезови Раднички - Цар Урош 2:0, РИВИЦА: Планинац - Војводина 0:0, РУМА: Јединство - Полет 2:3.