ОЛ – Шид: Првак поразом у виши ранг

Многобројни гледаоци, су могли, да виде добру и допадљиву игру ривала.Ердевичани, су имали више, жеље  и хтења, да славе и у томе су и успели.
Obilic Kukujevci

Ердевик - Обилић 1:0 (0:0)

ЕРДЕВИК: Игралиште Слоге, гледалаца 300, судија Стевић (Шид).Стрелац: Бабић у 78. минуту.  Жути картони: Радмановац, Арежина, Пап, Петровић (Ердевик), Басташић, Дробњак (Обилић).

ЕРДЕВИК: Мркоњић 8, Бабић 8, Герик 8, Цвијановић 7, Јелчић 8, Арежина 7, Петровић 7, Пап 7, Манојловић 7, Радмановац 7 (Матијевић), Цветковић 7 (Ђурик).

ОБИЛИЋ: Панић 6, Рудић 7, Илибашић 6, Медић 6, Поповић 6, Чавић 6, Зец 7, Дробњак 7, Бертић 7 (Вајагић), Тргић 7 (Радивојшић), Степановић 6 (Басташић).

Славили су голом Бабића после корнера.Бабић је одбијену лопту, прихватио, на 20 метара, и одмах је из прве вратио у незаштићени, леви доњи угао гостујућег гола. Домаћини су лоптом погодили и стативу. А, гости, су промашили два лепа зицера.

Ипак, од јесени, Обилић ће, играти у Међуопштинској лиги Срем.

М. Станивуковић

Једнота - Сремац 3:0 (2:0)

ШИД: Стадион Једноте, гледалаца 100, судија Тадић (Сот).Стрелци: Думитровић у 6. и 75. (из пенала) и Д. Јанковић у 28. минуту. Жути картони: Радоњић, Петровић (Једнота), Влаисављевић, Козељац (Сремац).

ЈЕДНОТА: Стојадиновић 7, Полуга 7, Шумаруна 7, Шипка 7, Митровић 7 (Трлајић 7), С. Јовановић 8, Петровић 7 (Милутиновић 7), Думитровић 8, Ђорђевић 7 (Јакшић), Радоњић 7, Д. Јанковић 7 (В. Јанковић).

СРЕМАЦ: Козељац 6, Остојић 6, Ђачанин 7, Миличић 7, Вранов 7, Мијатовић 6, Ерор 6, Субић 7, Леваја 7 (Новак, Д. Видовић), Јанковић 6 (Влаисављевић), М. Урсуз 7.

Млађани, Шиђани су играли, добро прво полувреме, али нису били лоши ни у наставку игре.Гости нису оправдали праву улогу фаворита, али, и поред боље игре у другом полувремену нису успели да преокрену резултат.

Е. Хрчек

Напредак - Јединство (М) 9:1 (3:0)

ВАШИЦА: Игралиште Напретка, гледалаца 150, судија Мирјана Угљешић (Беркасово).Стрелци: Нединић у 9. (из пенала), П. Петровић у 30, А. Младеновић у 42, Б. Младеновић у 50.и Б. Новаковић у 52, 63, 75, 81.и 89. за Напредак, а Нешковић у 90. минуту за Јединство.

НАПРЕДАК: Ненадић 9,  Брекић 8, В. Петровић 8, Гавриловић 8, Панић 8 (Ивковић), Б. Младеновић 8, П. Петровић 8, Станојчић 8 (Милекић 8), А. Младеновић 8, Б. Новаковић 9 (Башић), Кулачин 9. .

ЈЕДИНСТВО: Лукић 8, Пејић 7, Нишевић 7, Б. Ковачевић 7, Миловановић 7, Жакула 7, Нешковић 8, Јовановић 7, Н. Сарић 7.

У фер и коректној игри гост из Моров1ћа је допутовао са само девет играча. На другој страни, домаћини, су били расположени за игру.Тако је Бранислав Новаковић постигао четири гола, док, је Срђан Кулачин одиграо утакмицу живота.

Д. Јастребић

ОФК Бачинци - ОФК Бингула 5:1 (3:1)

БАЧИНЦИ: Игралиште ОФК Бачинаца, гледалаца 70, судија Стојески (Шид).Стрелци: Марковћ у 24. и 34, У. Радивојшић у 43, Меничанин у 65. и Перишић у 78. за ОФК Бачинце, а Бојанић у 16. минуту за ОФК Бингулу.Жути картон: Шућак (ОФК Бингула).

ОФК БАЧИНЦИ: Јовановић 7, Милинковић 8, Дудић 7, Поповић 7, Илић 8, У. Радивојшић 7, Калинић 7, Блажановић 7 (Цетић), Меничанин 7 (Перишић 7), Марковић 7, Радека 7 (Огњеновић).

ОФК БИНГУЛА: Волић 6, Џевер 6, Шућак 6, Пајић 6, Палић 6, Бојанић 6, Чалић 6, Ширадовић 6, Цвијановић 6, Галетић 6 (Јанковић), Николић 6 (Мицић).

Млађани домаћини сигурнији су  и боље играју, јер, су били боље физички припремљени, и више су желели победу.Засигурно је домаћин неби дошао до лаке и високе победе да су гости искористили неке своје шансе.

З. Лазаров

Синђелић - Јединство (Љ) 7:2 (4:2)

ГИБАРАЦ: Игралиште Синђелића, гледалаца 70, судија Марчок (Ердевик). Стрелци: Марчетрић у 17, Шибалић у 32. и 79, Саyак у 43, Шпановић у 77. и Дреновац у 88. за Синђелић, а Ж. Сремчић у 6. (из пенала) и Мрђановић у 27. минуту за Јединство. Жути картони: Пунош, Лаћарац (Јединство).

СИНЂЕЛИЋ: Медаковић 8, Мраовић 8, Вудрак 8, В. Милетић 8, Саџак 8, Шарац 8, Дреновац 9, Савић 8 (Томашевић 8), Марчетић 9, Шибалић 9 (Шпановић 9), Тодоровић 8 (Митровић 8).

ЈЕДИНСТВО: Шили 6, Мрђановић 7 (Тадић 6), Томан 6, Лаћарац 6, Пунош 6, Рамић 6, Руман 6 (Будимир 6), Ж. Сремчић 7, П. Сремчић 6, Павловић 6, Циганков 6.

Заслужена победа домаћина. А, домаћи састав, је пружио игру коју су сви очекивали домаћи навијачи. Иначе, сви, голови, су падали после израђених акција, како, домаћи, тако и гостојући. А, најлепши гол, свој први гол, постигао је Шибалић. Примио је лопту на груди, спустио је на нагу, и онако, из прве с 17 метара је шутнуо неодбрањиово у мрежу гостију.

В. Милетић

Граничар (Ј) - Омладинац (Б) 4:2 (3:1)

ЈАМЕНА: Стадион Граничара, гледалаца 50, судија Алимпијевић (Моровић).Стрелци: Н. Тимарац у 5, 12, 35. и 50. за Граничар, а Дујаковић у 15.и Бацељ у 60. минуту за Омладинац. Жути картон: Котарлић (Омладинац).

ГРАНИЧАР: Цвијановић 7,  Д. Јовић 7, З. Јовић 7, Грозданић 7 (Вечић), Гојић 7, Рикић 7 (Мојић),  Г. Тимарац 7 (Ђурић), Д. Јурошевић 7, Станивуковић 7, Н. Тимарац 9 (С. Јурошевић), Миловановић 7 (Јанковић).

ОМЛАДИНАЦ: Павловић 5, Стојић 7, Веиновић 6, Лазић 7, Дујаковић 7, Мијатовић 6, Гачић 7, Бодо 7, Фаркаш 7, Млаешевић 7, Котарлић 7 (Бацељ 7).

М. Даниловић

ВАШИЦА: Напредак - Јединство (М) 9:1, ШИД: Једнота - Сремац 3:0, ЕРДЕВИК: Ердевик - Обилић 1:0, ГИБАРАЦ: Синђелић - Јединство (Љ) 7:2, ЈАМЕНА: Граничар - Омладинац (Б) 4:2, БАЧИНЦИ: ОФК Бачинци - ОФК Бингула 5:1.