Омладинци Звезде ремизирали са Бајерном

БЕОГРАД: Млади фудбалери Црвене звезде одиграли су нерешено са Бајерном 1:1 (1:0) у 5. колу Б групе омладинске Лиге шампиона.
ФК Црвена звезда/Црвена звезда-Бајерн

Црвено-бели су на стадиону Вождовца повели голом Александра Лукића у 36, али нису успели да очувају предност јер је изједначио Оливер Батиста Мејер у 54. минуту.

Бајерн је овим тријумфом обезбедио пролаз у нокаут фазу, док ће Звезда имати ту прилику у последњем колу када гостује Олимпијакосу у Атини 11. децембра.

Бајерн је на челу групе са 11 бодова, Звезда има осам, а Тотенхем седам након победе 1:0 над Олимпијакосом, који има само један.

Црвена звезда - Бајерн Минхен 1:1 (1:0)

БЕОГРАД: Стадион: ФК Вождовац, судија: Ивајло Стојанов (Бугарска), стрелци: Лукић у 36. минуту за Црвену звезду, а Мејер у 54. минуту за Бајерн. Жути картони: Бабић, Лукић, Бачанин (Црвена звезда).

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Катић, Митровић, Благојевић, Матић, Лукић, Миликић, Пантовић, Новаковић, Пиплица (од 62. Бачанин), Радуловић, Бабић (од 90. Лазетић).

БАЈЕРН: Шмелер, Кел, Емби, Данилиуц, Тилман, Херман (од 83. Цуни), Зирзки, Вајднер, Јохансон, Боут, Мејер.