ОПШТИНСКА ЛИГА БАЧКА ПАЛАНКА: Нештинци повели па стали

Орлови - Нештин 4:1(1:1)
fudbal

КАРАЂОРЂЕВО: Игралиште Орлова, гледалаца 150, судија Дражић (Бачка Паланка). Стрелци: Јајчевић у 41, Проле у 53.и Кајтез у 63. и 80. за Орлове, Вујовић у 14. минуту за Нештин. Жути картон: Мишков (Орлови), Василић (Нештин).

ОРЛОВИ: Клисарић, Мишков, Конкољ, Ђурић (Бенка), Малетин, Проле, Ерак, Ковачевић (Аврамовић), Антонић, Јајчевић, Кајтез (Узуров).

НЕШТИН: Петковић, Сич, С. Божин, Гњатовић, Пуделка, С. Ћулибрк, Л. Божин, Вукмировић, Увачек, Василић, Вујовић.

Млађани Орлови још једном су заслужено тријумфовали. Доминирали су целу утакмицу, посебно су одиграли одлично друго полувреме, када су потпуно надиграли госте из Нештина. Гости су први постигли гол на утакмици из прелепог контра напада.

М. Антонић

Младост (МБ) - Соко 1:3 (0:2)

МАЛИ БАЧ: Игралиште Младости, гледалаца 100, судија Радун (Бачка Паланка). Стрелци: Бундало у 72. за Младост, а М. Адамовић у 8. и Дангубић у 27. и 55. минуту за Соко. Жути картони: Бабић, Добре, Младеновић (Младост), М. Адамовић, Тасовац (Соко).

МЛАДОСТ: Хлебец, С. Ђукић (Немет), Младеновић (Косовац), Н. Ђукић, Девић, Бундало, Добре, Бабић, Дорошки, Станковић, Добре, Агбаба.

СОКО: Црнчевић, Драговић, Стојановић, Гушић, Тасовац, Дангубић (Родић), В. Тривуновић, М. Адамовић (Лучић), Ратковић (Ђурица), Нешковић, Смајић.

Гости су били много бољи ривал од борбених домаћина, и заслужили су да славе.

Н. Ђукић

Борац (В) - Славија (П) 0:6 (0:3)

ВИЗИЋ: Игралиште Борца, гледалаца 100, судија Хорњак (Врбас). Стрелци: Самарџић у 8, Кирти у 15. и 59, Кухта у 18, Данилов у 76. и Зацкалицки у 81. минуту. Жути картони: Б. Арбутовић (Борац), Грња (Славија).

БОРАЦ: Живановић, Н. Арбутовић, Б. Арбутовић, Миклушев, Коменић, М. Арбутовић, Јеленић, Фабри, Нинковић.

СЛАВИЈА: Давид Шустер, Кухта, Баћанов, Обрадовић, Зацкалицки, Винковић (Данилов), Белехрадски, Самарyић, Чобрда, Грња, Кирти.

Играчи Славије су убедљиво славили, а имали су још три, четири баш добре прилике.

Л. Коменић

Бачка (Д) - Маглић 1:1 (0:0)

ДЕСПОТОВО: Игралиште Бачке, гледалаца 100, судија Крнета (Бачка Паланка). Стрелци: Ј. Будић у 72. за Бачку, а О. Стјепановић у 83. минуту за Маглић. Жути картони: Лакић, Сантрач, Секуруш (Бачка), Милановић, О. Стјепановић, Убипарип (Маглић).Црвени картони: Лакић (Бачка), Убипарип (Маглић).

БАЧКА: Пагач, Шимун, Лакић, Томић, Ј. Будић, Бајац, Петровић, Зелен (Грујић), Капетанов, Сантрач (Гајић), Секуруш.

МАГЛИЋ: Гајић, Илић (Матијевић), О. Стјепановић, Јокић, Прерадовић, Челић, Адамовић, Убипарип, Н. Стјепановић, Милановић, Ербез.

Била је то веома занимљива, борбена и квалитетна утакмица.

Д. Крунић

Кулпин - Кривањ 3:2 (1:1)

КУЛПИН: Игралиште Кулпина, гледалаца 100, судија Милешевић (Бачка Паланка). Стрелци: Зеленак у 37, Мрђан у 52. и Влајнић у 85. за Кулпин, Кочонда у 19. и Хашка у 68. минуту за Кривањ.Жути картони: Зеленак, Хашка, Кајтез (Кулпин), Кочонда, Хашка (Кривањ). Црвени картон: Цвијић (Кривањ).

КУЛПИН: Маковник, Хашка (Миклуц), Спевак, Валентик, Игић, Мрђан, Занфировић (Влајнић), Зеленак, Танкосић, Шекез (Ожват), Кајтез.

КРИВАЊ: Нађ, Јововић, Хашка, Цвијић, Кончар, Карачоњи, Павлов, Добош, Гајдош, Ристић, Кочонда.

Играчи Кулпина сигурном игром дошли су до три бода.А, то што су постигли само три гола криви су стрелци који су више пута били непрецизни и брзоплети.

Д. Јововић

Бачки Хајдук- Бачка (БП) 1:1 (0:1)

БАЧКО НОВО СЕЛО: Игралиште Бачког Хајдука, гледалаца 100, судија Кнежевић (Бачка Паланка). Стрелци: Дринић у 55. (из пенала) за Бачки Хајдук, Јовицки у 33. минуту за Бачку.Жути картони: Дринић, Шећеров (Бачки Хајдук), Павловић (Бачка).

БАЧКИ ХАЈДУК: Њењић, М. Јановић (Трифкановић), Т. Николић, Бојић, И. Јановић, Дринић, М. Николић, Шећеров (Ишиковић), Д. Николић, Марјанов, Кекоц (Владислав).

БАЧКА: Б. Бјелош, Комосар, Н. Ђуричић, Б. Лукач, Гостовић, Ахметовић, Д. Бјелош, Јовицки, Павловић (Нештицки), Петковић (Лазић), В. Ђуричић.

Гости су повели.Јовицки је извео прелеп шут из слободног удраца с 18 метара. Домаћини су поравнали са пенала. Кекоц је био у прилици да постигне гол, али су гости саплели са леђа, а пенал је Дринић прецизним ударцем претворио у погодак.

М. Малишић

Тврђава - Славија (Б) 9:0 (4:0)

БАЧ: Игралиште Тврђаве, гледалаца 100, судија Албијанић (Гајдобра). Стрелци: Ковачевић у 34, Вучић у 36. и 63, Агбаба у 37. и 39, Чичевски у 52, Давидов у 53. и 64. и Тркуља у 72. минуту.

ТВРЂАВА: Немет (Кончар), Билобрк, Вучић, Андрић (Чичевски), Ћосић, Агбаба, Стојчић (Тркуља), Ковачевић, Давидов, Штрбац, Петровић.

СЛАВИЈА: Девић, Такач, Радојчић, Скеја, Л. Драча, Петковић, Секулић, Б. Јовановић, З. Јовановић, Б. Хорват (Стефановић), Петровић.

Да главни судија није скаратио меч за 15. минута, играчи Славије доживели би још тежи пораз.

М. Крчмар

ВИЗИЋ: Борац - Славија (П) 0:6, БАЧ: Тврђава - Славија (Б) 9:0, КАРАЂОРЂЕВО: Орлови - Нештин 4:1, БАЧКО НОВО СЕЛО: Бачки Хајдук-Бачка (БП) 1:1, КУЛПИН: Кулпин - Кривањ 3:2, ДЕСПОТОВО: Бачка - Маглић 1:1, МАЛИ БАЧ: Младост - Соко 1:3.

1. Тврђава 13     12     0      1                 48:6      36

2. Соко     13     10     1      2                 36:7      31

3. Орлови  13     9      1      3                 27:17     28

4. Маглић  13     8      3      2                 34:9      27

5. Бачка (Д)      13     8      2      3         43:19     26

6. Славија (П)   13     7      3      3         29:10     24

7. Нештин  13     5      2      6                 33:27     17

8. Кривањ 13     5      1      7                 25:32     16