Општинска лига Инђија – Стара Пазова – Ириг: Ирижани сигурни у Ривици

​​​​​​​Планинац - Раднички (И) 0:5 (0:4)
radnicki irig

РИВИЦА: Игралиште Планинца, гледалаца 102, судија Инђић (Инђија). Стрелци: Еркановић у 4, Митровић у 23, Поповић у 34. и 78. и Пантелић у 39. минуту (аутогол). Жути картон: С. Кизић (Планинац).

ПЛАНИНАЦ: С. Кизић 5, Стевановић 5 (Милошевић 6), Васиљевић 5 (Д. Ћирић), Живанчевић 5, Малешевић 5, Ђукић 6, Поповић 6, Деспи 6, Пантелић 5 (Мишкулин), Дудуковић 5, Цикота 6.

РАДНИЧКИ: Малешев 7, Брацић 7, Николић 7, М. Шевић 7, Пазарски 8, Боројевић 7 (Новаковић), Станковић 7, Поповић 8, Еркановић 7, С. Шевић 7 (Бакаи), Митровић 7 (Карамани Алекс).

Ирижани су били далеко бољи ривал и постигли су пет голова. Домаћини су остали целу утакмицу на покушајима. Једноставно нису ни једном угрозили голмана Малешева.

И. Смиљанић

Слога (М) - Борац (Ј) 5:1 (2:0)

МАРАДИК: Игралиште Слоге, гледалаца 50, судија Каназир (Нови Бановци). Стрелци: Белановић у 11, Кусић у 32, Радошевић у 58. и 63. и Миливојевић у 75. за Слогу, а Типлица у 67. минуту за Борац. Жути картони: Радошевић, Милин (Слога), Наранџић, Срјемац (Борац).

СЛОГА: Перић 8, Татић 8, П. Ђокић 7, Богуновић 8, Белановић 8, Миливојевић 8, Детелин 9, Радошевић 9, Милин 7 (Варићак), Кусић  8 (Н. Ђокић), Милошевић 8.

БОРАЦ: Видановић 7 (Шовлански 7), Димитријевић 8, Срјемац 7, Гаковић 7, Инђић 8, Варда 8, Радуловић 7, Пенев 8 (Типлица 7), Трбојевић 7 (Шимумовић 7), Митровић 7, Наранџић 9.

Домаћи су играли добро. Лепо је било гледати повезане акције фудбалера Слоге. Уз то су домаћини постигли пет голова и још толико шанси нису искористили.

И. Таглиавиа

Фрушкогорац - Цар Урош 1:0 (1:0)

КРЧЕДИН: Игралиште Фрушкогорца, гледалаца 20, судија Меничанин (Врдник). Стрелац: Д. Филиповић у 2. минуту. Жути картони: Ранитовић, Д. Филиповић (Фрушкогорац), Вукмировић, Грујић, Познан (Цар Урош).

ФРУШКОГОРАЦ: Ранитовић, Чортан, Крнета, Д. Филиповић, Тртица, Петровић, Вујичић, Живић (Крстић), И. Филиповић, Д. Вучић, Петковић (С. Вучић).

ЦАР УРОШ: Грубански, Вукмировић, Жугић, Грујић, Симоновић, Гаврић (Бабник), Ракита (Шмит), Познан (Дробац), Антојијевић, Узуновић, Бојић.

У динамичној и борбеној утакмици, играчи Фрушкогорца су се боље снашли. Драган Филиповић, капитен домаћих, је постигао гол већ у другом минуту. То се на крају испоставило, да је био и коначан резултат ове утакмице, што је домаћинима било довољно за освајање сва три бода.

С. Ранитовић

Слога (К) - ЧСК 1:3 (1:1)

КРЊЕШЕВЦИ: Игралиште Слоге, гледалаца 50, судија Јарчов (Инђија). Стрелци: Тубић у 20. за Слогу, а Стаменковић у 35. и Симић у 75. и 90. минуту за ЧСК. Жути картони: Кундак, Миловановић, Николић, Лешић (Слога), Кнежевић (ЧСК).

СЛОГА: Јовановић 6, Миловановић 6, Лазић 6, Николић 6, Деспић 6 (Јовановић 6), Тубић 7, Јездић 6, Лешић 6, Белић 7, Кундак 7, Трифуновић 5.

ЧСК: Војновић 7, Пејић 7, Бошњаковић 7, Симић 8, Ђокић 7, Душан Димић 7, Кнежевић 7, П. Суботин 7, Стаменковић 7, Драгичевић 7, Матош 7.

У борбеној и динамичној утакмици, гости из Чортановаца су тек у другом полувремену су били много бољи ривал и на крају су заслужено славили захваљујићи брзоногом Симићу двоструком стрелцу.

Д. Трифуновић

КРЧЕДИН: Фрушкогорац - Цар Урош 1:0, РИВИЦА: Планинац - Раднички (И) 0:5, МАРАДИК: Слога - Борац (Ј) 5:1, КРЊЕШЕВЦИ: Слога - ЧСК 1:3. Дунав из Новог Сланкамена је био слободан.

1. Раднички (И)  12     9      3      0      34:8  30

2. Дунав              11     8      2      1      22:6  26

3. ЧСК                 11     6      3      2      27:10        21

4. Цар Урош       12     6      1      5      25:16        19

5. Слога (М)       12     5      3      4      28:19        18

6. Фрушкогорац 11     5      1      5      15:17        16

7. Борац (Ј)       11     2      3      6      14:31        9

8. Слога (К)       12     2      0      10     9:37  6