Општинска лига Инђија–Стара Пазова–Ириг: Ирижани силни у наставку

Раднички (И) - Слога (М) 3:2 (1:2)
fudbalska lopta

ИРИГ: Стадион Радничког, гледалаца 100, судија Мандић (Инђија). Стрелци: Пазарску у 43, М. Шевић у 65. и Еркановић у 75. за Раднички, а Цурковић у 17. и Белановић у 38. за Слогу. Жути картони: Станковић (Раднички), Детелин, Радошевић (Слога).

РАДНИЧКИ: Васић (Малешев), Брацић, Николић, М. Шевић, Пазарски (Боројевић), Лончар, Станковић, Поповић, Еркановић (Р. Шевић), Анђић, Бјелица.

СЛОГА: Перић, Татић, П. Ђокић, Богуновић, Белановић, Детелин, Радошевић, Милин, Вокић (Варичак), Кусић (Лагунџић), Цурковић (Н. Ђокић).

Домаћи добри само једно полувреме и то у наставку када је гостима из Марадика понестало снаге. Ирижани боље физички припремљенији лако су постигли два гола, уз сталан притисак и на крају заслужено славили.

И. Таглиавиа

Дунав - Фрушкогорац 3:0 (2:0)

НОВИ СЛАНКАМЕН: Игралиште Дунава, гледалаца 100, судија Инђић (Инђија). Стрелци: Јокић у 1. У. Милешевић у 38. и Дудић у 73. минуту. Жути картони: Сурдучки, И. Јанковић (Дунав).

ДУНАВ: Лошић, И. Јанковић, Радуловић, М. Милешевић, Станчић (Вукашин), Сурдучки, Јокић, Л. Јанковић (Срјемац), Дудић (Китић), Поповић (Градић), У. Милешевић (Мрђа).

ФРУШКОГОРАЦ: Котарац, Чортан, Крнета, Дробац, Д. Филиповић, Тртица, Петровић (Ливаја), Петковић, Живић, Вујичић (Крстић), Д. Вучић.

У динамичној и борбеној утакмици играчи Дунава су се боље снашли. Јокић је постигао гол већ у првом минуту. Домаћини су имали и више прилика, уз то постигли су и три гола што им је било довољно за освајање сва три бода.

Б. Вујаклија

Цар Урош - Планинац 3:0 (1:0)

ЈАЗАК: Игралиште Цар Уроша, гледалаца 102, судија Рапајић (Инђија). Стрелци: Ракита у 18. и 90. и Антонијевић у 85. минуту. Жути картони: Шмит, Нинковић (Цар Урош), Милошевић, Дудаковић (Планинац).

ЦАР УРОШ: Видановић 9, Вукмировић 8, Грујић 9, Нинковић 8, Гаврић 7, Бабник 8, Ракита 8, Шмит 9 (Дробац), Познан 8, Антонијевић 9, Бојић 8.

ПЛАНИНАЦ: С. Кизић 7, Милошевић 8, Д. Ћирић 7 (Деспић 8), Живанчевић 8 (Митровић 8), Малешевић 8, Ђукић 8, Васиљевић 9, Поповић 7, Пантелић 8 (Путица 8), Стевановић 7, Дудуковић 8.

Домаћини су били далеко бољи ривал у току целог меча. И постигли су само три гола. Што је на крају меча било довољно и за коначну победу. Иначе Момчило Ракита је постигао леп гол други из шута с 16 метара у последњим секундама утакмице.

П. Михајловић

Борац (Ј) - Слога (К) 3:0 (2:0)

ЈАРКОВЦИ: Стадион Борца, гледалаца 100, судија Радић (Ириг). Стрелци: Пенев у 15, Мраовић у 30. и Срјемац у 51. минуту.

БОРАЦ: Шовљански 7, Јовановић 7, Срјемац 7, Инђић 7, Варда 7 (Радоњић), Мраовић 8 (Грба), Шимуновић 7 (Бјелић), Митровић 7, Наранџић 7, Радуловић 7.

СЛОГА: Јовановић 7, Никетић 6, Лешић 7, Михајловић 7, Лазић 6, Деспић 7, Јовановић 7, Гавровић 6, Николић 6.

У борбеној и динамичној утакмици гости из Крњешеваца, који су играли целу утакмицу са девет играча су добро и прошли. Домаћини су пропустили још низ лепих прилика.

М. Јовичић

ЈАРКОВЦИ: Борац - Слога (К) 3:0, ЈАЗАК: Цар Урош - Планинац 3:0, ИРИГ: Раднички  -Слога (М) 3:2, НОВИ СЛАНКАМЕН: Дунав - Фрушкогорац 3:0. ЧСК из Чортановаца је био слободан.

1. Раднички (И)  11     8      3      0      29:8  27

2. Дунав              11     8      2      1      22:6  26

3. Цар Урош       11     6      1      4      25:15        19

4. ЧСК                10     5      3      1      24:9  18

5. Слога (М)       11     4      3      4      23:18        15

6. Фрушкогорац 10     4      1      5      14:17        13

7. Борац (Ј)       10     2      3      5      13:26        9

8. Слога (К)        11     2      0      9      8:34  6