Општинска лига Инђија-Стара Пазова-Ириг: Ривичани распуцани против фењераша

​​​​​​​Планинац - 27. октобар 5:0 (3:0)
fudbal lopta

РИВИЦА: Игралиште Планинца, гледалаца 100, судија Радић (Ириг). Стрелци: Поповић у 5, Миљковић у 13, 21. и 63. и Хајолимаксон у 75. минуту.

ПЛАНИНАЦ: Иванушић 8, Мишкулин 8, Живанчевић 8, Чернуш 8, Ђукић 8, Николић 8 (Хајолимаксон 8), Чортан 8 (Малешевић 8), Шабић 8 (Степанов 8), Поповић 9, Деспи 8, Миљковић 9.

27. ОКТОБАР: С . Јухас 7, Станковић 7, Фекете 7, Б. Бирињи 7, Михајлик 7, Ипач 7, Стончик 7, Самарџија 7, Радојчић 7, Варга 7, Павин 7.

Гости су се трудили, играли борбено, али киксеве слабе одбране нису могли надокнадити.

И. Смиљанић

Фрушкогорац - Борац (Ј) 8:0 (3:0)

КРЧЕДИН: Игралиште Фрушкогорца, гледалаца 100, судија Белегишанин (Војка). Стрелци: Д. Филиповић у 3. и 48. (из пенала), Живић у 8. и 25, Вујичић у 54, Чортан у 57, Ђорђевић у 79. (из пенала) и Крстић у 81. минуту. Жути картон: Петровић (Фрушкогорац).

ФРУШКОГОРАЦ: Ранитовић, Чортан (Дробац), Јованов (Крнета), Петровић, Ђорђевић, Вујичић (Д. Вучић), Д. Филиповић, Русмир, Месаровић (Крстић), Живић, Ливаја.

БОРАЦ: Митровић, Грба, Стошић, Димитријевић, Радуловић, Шимуновачки, Пенев, Наранџић, Радоњић, Пиплица.

Једноставно, домаћинима је ишло све за руком. Скоро сваки њихов шут био је опасан по гостујућу мрежу.

С. Ранитовић

Цар Урош - Војводина 2:3 (1:1)

ЈАЗАК: Игралиште Цар Уроша, гледалаца 59, судија Меничанин (Врдник). Стрелци: Младеновић у 32. и Драча у 83. за Цар Урош, Георгијевић у 5. и Радојчић у 55.и 61. минуту за Војводину.

ЦАР УРОШ: Грубански, Узуновић, Бабник, Јовановић, Драча, Бојић, Опачић, Антонијевић (Савић), Јуришић, Младеновић, Вукмировић.

ВОЈВОДИНА: Радивојевић, Георгијевић, Бенежан, Калушевић, Ристић, Таглиавиа, Ћирић, Репаш, Бјеливук, Радојчић, Шкорић (Бврбајац).

Домаћини су играли целу утакмицу добро, али срећнији и спретнији тим је славио.

М. Јовичић

РИВИЦА: Планинац - 27.октобар 5:0, КРЧЕДИН: Фрушкогорац - Борац (Ј) 8:0, МАРАДИК: Слога - Слога (К) 3:0 (гости нису дошли), ЈАЗАК: Цар Урош - Војводина 2:3.

1. Планинац       6      4      1      1      25:7  13

2. Фрушкогорац 5      4      1      0      22:5  13

3. Слога (М)       5      4      0      1      19:5  12

4. Војводина      6      4      0      2      22:9  12

5. Борац (Ј)       5      2      0      3      13:16        6

6- Цар Урош      2      0      0      2      2:13  0

7. Слога (К)       4      0      0      4      1:22  0

8. 27. октобар    5      0      0      4      3:25  0