Општинска лига Инђија – Стара Пазова – Ириг: Водећи поделили бодове

​​​​​​​Фрушкогорац - Планинац 1:1 (1:0)

КРЧЕДИН: Игралиште Фрушкогорца, гледалаца 100, судија Меничанин (Врдник). Стрелци: Дробац у 27. за Фрушкогорац, а Чернуш у 53. минуту за Планинац. Жути картони: Вујичић, Јованов (Фрушкогорац), Жугић, Деспи, Милошевић (Планинац). Црвени картон: Д. Филиповић (Фрушкогорац).

ФРУШКОГОРАЦ: Ранитовић, Чортан, Јованов, Дробац, Д. Филиповић, Петровић, Живић (Месаровић) Вујичић (Тртица), С. Вучић (Н. Филиповић), Д. Вучић (Ђорђевић), Ливаја (Раденовић).

ПЛАНИНАЦ: Иванушић, Мишкулин (Милошевић), Живанчевић, Чернуш, Ђукић, Малешевић, Николић (Хајолимаксон), Степанов (Дудуковић), Поповић 7, Жугић (Деспи), Миљковић.

Домаћини су се више трудили, играли борбеније, али, кикс слабе одбране нису могли надокнадити головима. Гости су искористили своју једну повољну шансу и зато су и освојили бод.

С. Ранитовић

Војводина - Борац (Ј) 4:0 (2:0)

НЕРАДИН: Игралиште Војводине, гледалаца 50, судија Ђурић (Инђија). Стрелци: Митић у 37, Георгијевић у 41, Бјеливук у 69. и Вукојевић у 76. минуту. Жути картони: Вукојевић (Војводина), Срјемац (Борац).

ВОЈВОДИНА: Радивојевић -, Георгијевић 7, Бенежан 8, Таглиавиа 8, Ристић 9, Калушевић 9 (Вукојевић),  Ћирић 9, Радинојевић 9, Митић 9, Радојчић 8, Шкорић, 9 (Аврамовић, Репаш).

БОРАЦ: Митровић 6, Пенов 6, Димитријевић 6, Пољевић 6, Варда 6, Гаковић 6, Несторовић 7, Шимун овачки 7, Радуловић 6 (Инђић 6), Наранџић 6, Срјемац 7.

Једноставно, домаћинима је ишло све за руком.Скоро сваки шут завршио је у гостујућој мрежи.

М. Стевановић

НЕРАДИН: Војводина - Борац (Ј) 4:0, МАРАДИК: Слога - 27. октобар 8:1, КРЧЕДИН: Фрушкогорац - Планинац 1:1.Слога  из Крњешеваца је била слободна.

1. Планинац        4      2      1      1      10:7  7

2. Фрушкогорац  3      2      1      0      7:4    7

3. Борац (Ј)        3      2      0      1      13:5  6

4. Слога (М)        3      2      0      1      13:5  6

5. Војводина       4      2      0      2      13:7  6

6. Слога (К)        2      0      0      2      1:13  0

7. 27.октобар     3      0      0      3      2:18  0