Општинска лига Пећинци: Лидер уловио бодове

​​​​​​​Ловац - Хајдук (Ш) 0:3 (0:1)

КАРЛОВЧИЋ: Игралиште Ловца, гледалаца 100, судија Бербер (Пећинци). Стрелци: Масал у 28, Чавић у 57. и Вагић у 72.  минуту (из пенала). Жути картон: Димић (Хајдук).

ЛОВАЦ: Мирковић, М. Бошковић, Миличевић, Новаковић, Милошевић, Рудић, Јевђевић, Гојковић, Вукашиновић, Ковачевић, И. Радосављевић.

ХАЈДУК: Милојевић, Чавић, Војкић, Масал, Видаковић (Драгојевић), Белић, Радивојевић, Димић, Илић (Вукашиновић), Ковачевић (Вагић), Видовић (Лемајић).

У врло интересантној игри гости су славили заслужено, али и домаћини су имали своје повољне шансе само их није имао ко да искористи.

М. Клинчаревић

Камени - Купиново 3:1 (0:1)

АШАЊА: Игралиште Каменог, гледалаца 100, судија Ћирак (Деч). Стрелци: М. Јовановић у 62, Радојчић у 78. и А. Јовановић у 82. (из пенала) за Камени, а Н. Бошковић у 38. минуту за Купиново. Жути картони: Радовановић (Камени), Маџаревић, Балог, Милијашевић (Купиново).

КАМЕНИ: Јовичић, Николић, Лабахур, Јевтић, Блануша, Мадацки (Урошевић), Радовановић, Добрић (М. Јовановић), П. Марковић, Радојчић,  А. Јовановић (Филиповић).

КУПИНОВО: М. Ђуричић, Маџаревић (Марјановић), Север, Будимћић, Балог, Милијашевић, Д. Вукић, Стајчић, Н. Бошковић, Зујић (Вилотијевић), Ј. Бошковић (Кнежевић).

Веома добра игра Каменог. Фаворизовани гости могу бити срећни што су примили само три гола у наставку, јер су домаћини играли баш добро.

М. Филиповић

Витез - Словен 2:3 (0:2)

СУБОТИШТЕ: Игралиште Витеза, гледалаца 50, судија Лазић (Ашања). Стрелци: Новаковић у 59. и Цуцић у 65. за Витез, а Л. Небригић у 13. и 17. и Вукин у 84. минуту за Словен. Жути картон: Л. Радаковић (Витез).

ВИТЕЗ: Леполић, Л. Радаковић, Милић, Ивановић, Стјепановић, Ђуричић, Гајић (Н. Радаковић), Гајић (Обреновић), А. Радаковић, Новаковић, Цуцић, Николић.

СЛОВЕН: Кардаш, Станојевић, Грујић, Смиљанић, Гмизић, Пејић, Вукин, Л. Небригић, Врачевић, Н. Небригић.

Домаћини су били  бољи у току целе утакмице, али нису успели да искористе све шансе. Гости иако су водили у првом полувремену са 2:0, нису издржали нападе, домаћина који су успели да поравнају резултат, али и да промаше неколко шанси, па су у финишу утакмице били кажњени. Гости су заправо победили са само десет играча.

П. Грујић

АШАЊА: Камени - Купиново 3:1, КАРЛОВЧИЧ: Ловац - Хајдук (Ш) 0:3, СУБОТИШТЕ: Витез - Словен 2:3. Младост из Прхова је била слободна.

1. Хајдук (Ш)     4      2      2      0      7:1    8

2. Камени          3      2      1      0      8:2    7

3. Купиново       3      2      0      1      10:3  6

4. Словен          2      2      0      0      6:2    6

5. Ловац            3      1      0      2      1:7    3

6. Витез             4      0      1      3      2:10  1

7. Младост (П)   3      0      0      3      0:9    0