Општинска лига Пећинци: Ловци уловили бодове

​​​​​​​Ловац - Витез 6:1 (1:1)

КАРЛОВЧИЋ: Игралиште Ловца, гледалаца 100, судија Ћирак (Деч). Стрелци: Вукашиновић у 25, Бошковић у 60, Поповић у 65.и 82.и Деврња у 75.и 80.за Ловац, Николић у 15. минуту за Витез.

ЛОВАЦ: Мирковић 7, Гарашанин 7, Глушац 7 (Деврња 8), Миличић 7, Матић 7, Бошковић 7 (Поповић 8), Пантић 7, Грујичић 7, Додепски 7, Ђорђевић 7, Вкић 7 (Ђурић).

ВИТЕЗ: Новаковић 6, Н. Радаковић 6, Милић 6, Ивановић 6, Белић 6, Претровић 6, М. Радаковић 6, Цуцић 6 (Матић), Гајић 6, Ник,олић 8, А. Радаковић 6.

Играчи Ловца су заслужено савладали госте из Суботишта. Да су домаћи нападачи били мало прецизнији резултат би много још убедљивији.

М. Клинчаревић

Хајдук - Камени 2:1 (0:0)

ШИМАНОВЦИ: Игралиште Хајдука, гледалаца 50, судија Максић (Огар). Стрелци: Босанчић у 85. и 88. за Хајдук, а Шорак у 72. минуту за Камени. Жути картони: Н. Илић, Петровић, Јовчић, Ускоковић (Хајдук), Јовановић, Цвијић, Бошковић (Камени). Црвени картон: Бошковић (Камени).

ХАЈДУК: Пејаковић 7, Ускоковић 7, С.  Илић 7, Босанчић 8, Јовчић 7, Арсенић 7, Н. Илић 7, Ковачевић 7 (Крстовић, Петровић), Динић 7, Шпајдер 7 (Пиперин), Живановић 7.

КАМЕНИ: Митровић 7, Лабухар 7, Станчић 7 (Цвејић), Балабан 7, Драгаш 6, Станчић 6, Бошковоић 7, Н. Марковић 7 (Николић),  Шорак 8, Радојчић 6, Јовановић 6 (П. Марковић 6).

Домаћини били и бољи ривал и нису искористили јоши неколико лепих шанси. Ипак заслужено су славили. Али, госте је делило само пет минута од победе. Онда је на сцену ступио искусни Милан Босанчић и са два ефектна гола препкренуо резултат.

Д. Драгојевић

Сремац - Срем 2:0 (2:0)

ДЕЧ: Игралиште Сремца, гледалаца 50, судија Кока (Ашања). Стрелци: Милић и Илић.Жути картони: Бачевац (Сремац), С. Матић (Срем).

СРЕМАЦ: Паликућа, Жутић, Даниловић, Недељковић, Мијатовић, Јуришић, Г. Лудајић (М. Лудајић), М. Илић,. Кресојевић, Бачевац, Милић.

СРЕМ: Д. Бантић, Накић, С. Ранковић, Ранковић, И. Бантић, Девић, Ф. Матић, С. Матић, Ђиралдић, Бајловић, Андрић, (А. Ранковић).

После дужег времена гости из Сремских Михаљеваца поново су се укључили у општинску лигу. И добро су играли.

Д. Јуришић

Брестач - Словен 4:0 (3:0)

БРЕСТАЧ: Игралиште Брестача, гледалаца 50, судија Бербер (Пећинци). Стрелци: Стојковски у 10. и 26, Савић у 41. и Цветковић у 80. минуту.

БРЕСТАЧ: Сретковић, Н. Сретковић 7, Лозанчић 7, Јокић 7, Стојковски 9, Савић 7, Инајатовић 8 (Балиновић 8), Петаковић 7, Свилар 7, М. Ковачевић 7 (Цветковић 7), Белић 7.

СЛОВЕН: Ненадов 7, Кардаш 6, Јанков 6, Смиљанић7, Пејић 6, Николић 6, Гмизић 6, Тојага 6, Симић 6, Пантелић 6, Вукин 6.

Домаћини много квалитетнији нису дозволили никакво изненађење.

Д. Брацановић

КАРЛОВЧИЋ: Ловац - Витез 6:1, ШИМАНОВЦИ: Хајдук - Камени 2:1, ДЕЧ: Сремац - Срем 2:0 (2:0), БРЕСТАЧ: Брестач - Словен 4:0. Младост из Прхова је била слободна.