Општинска лига Пећинци: Разиграни Брестачани

ОФК Брестач - Витез 10:2 (6:0)
fudbalska lopta

БРЕСТАЧ: Игралиште ОФК Брестача, гледалаца 100, судија Деспотовић (Огар). Стрелци: Марковић у 3, Инајетовић у 15, Цветковић у 23, 33, 63. и 81, Стевановић у 39. и 88, Милетић у 40. и Радивојевић у 75. за ОФК Брестач, а Ердељан у 58. и 62. минуту за Витез. Жути картони: Марковић (ОФК Брестач), Петковић, Цуцић (Витез).

ОФК БРЕСТАЧ: Сретковић 6, Белић 7, Марковић 6, Глушац 8, Стевановић 9, Инајетовић 6, Милетић 8, М. Јовичић 7, Ј. Јовичић 8 (Радивојевић 7), Цветковић 9, М. Ковачевић 8.

ВИТЕЗ: Новаковић 7, Л. Радаковић 6, Милић 6, Ивановић 7, Живић 7 (Ердељан 7), Ђурчић 6, Милош Радаковић 7, Н. Радаковић 7, Гајић 7, Николић 7 (Миодраг Радаковиућ), Цуцић 6.

Играо се одличан фудбал за овај ранг такмичења. А домаћини славили рутински против младе и перспективне екипе из Суботишта, у којој игра и неколико искуснијих играча, као што су Живић и Николић.

Д. Брацановић

Сремац - Младост (П) 3:2 (2:1)

ДЕЧ: Игралиште Сремца, гледалаца 60, судија Лазић (Ашања). Стрелци: Недељковић у 15. и 87. и М. Илић у 41. за Сремац, Савић у 25. и 80. минуту за Младост. Црвени картон: Крњајић (Младост).

СРЕМАЦ: Мирковић 7, С. Даниловић 7, Недељковић 8, Т. Мијатровић 7, М. Лудајић 7, М. Илић 7, Б. Кресојевић 7, Јуришић 7, Младеновић 7(Секулић 7), В. Кресојевић 7, Милић 7 (Бачевац 7).

МЛАДОСТ: Крстић 7, Ђекић 7 (Н. Васић 7), Тошић 6 (Петровић 7), Д. Крњајић 7, Стојшић 6, Радосављевић 7, Ђурђевић 7, Д. Васић 7, Савић 8, Томашевић 7, Крњулац 7.

Домаћини су имали прилику да славе и убедљивијим резултатом, али нису успели да постигну више од три гола. А гости су постигли два веома ефектна поготка после течних акција. Али и гости из Прхова, су имали још неколико правих прилика.

Д. Јуришић

Словен - Камени 3:2 (0:1)

СИБАЧ: Игралиште Словена, гледалаца 100, судија Максић (Сремски Михаљевци). Стрелци: Станојевић у 46, и 61. и Вукин у 75. за Словен, а Цвејић у 16. и Радојчић у 72. минуту за Камени.

СЛОВЕН: Ненадов 9, Станојевић 9, Вукин 9, Симић 9,  Николић 9, Тојага 9, Пајић 9, Грујић 9, Гмизић 9 (Л. Небригић 7), Пејић 9, Смиљанић 9.

КАМЕНИ: Урошевић 8, Плавић 7, А. Станчић 7, Лабахур 8 (Поповић), Балабан 7, Мадацки 7, Цвејић 9, А. Јовановић 7 (Митровић 7), П. Марковић 7, Радојчић 7, Драгаш 8.

Гости из Ашање дошли по три бода, и са намером да убедљиво тријумфују. А на крају су се борили и да бод освоје. Сибачани су били много борбенији и успешнији. Три зицера претворили су у три гола и на крају освојили и три бода.

Ђ. Смиљанић

СИБАЧ: Словен - Камени 3:2, БРЕСТАЧ: ОФК Брестач - Витез 10:2, ДЕЧ: Сремац - Младост (П) 3:2. ШИМАНОВЦИ: Хајдук - Ловац 3:0 (гости нису дошли). Срем из Сремских Михаљеваца је био слободан.

1. Сремац           12     10     1      1      31:10        31

2. ОФК Брестач  12     9      2      1      51:14        29

3. Срем               11     8      1      2      28:16        25

4. Камени            12     5      1      6      24:30        16

5. Хајдук (Ш)       12     5      0      7      19:28        15

6. Младост (П)   11     3      2      6      26:27        11

7. Ловац             11     3      1      7      21:22        10

8. Словен          11     2      2      7      18:30        8