Општинска лига Пећинци: Водећи лако до бодова

Сремац - Хајдук (Ш) 7:1 (6:0)
fudbalska lopta

ДЕЧ: Игралиште Сремца, гледалаца 50, судија Максић (Сремски Михаљевци). Стрелци: В. Кресојевић у 12, 16. и 26, Младеновић у 14, Милић у 23. и Недељковић у 60. (из пенала) за Сремац, а Видовић у 90. минуту за Хајдук.

СРЕМАЦ: Јовановић -, С. Даниловић 6, Недељковић 6, Т. Мијатовић 6, М. Лудајић 7, М. Илић 6, В. Кресојевић 7, Секулић 6 (Жутић 7), Јуришић 6, Младеновић 7 (Бачевац 6), Милић 6 (Чупељи 6).

ХАЈДУК: Вулетић 5 (Вукашиновић 6), Лемајић 6, Г. Ковачевић 5, Ј. Ковачевић 5 (Видовић 6), Карић 6, Тошовић 6, Арачић 6, Живановић 7, Динчић 5, Јовановић 6, Босанчић 5.

Играчи Сремца су играли одличан и ефикасан фудбал. И победник је био решен већ после 16 минута игре када су домаћини повели са 3:0. Сви голови домаћани су постигнути после течних и брзих акција. А најлепши тренутак у мечу је био када је Милић са пенала маказицама лопту послао нажалост само у стативу.

С. Нешковић

Словен - Младост (П) 4:1 (2:1)

СИБАЧ: Игралиште Словена, гледалаца 60, судија Јовановић (Попинци). Стрелци: Симић у 20, Вукин у 43, Пајић у 83. и Ненадов у 88. за Словен, а Д. Васић у 8. минуту за Младост. Жути картиони: Познановић, Добриловић (Младост).

СЛОВЕН: Бељин 9, Кардаш 9, Пејић 9, Станојевић 8, Вукин 8 (Пајић 9), Симић 9, Гмизић 8, С. Небригић 8, Ненадов 9, Николић 9, (Н. Небригић), Смиљанић 9.

МЛАДОСТ: Савић 6, Којић 6, Тошић 6, Стојчевић 6 (Добриловић 7), Петровић 6, Познановић 6, Радосављевић 6, Будулица 7, Д. Васић 7 (Н. Васић 6), Томашевић 6 (Крњајић), Крњулац 6.

Ђ. Смиљанић

Срем - Витез 6:1 (5:0)

СРЕМСКИ МИХАЉЕВЦИ: Игралиште Срема, гледалаца 30, судија Деспотовић (Огар). Стрелци: Ф. Матић у 13,  21. и 36, С. Матић у 15, Накић у 18. и А. Ранковић у 75. за Срем, а Цуцић у 63. минуту за Витез.

СРЕМ: Анђелић -, Турудић 8, С. Ранковић 8, Ранисављевић 8, А. Ранковић 7, Бошковић 8, Ф. Матић 7, С . Матић 8, Бајловић 8, Накић 7 (Девић), Андрић 7 (Перић).

ВИТЕЗ: Новаковић 5 (Ћулум), Л. Радаковић 6, Милић 6, Дамјановић 6, Ивановић 6, Живић 7, М. Радаковић 6, Н. Радаковић 6, Гајић 6, Николић 6 (Петковић 6), Цуцић 7.

Играчи Срема су лако и рутински, дошли до убедљиве победе. Већ у првом полувремену постигли су пет голова, а у наставку су играли комотније, па су и гости играли нешто боље и чак су постигли и почасни гол.

Ж. Јовановић

СРЕМСКИ МИХАЉЕВЦИ: Срем - Витез 6:1, СИБАЧ: Словен - Младост (П) 4:1, БРЕСТАЧ: ОФК Брестач - Ловац 3:0 (гости нису дошли), ДЕЧ: Сремац - Хајдук (Ш) 7:1. Камени из Ашање је био слободан.

1. Сремац           14     12     1      1      41:11        37

2. ОФК Брестач  14     10     2      1      62:14        35

3. Срем               13     10     1      2      37:17        31

4. Камени           13     5      1      7      24:33        16

5. Хајдук (Ш)      13     5      0      8      20:35        15

6. Словен           13     4      2      7      26:33        14

7. Младост (П)   13     3      2      8      27:39        11

8. Ловац             13     3      1      9      21:28        10