Општинска лига Рума Ириг: Новаковић срушио Стејановчане

Јединство (П) - Борац (С) 6:2 (4:1)
1

ПЛАТИЧЕВО: Стадион Јединства, гледалаца 150, судија Митровић (Рума).Стрелци: Новаковић у 11,18, 42, 46.и 74.и Д. Клајн у 39.за Јединство, Опачић у 5. и Бежановић у 90. минуту за Борац. Жути картони: Јошић (Јединство), В. Нешковић (Борац).

ЈЕДИНСТВО: В. Сабо 7, Шкара 8, Јошић 7 (Д. Клајн 7), Кулић 8, И. Клајн 7 (Настић 7), Новаковић 8, Лозић 7, Васић 7 (Стојановић 7), Гавриловић 8, Ђурашевић 7, Бошњачић 7.

БОРАЦ: З. Радивојевић 7, В. Нешковић 6 (Д. Поповић), Вукмировић 6, Ракита 6, Максић 6, Петковић 6, Зељајић 6, Ђ. Радивојевић 6 (Јовић), Опачић 7, Бежановић 7, Торњански 6.

Фаворизовани домаћини, су успели, да савладају упорне и борбене госте. Мада, су играли, опуштено, па су и гости, предвођени, прекаљеним ветеранима, Зељајићем и Бежановићем, пружили достојан отпор. Чак су гости први и повели, а Бежановић је постигао ефектан гол из слободног ударца с 18 метара.Лопта је прво погодила у пречку, па ударила у гол линију, па тек онда ушла у мрежу.

С. Бранковић

Полет - Граничар (Г) 5:0 (2:0)

НИКИНЦИ: Игралиште Полета, гледалаца 100, судија Стојковић (Добринци).Стрелци: Стевамновић у 8.и 88, Симић у 40.и 49.и Марковић у 89.  минуту. Жути картони: Јовановић, Јокић (Полет),

ПОЛЕТ: Вељовић, Б. Јокић, Лозанчић, Марић, Гвока, Јовановић, Стевановић, Симић,Дамјановић (Видић), Петровић, Милетић ( Лубашчик,  Марковић).

ГРАНИЧАР: Мијалчић, Лазић, Миловановић, Глушац, Пауновић, Миловановић, Станојевић, С. Јовановић, Б. Јовић,  Ђорђић (М. Самарџић), Таборовић, Петровић.

Фудбалери Полета, лако су дошли до победе. Али, да су домаћини, искористили, своје многобројне прилике, засигурно, би резултат на крају гласио другачије.

Б. Тадић

Младост - Јединство (К) 0:5 (0:3)

ПАВЛОВЦИ: Стадион Младости, гледалаца 50, судија Узелац (Рума).Стрелци: Д. Честић у 9. и 85, Исаковић у 17, Спасојевић у 40. и Животић у 82. минуту. Жути картон: Цвјетиновић (Младост).

МЛАДОСТ: О. Срећковић, Антонијевић, Цвјетиновић (Цикота), Ратковић, Бенежан, Н. Пантелић, М. Малешевић, Мишкулин, Јоцић (Тодоровић, Н. Срећковић.,

ЈЕДИНСТВО: Мошић, Јовић, Ненадић, Драган Честић, Миловановић, Животић, С. Лазаревић, Исаковић (Честић), Кордолуп, Богдановић, Спасојевић.

После годину дана паузе, домаћа, Младост, поново је оформљена, од младих  и нешто искусних играча, као што су Ратковић и Јоцић, и пружила  је достојан отпор фаворизованим гостима из Краљеваца. Игра ривала била је пуна темпа, а играчи Јединства, већ у првом полувремену, потпуно су потопили, домаћине.

М. Суботић

Слога (В) - 27.октобар 8:0 (3:0)

ВОГАЊ: Игралиште Слоге, гледалаца 100, судија Јовановић (Рума).Стрелци: Драгичевић у 38. и 43, Недић у 65, Морак у 50, 68. и 75. и М. Петровић у 88. минуту. Жути картон: Цвијановић (Слога).

СЛОГА: Мачак, Г. Петровић, С. Малетић (М. Малетић), Крстић, М. Петровић, Морак, Бенежан, Драгичевић (Тепшич), Цвијановић, Недић (Милановић).

27.ОКТОБАР: Сабо, Михајлик, В. Радојчић, Бирињи, Пазарски (Варга), Павин, Д. Радојчић, Фекете, Марковић, Јухас (С. Јухас), Греч.

У првом полувремену виђен је добар фудбал  од стране домаћина. Али, домаћини, нису успели да реализију неколико лепих прилика.Само, су успели  да, донекле надиграју госте из Шатринаца и поведу са 3:0. У, наставку, све је било у знаку, домаћина, и успели су да постигну још пет изванредних голова.

Д. Вујић

Фрушкогорац - Војводина 4:0 (2:0)

МАЛИ РАДИНЦИ: Игралиште Фрушкогорца, гледалаца 100, судија Мишкулин (Рума).Стрелци: М. Топић у 20. и 58, А. Топић у 32. и Миоковић у 63. минуту. Жути картони: Мандић, Бјеливук (Војводина).

ФРУШКОГОРАЦ: Д. Кнежевић, А. Топић, Самарyија, Бакић, Радвањ, Павловић, Бајић, Бјељац, Антонић (Б: Кнежевић), М. Топић (Дакић), Миоковић.

ВОЈВОДИНА: Јовичић, Мандић, Ристић, Ђујић, Колопић, Ј. Еркановић, Бјеливук, Ћирић, Катић, Цурковић (Бизумић), В. Марковић (Радивојевић).

Играо се доста борбен и добар фудбал. А, играчи Фрушкогорца, су пружили добру партију у првом полувремену. Прво је М. Топић из шута с 22 метра матирао Јовичића, а и А. Топић је из шута са 14 метара матирао Јовичића.У наставку, опет је био стрелац М. Топић, овај пут из добре акције, а Миоковић, сам себи припремио шанси за гол.

Р. Миоковић

Јединство (Р) - Сремац (Д) 3:2 (2:1)

РУМА: Игралиште Јединства, гледалаца 100, судија Лежаков (Врдник).Стрелци: Маринковић у 12. и 82 (из пенала) и М. Лазаревић у 26. за Јединство, а Р. Ашћерић у 30.и Маyарац у 54. минуту за Сремац. Жути картони: Кадар, Мирић (Јединство), Секулић, Милић (Сремац).Црвени картон: Лепотић (Сремац).

ЈЕДИНСТВО: Кухар 7, Кадар 6 (Мађешић 7), Л. Јовић 7, Мирић 7 (Кулушић), Видаковић 7, Врготић 7, Басара 7, Зец 7, Маринковић 8,  М. Лазаревић 7, Алемпић 7 (Павловић 7).

СРЕМАЦ: Секулић 7, Р. Ашћерић, Лепотић 5, Паунковић 7, Д. Вукмановић 7, Милић 7, Маричић 7 (Бељин), Вучковић 6, Маџарац 7, Ђ. Честић 7, Бојанић (М. Дупор).

Румљани су у првом делу, играли за класу боље од свог ривала из Добринаца. Али, нису успели да реализују све своје шанси.Само, су Маринковић и М. Лазаревић, успели, некако, да угурају лопту у мрежу Секулића. А, победу, домаћину донео је Маринковић са пенала. Због играња руком, у свом казеном простору, гости, су кажњени најстрожом казном.