Општинска лига Рума, Ириг, Инђија - Стара Пазова: Златни голови Самарџића

Слога (М) - Граничар (Г) 2:3 (2:0)
fudbal lopta

МАРАДИК: Игралиште Слоге, судија Стојковић (Добринци). Стрелци: Котоленко у 36. и Брковић у 45. за Слогу, Митровић у 54. и 58. и М. Самарџић у 68. минуту за Граничар.

СЛОГА: Перић 7, Чавић 7, Гудаловић 7, Котоленко 7, Брковић 7, Вокић 8, Кусић 7, Новаковић 7, Лазаревић 7, Радошевић 7, Живанчевић 7.

ГРАНИЧАР: Мијалчић 7, Ранкић 7, Црнковић 7, Кардаш 7 (Митровић 8), Таборовић 7, Букорац 7 (Стевић), М. Самарџић 8 (Јовић), С. Јовановић 7, Новаковић 7, Ристивојевић 8.

У доста занимљивој игри, фаворизовани гости су славили.Коначан резултат је могао бити и другачији, да су домаћини имали више снаге у наставку игре. Џокер гостију Митровић је из две шансе постигао и два гола.А, М. Самарџић је донео победу гостима која злата вреди.У борби за прво место.

З. Давидовски

Полет - Доњи Петровци 3:1 (1:0)

НИКИНЦИ: Игралиште Полета, судија Мандић (Инђија). Стрелци: Гемери у 15. и Марковић у 48. и 50. за Полет, Вујовић у 60. минуту за Доње Петровце. Жути картони: Милетић (Полет), Н. Јовановић (Доњи Петровци).

ПОЛЕТ: Вељовић 7, Лозанчић 7, Цвијановић 7 (Косановић 6), Б. Ликић 7 (Нешковић 7), Гемери 7 (Васић 7), Стевановић 7, Кулић 8 (Јандрић 6), Марковић 8, Н. Петровић 7, Милетић 7, Перић 7.

ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Томић 7, В. Опарушић 6, Д. Јовановић 7 (Иванић 6), Диклић 6, Вујовић 7, Н. Опарушић 6, Сладоја 6, Шаша 7, Танасковић 6, Н. Јовановић 7.

Домаћа одбрана је играла организовано. А, навала створила пет шест изузетних прилика. Гемери и Ален Марковић су били најзаслужнији што је Полет тријумфовао.

Н. Петровић

Цар Урош - Борац (Ј) 1:1 (1:0)

ЈАЗАК: Игралиште Цара Уроша, Хемун (инђија).Стрелци: Љ. Бојић у 26. за Цар Урош, Гаковић у 68. минуту (из пенала) за Борац. Жути картони: Радошевић, Познан (Цар Урош), Тучић (Борац).

ЦАР УРОШ: Радошевић 8, Гостовић 8, Љ. Бојић 8, Кнежевић 5, Опачић 6, Познан 7, Паповић 7, М. Бојић 7, Ракита 7 (Тешић), Грујић 7, Младеновић 7 (Утвић).

БОРАЦ: Горановић 7, Бомештар 7, Тучић 7, Гаковић 8, Варда 8, Радуловић 7, Јовановић 7, Недић 6, Наранџић 8 (Трбојевић), Пенов 7, Миљуш 7.

Играчи Борца, заслужено су однели бод. А,домаћини су промашили десетак шанси и онда су на крају поштено кажњени.Чак им је Кнежевић поклонио и најстррожу казну. Љ. Бојић је донео вођство домаћину после центаршута.

Љ. Бојић

Планинац - Борац (С) 2:1 (1:1)

РИВИЦА: Игралиште Планинца, судија Васић (Ириг).Стрелци: Николић у 2. и Илић у 88. за Планинац, а Нинковић у 10. минуту за Борац. Жути картони: Митровић, Степанов (Планинац), Видовић, Нинковић, Стричевић (Борац).

ПЛАНИНАЦ: Марковић 8, Митровић 8, Живанчевић 8, Петровић 8, Илић 8, Ђукић 8, Степанов 8, Жугић 8 (Ћосић 9), Поповић 8, Николић 8 (Аврамовић 9), Басара 8 (Ловрић 8).

БОРАЦ: Томашевић 7, Ђаковић 7, Јанковић 7, Нешковић 7, Нинковић 7, Максић 7, Стричевић 7, Видовић 7, Лукић 7, Ратковић 7, Шивољски 7.

Млађани и талентовани Ћосић (16 година) и Аврамовић (18 година), уласком у игру, допринели су победи домаћина.

И. Смиљанић

27. октобар - Војводина 2:4 (1:2)

ШАТРИНЦИ: Игралиште 27. октобра, судија Данчуло (Инђије). Стрелци: Д. Радојчић и Михајлик за 27. октобар, Грубјешић, Николић, М. Бизумић и Б. Бизумић за Војводину.

27. ОКТОБАР: Лекић, Репаш, О. Радојчић, С. Јухас, В. Радојчић, Михајлик, Марковић, Сегеди, Сабо, Греч, Д. Радојчић.

ВОЈВОДИНА: Јовичић, Калушевић, Иванић, Црепуља, Ристић, М. Бизумић, Ћирић, Николић, Грубјешић,  Милојковић, Б. Бизумић.

Гостујући играчи имали су мноштво зрелих прилика, али су успели да реализују само четири и тако освоје бодове. Домаћини само играли борбено, што није било довољно ни за бод, а камоли да се слави.Михајлик и Д. Радојчић су постигли изванредне голове из слободних ударца са око 20 метара.

Ј. Јухас

Јединство (К) - Фрушкогорац 7:4 (2:1)

КРАЉЕВЦИ: Игралиште Јединства, судија Митровић (Добринци). Стрелац: М. Ј. Лазаревић у 16. и 63, Шевић у 34, Симић у 49. и 56, Томић у 68. и Остојић у 87. за Јединство, а Павловић у 38, 50, 63. и 70. минуту за Фрушкогорац. Жути картони: Шевић, М. Н. Лазаревић, С. Лазаревић, М. Спасојевић (Јединство), Малетић (Фрушкогорац).Црвени картон: Малетић (Фрушкогорац).

ЈЕДИНСТВО: Башић 8, Станковић 8, М. Ј. Лазаревић 8, Шевић 8 (Томић), В. Кордолуп 7, Степановић 8 (Влајин), Деврња 8 (Остојић 8), Бељин 8 (И. Спасојевић), Симић 8 (С. Лазаревић), М. Спасојевић 8, М. Н. Лазаревић 8.

ФРУШКОГОРАЦ:  Д. Кнежевић 7, Ристић 7 (Б. Кнежевић), Антонић 7, Малетић 7, Стојковић 7, Павловић 9, Граовац 7 (Бајић), Зец 7, Пањак 7, М. Кнежевић 7, Миоковић 7.

Ривали су оправдали свој квалитет одличном и ефикасном игром. Најбољи појединац сусрета био је Милан Павловић, четвроструки, стрелац за госте.

В. Михајловић

РИВИЦА: Планинац - Борац (С) 2:1, МАРАДИК: Слога - Граничар (Г) 2:3, КРАЉЕВЦИ: Јединство - Фрушкогорац 7:4, ЈАЗАК: Цар Урош - Борац (Ј) 1:1, НИКИНЦИ: Полет -Доњи Петровци 3:1,  ШАТРИНЦИ: 27. октобар - Војводина 2:4. Слога из Крњешеваца је била слободна.

 1. Граничар (Г) 20     16     1      3      58:30        49

 2. Јединст. (К)  21     15     3      3      62:23        48

 3. Полет  21     13     2      6      52:32        41

 4. Војводина    20     11     5      4      60:33        38

 5. Фрушког.     20     12     1      7      66:43        37

 6. Д. Петровци 20     10     3      7      41:32        33

 7. Цар Урош     21     9      4      8      60:40        31

 8. Планинац     20     9      3      8      37:34        30