Општинска лига Рума–Ириг: У режији судије Мушицког

​​​​​​​Борац (С) - Фрушкогорац 1:2 (0:0)

СТЕЈАНОВЦИ: Стадион Борца, гледалаца 50, судија Мушицки (Рума). Стрелци: М. Нинковић у 88. за Борац, а Кадар у 50. и Басара у 80. минуту за Фрушкогорац. Жути картони: Бежановић (Борац), Бенежан, Дакић, Миокови, Кадар (Фрушкогорац).

БОРАЦ: Јовановић 6, Максић 7, В. Нешковић 6, М.  Нинковић 8, Арсеновић 7, Спасојевић 6, М. Ђаковић 6, Ристановић 7 ( М. Јанковић), Крстић 6, (Д. Јанковић), Бежановић 6, Лукић 7 (Ж. Нешковић).

ФРУШКОГОРАЦ: Јовановић 6, Катанић 6 (Антонић), Басара 6 (Стојковић), Бенежан 7, Павловић 7, Бајић 6 (Б. Граовац), Бјељац 7, Торњански 6, Кадар 7 (Дакић), Бакић 7, Миоковић 7.

Главни судија Мушицки је много утицао на коначан резултат. Гол Басаре је признао из чисте офсајд позиције. Домаћинима је поништио гол наводно због офсај позиције, и није свирао очигледан пенал за домаћине.

Д. Нинковић

27. октобар - Јединство (Р) 2:5 (0:4)

ШАТРИНЦИ: Игралиште 27. октобра, гледалаца 150, судија Познан (Рума). Стрелци: Греч у 79. и 87. за 27. октобар, Милић у 1, Зец у 9. и 33, Коларовић у 38. и Кухар у 52. минуту за Јединство.

27. ОКТОБАР: Суломар, Фекете, С. Јухас, Радојчић, Станковић, Мадацки, Греч, Бирињи, Т. Хајнал, Михајлик, Бенежан (Брзак).

ЈЕДИНСТВО: Цветковић, Маћешић, Јовић, Милић, Мирић, Кулушић (Видаковић), Алемпић, Зец, Љубишић, Коларовић, Рек (Кухар).

Играчи Јединства веома квалитетно и ефикасно су одиграли прво полувреме, а онда су потпуно стали, па су их скоро домаћини надиграли у наставку. Уствари домаћини су друго полувреме добили са 2:1.

Ј. Јухас

Јединство (К) - Јединство (П) 0:8 (0:5)

КРАЉЕВЦИ: Игралиште Јединства, гледалаца 50, судија  Јовановић (Рума). Стрелци: Ђурашевић у 5. и 7, Јовановић у 12, 61. и 77, Жакула у 29. и 75. и Д. Кљан у 44. минуту. Жути картон: Спасојевић, Цвитичанин (домаћи).

ЈЕДИНСТВО (К): Јокић 5, Банда 6, Цвитичанин 6, Богдановић 6, Томић 6, Исаковић 6, Чворков 6, Спасојевић 6, Д. Честић 7, Рикановић 7.

ЈЕДИНСТВО (П): В. Сабо 7, Стојић 7, Петровић 7, Шкара 7, Жакула 8, Стојановић 9 (Настић 7), Д. Кљајн 7, Поповић 7, Ђурашевић 8, Црнковић 7, Обреновић 7.

Гости из Платичева су потпуно надигали домаћине и напунили им мрежу до врха. Изврстан гол постигао је Боро Жакула. Са више од 25 метра лобовао је домаћег голмана Јокића.

Б. Кордолуп

Граничар (Г) - Сремац (Д) 0:2 (0:0)

ГРАБОВЦИ: Игралиште Граничара, гледалаца 100, судија Кавгић (Рума). Стрелци: Митровиоћ у 81. и Љ. Вукмановић у 86. минуту. Жути картони: Лазић, Рајачић, Милић, С. Јовановић (Граничар), Љ. Вукмановић, Паунковић, Дупор, Прљић (Сремац).

ГРАНИЧАР: Пауновић, Јовановић, Секулић, Петковић, Таборовић (Милић), Јовић (Митровић), Букорац, Гавриловић, Рајачић, Лазић,  Ђ. Самарџић.

СРЕМАЦ: Симиџић, Маричић, Митровић, Томић, Паунковић, Прљић, Љ. Вукмановић, Маџарац,  Туфегџић (Р. Ашћерић), Дупор (д. Честић), Вучковић.

Играо се добар фудбал. Гости из Добринаца тек у финишу су сломили снажан отпор домаћина. Чак су домаћини имали прилике да први и поведу.

В. Самарџић

Полет - Војводина 2:4 (2:1)

НИКИНЦИ: Игралиште Полета, гледалаца 50, судија Дукић (Платичево). Стрелци: Лубашчик у 15  и 25. за Полет, а Радојчић у 20, Лекић у 75. и 89. и Бјеливук у 79. минуту за Војводину. Жути картони: М. Илић, С. Јокић (Марић (Полет), Јањић (Војводина).

ПОЛЕТ: Вељовић, Тодоровић, В. Јокић, Марић, Лубашчик, Дамјановић, Марковић, Милић, С. Јокић, Н. Петровић (Видић), Васић.

ВОЈВОДИНА: Јовичић, Вунић, Мандић, Јањић, Ристић, Ћирић, Бјеливук, Еркановић, Радојчић (Аврамовић),  М. Георгијевић, Колопић (Лекић).

Заслужена победа гостију из Нерадина од два гола разлике. Имали су домаћини у првом полувремену добрих шанси да увећају своје вођства од 2:1 али су се стрелци у пет-шест наврата порописно обрукали. Зато су их гости у наставку поштено казнили.

Б. Тадић

КРАЉЕВЦИ: Јединство - Јединство (П) 0:8, ГРАБОВЦИ: Граничар -Сремац (Д), ШАТРИНЦИ: 27.октобар - Јединство (Р) 2:5, СТЕЈАНОВЦИ: Борац - Фрушкогорац 1:2, НИКИНЦИ: Полет - Војводина 2:4. Хртковци су били слободни.

1. Сремац (Д)       16     11     3      1      49:13        36

2. Хртковци          16     11     2      3      34:20        35

3. Фрушкогорац   16     10     4      2      39:20        34

4. Јединство (Р)  16     9      6      1      37:16        33

5. Јединство (П)  16     7      6      3      41:22        27

6. Борац (С)         17     7      2      8      37:30        23

7. Војводина        17     7      2      8      43:36        23

8. Полет               17     4      2      11     25:48        14