Општинска лига Рума–Ириг: Водећи сигуран у Стејановцима

​​​​​​​Борац (С) - Сремац (Д) 0:3 (0:1)

СТЕЈАНОВЦИ: Стадион Борца, гледалаца 150, судија Јовановић (Рума). Стрелци: Лучић у 28. и Љ. Вукмановић у 80. и 84. минуту. Жути картони: Ристановић, Ж. Нешковић, В. Нешковић, Спасојевић (Борац), Љ. Вукмановић, Вучковић, Р. Ашћерић (Сремац). Црвени картон: Зељајић (Борац).

БОРАЦ: Јовановић 8, Спасојевић 6, Ж. Нешковић 6, Арсеновић 7, Ристановић 6 (Зељајић), М. Ђаковић 6, Д. Ђаковић 6 (Бићанин), Бежановић 5, Ловренчић 6, Лукић 6, В. Нешковић 6.

СРЕМАЦ: Симиџић 6, Маричић 6, Митровић 6 (Бојанић), Томић 7, Љ. Вукмановић 8, Шуљагић 7, Маџарац 6, Туфегџић 6, Дупор 6 (Честић), Лучић 6, Вучковић 8 (Р. Ашћерић).

Гост је у овом мечу, био много бољи ривал. Али домаћин је имао лошу реализацију, чак и из близине, а остао је и са десет играча. Гости добри и организовани и на крају су казнили домаће промашаје и играча мање.

Д. Нинковић

27. октобар - Јединство (П) 2:2 (2:1)

ШАТРИНЦИ: Игралиште 27. октобра, гледалаца 150, судија Мушицки (Рума). Стрелци: Репаш у 13. и Бенежан у 43. за 27. октобар, а Жакула у 34. и 82. минуту за Јединство. Жути картони: Бенежан (27. октобар), Ђурашевић, Д. Клајн (Јединство).

27. ОКТОБАР: Сабо, Фекете (С. Јухас), В. Радојчић, Михајлик, Станковић, Мадацки, Греч, Рибић, Репаш, Бенежан (Брзак), Миљковић (Бирињи).

ЈЕДИНСТВО: В. Сабо, Јовановић, Стојић, Обреновић, Петровић (Шкара), Жакула (Кулић), Д. Клајн, Поповић, Ђурашевић (Стојановић), Симић, Лозић.

Добра игра домаћина. Али, квалитетно само у првом полувремену, а у другом гости су били равноправан ривал. И створили су неколико добрих прилика после контри, али су успели да реализују само једну.

Ј. Јухас

Војводина - Хртковци 2:3 (0:1)

НЕРАДИН: Игралиште Војводине, гледалаца 100, судија  Дукић (Платичево). Стрелци: Радојчић у 61. и Митић у 77. за Војводину, а Новаковић у 16. и 50.и Симовљевић у 63. минуту за Хртковце. Жути картони: М. Георгијевић, Николић, Шевић (Војводина), Манојловић (Хртковци). Црвени картон: Шевић (Војводина).

ВОЈВОДИНА: Јовичић 7, Шкорић 7, М. Георгијевић 7, Јањић 7, Еркановић 7, Митић 7, Ћирић 7 (Рашковић), Радојчић 7, Шевић 7 (Вунић), Б. Георгијевић 7 (Николић).

ХРТКОВЦИ: Чича 7, Међед – (Митровић 8), Павличевић 8, Кукић 8, Манојловић 8 (Симовљевић 8), Обровац 8, Антонић 8 (Савић 7), Отржан 8, П. Глумчевић 9, Станојевић 8 (Н. Глумчевић 7), Новаковић 9.

Играчи Хртковаца су само на тренутке играли онако како се од њих очекује и то им је било довољно за победу.

Д. Вичик

Јединство (К) - Граничар (Г) 2:4 (1:2)

КРАЉЕВЦИ: Игралиште Јединства, гледалаца 60, судија Познан (Рума). Стрелци: Томић у 29. и Лазаревић у 64. минуту (из пенала) за Јединство, Таборовић у 36. и 68. (оба из пенала), Јовић у 44. и Г. Гавриловић у 74. минуту за Граничар. Жути картони: Богдановић, Марковић (Јединство), Миловановић (Граничар).

ЈЕДИНСТВО: Башић 7, Банда 6, Чворков 7 (Босиљкић 7), Милојевић 7, Богдановић 6, Томић 7 (Марковић), Рикановић 7, Исаковић 7, Честић 6, Лазаревић 7, Цвитичанин 7.

ГРАНИЧАР: Вукашиновић 7, Јовановић 7, Миловановић 7, Јовић 7, Ђ. Самарџић 7, Ђорђић 7, Букорац 7, Г. Гавриловић 7, С. Гавриловић 7, Таборовић 8, Лазић 7.

Играо се добар фудбал. Домаћи су повели, али потом је саплетен Јовић и гости са пенала изједначили, па чак и повели. Гости из Грабоваца су заслужено однели сва три бода. Пружили су добру партију коју домаћин није очекивао.

Б. Кордолуп

Полет - Фрушкогорац 1:2 (1:1)

НИКИНЦИ: Игралиште Полета, гледалаца 100, судија Оташевић (Рума). Стрелци: Марковић у 20. за Полет, а Антонић у 19. и Стојковић у 56. минуту за Фрушкогорац. Жути картони: В. Јокић, Видовић (Полет), Радвањ, Басара (Фрушкогорац).

ПОЛЕТ: Ликић, Вељовић, Тодоровић, В. Јокић, Марић, Лубашчик, Дамјановић, Марковић, С. Јокић, Н. Петровић (Видић), Васић (Јандрић).

ФРУШКОГОРАЦ: Јовановић, Антонић, Стојковић, Павловић, Бајић, Бјељац (Б. Граовац), Кадар, Бакић (Самарџија), Миоковић (Радвањ), Басара, Катанић,

Заслужена победа гостију из Малих Радинаца.

Б. Тадић

КРАЉЕВЦИ: Јединство - Граничар (Г) 2:4, ШАТРИНЦИ: 27.октобар -Јединство (П) 2:2, СТЕЈАНОВЦИ: Борац - Сремац (Д) 0:3, НИКИНЦИ: Полет -Фрушкогорац 1:2, НЕРАДИН: Војводина - Хртковци 2:3. Јединство из Руме је било слободно.

1. Сремац (Д)     14     10     3      1      40:13        33

2. Хртковци        15     10     2      3      31:20        32

3. Фрушкогор.    15     9      4      2      37:19        31

4. Јединст. (Р)    14     7      6      1      29:14        27

5. Борац (С)       15     7      2      6      36:25        23

6. Јединст. (П)   14     5      6      3      31:22        21

7. Војводина      15     5      2      8      35:34        17

8. Полет             15     4      2      9      23:42        14