Општинска лига Шид: Ердевичани једва до бода

Ердевик - Синђелић 1:1 (0:0)
fudbal lopta

ЕРДЕВИК: Игралиште Слоге, гледалаца 50, судија Матић (Шид). Стрелци: Јелчић у 60. за Ердевик, Марчетић у 64. минуту за Синђелић. Жути картони: Заблаћански (Ердевик), Милетић, Дамјановић, Вурдеља, Савић (Синђелић).

ЕРДЕВИК: Јанковић 7, Бабић 7, Герик 7, Бојанић 6, Цвијановић 6, Јелчић 8 (С. Шафарик), Штрбац 7,  Везировић 7 (Матијевић), Павловић 6, Заблаћански 7, Цветковић 7 (Анђелић).

СИНЂЕЛИЋ: Ђурић 7, Адамовић 7, Дамјановић 7, Вудак 7, Шпановић 7, В. Милетић 7, Дреновац 7,  Савић 7, Мраовић 7 (Томашевић), Марчетић 8, Тодоровић 7.

Фаворизовани играчи из Ердевика су морали да се доста намуче да дођу до једног бода. Расположени гости имали су и неколико лепих прилика да направе изненађење, али стрелци су им мало били брзоплети.

М. Станивуковић

Борац (И) - Напредак 0:10 (0:6)

ИЛИНЦИ: Игралиште Борца, гледалаца 100, судија Сич (Беркасово). Стрелци: Новаковић у 14, 17, 22, 55. и 70, Милекић у 19, А. Младеновић у 27. и 87, Брекић у 42. и Станојчић у 60. минуту.

БОРАЦ: Симеуновић (Станковић), Степановић, Симић, И. Филиповић, Циганков, Сарапа, Д. Филиповић, Сарап, Пејић, Медић, Стојшић.

НАПРЕДАК: Сремац, Брекић, П. Петровић, Милекић, В. Петровић, Панић (Станојчић), А. Младеновић (Лујић), З. Ђачанин, Веиновић, Чавић, Б. Новаковић.

Гледаоци су могли да виде квалитетну и ефикасну игру гостију.

Д. Стојшић

Јединство (М) - Граничар (Ј) 6:0 (3:0)

МОРОВИЋ: Игралиште Јединства, гледалаца 100, судија Аврамовић (Моловин). Стрелци: М. Јањатовић у 4, Шибалић у 19, 32. и 52, Д. Јовић у 60. и Д. Јањатовић у 90. минуту. Жути картони: Д. Јовић (Јединство), Гојић (Граничар).

ЈЕДИНСТВО: Протић 8, М. Малић 7, Адамец 7, Ж. Малић 8, М. Јањатовић 9, Шибалић 8, Д. Јањатовић 7, Д. Јовић 7, Ж. Јовић 7, Јовановић 7 (Влаисављевић), Ивковић 7 (Пејић).

ГРАНИЧАР: Богдан Цвијановић 7, С. Ђурић 7, Д. Јовић 7, Гојић 7, Н. Тимарац 7, Јанковић 7, Рикић 7, Миловановић 7 (С. Јурошевић), Станивуковић 7 (И. Јурошевић), Стојановић 7 (Шкорић), Д. Јурошевић 7 (Ђукић).

У Моровићу се играо добар фудбал. Домаћини су стално нападали и поред шест постигнутих голова пропустили још пет зицера. Тако да гости могу бити задовољни коначним резултатом.

Р. Кукић

Једнота - ОФК Бингула 9:1 (7:0)

ШИД: Игралиште Једноте, гледалаца 53, судија Гавриловић (Шид). Стрелци: Ђорђевић у 8, Алексић у 9, Колошњај у 10, 30. и 48, Ханчовски у 20, Думитровић у 33, Јанковић у 64. и Остојић у 70. за Једноту, Стамболија у 75. минуту за ОФК Бингулу. Жути картони: Алексић (Једнота), Пајић, Франциски, Крамар (ОФК Бингула).

ЈЕДНОТА: Стојадиновић, Трлајић, Шумаруна, Шипка, С. Хрчек, Ханчовски, Алексић, Ђорђевић (Јанковић), Поповић, (Милутиновић), Колошњај (Полуга), Думитровић (Остојић).

ОФК БИНГУЛА: Волић, Франциски, Шућак, Станковић, Рајић,  Џевер, Фаркаш, Пајић, Б. Радичевић (Сухањ), Стамболија, Крамар.

Шиђанима  је пошло за руком да већ у првом полувремену  постигну седам голова. Уз то су се и прописно испромашивали.

Е. Хрчек

Омладинац - ОФК Бачинци 2:1 (2:1)

БАТРОВЦИ: Игралиште Омладинца, гледалаца 50, судија Васиљевић (Адашевци). Стрелци: Дујаковић у 10. и Рукавина у 18. за Омладинац, Калинић у 42. за ОФК Бачинце.

ОМЛАДИНАЦ: Д. Манојловић, Смајић, Томић, Теслић, А. Манојловић, Рукавина, Лазић (Симић), Веиновић, Дујаковић (Андрић), Ж. Малешевић (Стојић).

ОФК БАЧИНЦИ: Вурдеља (Поповић), Јанузовић (Цетић), Т. Софтић, Лазаров, Џуња, Радека, Радивојшић, Миланковић, С. Илић, Калинић  (Перишић).

Домаћини су били сигурни у своју победу. Били су и много бољи ривал и у потпуности су надиграли борбене госте из Бачинаца.

Г. Павловић

Јединство (Љ) - Сремац 0:4 (0:2)

ЉУБА: Игралиште Јединства, гледалаца 80, судија Билић (Моровић). Стрелци: Мијатовић у 10, Леваја у 32, Марчетић у 59. и Видовић у 85. минуту. Жути картони: Чалић, Пунош (Јединство), Видовић (Сремац). Црвени картон: Мрђановић (Јединство).

ЈЕДИНСТВО: Мркоњић 6, Мрђановић 5, Ганић 6, Петровић 6, Пунош 6, Рамић 5, Д. Руман 5, Ж. Сремчић 6, П. Сремчић 6, Чалић 6, Ширадовић 6.

СРЕМАЦ: Милановић 7, Остојић 7, Леваја 7, Марчетић 7 (Видовић) Мијатовић 7, Влаисављевић 8 (Јанковић), Чалић 7 (Будимир), Ерор 7, Миличић 7, З. Смајић 7, Н. Смајић 7 (Шолаја).

Доста добра утакмица у којој су домаћини били  нешто бољи тек у другом полувремену. Али, то није било довољно ни за почасни гол. Гости из Беркасова су сваку своју зицер шансу претворили у погодак и то им је и донело сва три бода.

Д. Шаготлић

БАТРОВЦИ: Омладинац - ОФК Бачинци 2:1, ЕРДЕВИК: Ердевик - Синђелић 1:1, ШИД: Једнота - ОФК Бингула 9:1, ИЛИНЦИ: Борац - Напредак 0:10, ЉУБА: Јединство - Сремац 0:4. МОРОВИЋ: Јединство - Граничар (Ј) 6:0.

1. Сремац         15     13     1      1      59:16        40

2. Једнота         15     12     1      2      57:12        37

3. Ердевик         15     9      4      2      35:13        31

4. Јединст. (Љ)  15     8      3      4      31:24        27

5. Јединст. (М)   15     7      4      4      39:24        25

6. Напредак       15     7      2      6      40:23        23

7. Синђелић       15     4      4      7      28:32        16

8. Омлад. (Б)     15     5      1      9      29:42        16