Општинска лига Шид: Ердевичани силни у финишу

​​​​​​​Напредак - Ердевик 0:4 (0:0)
lopta_u_mrezi_1

ВАШИЦА: Игралиште Напретка, гледалаца 150, судија Владић (Шид). Стрелци: Цветковић у 84, Фаркаш у 86, Томан у 90. и М. Босанац у 91. минуту. Жути картони: Гавриловић, З. Ђачанин (Напредак). Црвени картон: Нединић (Напредак).

НАПРЕДАК: Нединић, Јастребић, Брекић, Гавриловић, П. Петровић, Кртинић, Б. Младеновић (Веиновић),  А. Младеновић  (В. Петровић), Новаковић, Чавић, З. Ђачанин (С. Ђачанин).

ЕРДЕВИК: Мергл, Герик (Томан), Вукадиновић, М. Босанац, Јелчић, Бојанић, Штрбац (Радановић), Д. Босанац, Заблаћански, Фаркаш, Цветковић.

У Вашици се играо добар и тек у финишу утакмице и ефикасан фудбал. Гостии су могли постићи још који гол, поготово у другом полувремену.

Д. Јастребић

Јединство (Љ) - Бачинци 3:3 (1:3)

ЉУБА: Игралиште Јединства, гледалаца 100, судија Тадић (Сот). Стрелци: Ширадовић у 25, Поважан у 50. (из пенала) И  Чалић у 81. за Јединство, а Меничанин у 30, 35. и 43. минуту за Бачинце. Жути картони: Тележар, Д. Руман (Јединство), Милинковић, Радека (ОФК Бачинци).

ЈЕДИНСТВО: Радивојевић 6, Тадић 8, Манојловић 8, Тележар 8, Пунош 8, Рамић 8, Руман 8 (П. Сремчић 7), Поважан 8, Ганић 8, Чалић 8, Ширадовић 8.

БАЧИНЦИ: Барјактаровић 6, Миленковић 8, Тубић 8, Цетић 8, Јанузовић 7, Калинић 8, Радека 8, Гачић 8, Меничанин 9, С. Илић 8, Савић 7.

Гости су покушали изненадили домаћине.Повели су у првом полувремену са два гола разлике и били доста бољи ривал. У наставку утакмице домаћини много бољи. Иначе, гости су очекивали сигурну победу. Али на крају се борили и за један бод.

Д. Шаготлић

Омладинац (Б) - Јединство (М) 13:1 (4:0)

БАТРОВЦИ: Игралиште Омладинца, гледалаца 100, судија Вуковац (Вишњићево). Стрелци: Рукавина у 15. (из пенала) и 52, Лазић у 22, Сарић у 38, Фаркаш у 42. и 48, Јакшић у 49. и 63, Вићентић у 67, 84. и 85. и Ж. Малешевић у 72. и 73. за Омладинац, а Ристић у 65. минуту за Јединство.

ОМЛАДИНАЦ: Д. Манојловић 9, Сарић 8, Дујаковић 9, Рукавина 9, Лазић 9, Б. Мијатовић 9, У. Мијатовић 8, Вићентић 9 (Ж. Малешевић 8), Фаркаш 9, Јакшић 8 (Андрић 8), Адамец 8.

ЈЕДИНСТВО: Секуловић 5, Болић 5, Маовац 5, Грачанин 5, С. Пајић 5, Симић 5, Медић 5, Ђурачковић 5, Ристић 5.

Изванредано су играли и били ефикасни домаћи стрелци.А, да су били мало присебнији,  гостујући тим који је наступио са само девет играча, могао је претрпети и тежи пораз.

Г. Павловић

Граничар (Ј) - Синђелић 3:1 (2:1)

ЈАМЕНА: Игралиште Граничара, гледалаца 100, судија Гавриловић (Шид). Стрелци: Стојановић у 2. и 23. и Миловановић у 83. за Граничар, а Шарац у 37. минуту за Синђелић. Жути картони: Д. Јовић (Граничар), Блашко (Синђелић). Црвени картон: С. Ђукић (Граничар).

ГРАНИЧАР: Павловић 7, Ђурић 7, Д. Јовић 7, Грозданић 7, Стевић 7, Г. Тимарац 7, Рикић 7 (Јурошевић 7),  Гојић 6 (С. Ђукић 6),  Вечић 7 (Миловановић 8), Стојановић 8 (П. Јанковић), С. Јанковић 7 (Н. Тимарац 7).

СИНЂЕЛИЋ: Томашевић 6, В. Милетић 6, Чолић 6, Адамовић 6, Дреновац 7, Тодоровић 6, Маравић 6, Блашко 6,  Саџак 6, Шарац 7, Марчетић 7.

Домаћинима је било довољно и једно полувреме да потпуно надиграју борбене госте.

М. Даниловић

Борац (И) - Бингула 6:1 (4:0)

ИЛИНЦИ: Игралиште Борца, гледалаца 60, судија Миљеновић (Шид). Стрелци: Крњајић у 15. и 18, Сарапа у 28. и Медић у 25, 52. и 57. за Борац, а Д. Алимановић у 71. минуту за ОФК Бингулу.

БОРАЦ: М. Ђурић 8, Пејић 8 (И. Филиповић 7), Циганков 8 (Д. Филиповић 8), Наранџић 8, Сарапа 8, Симеуновић 8,  Стојшић 8, Сарап 8, Крњајић 8, Медић 8, Степановић 8.

ОФК БИНГУЛА: Рајић 6, А. Алимановић 7, Франциски 7, Џевер 7, Ловас 7, Станковић 7, Хорват 7, Д. Алимановић 7.

И поред тога што су домаћини брзо повели, гостујући тим, иако је играо са само осам играча, борио се за сваку лопту, и није се предаво.

Д. Стојшић

БАТРОВЦИ: Омладинац - Јединство (М) 13:1, ЈАМЕНА: Граничар -Синђелић 3:1, ЉУБА: Јединство - ОФК Бачинци 3:3, ИЛИНЦИ: Борац - ОФК Бингула 6:1, ВАШИЦА: Напредак - Ердевик 0:4.

1. Ердевик           7      5      2      0      18:1  17

2. Граничар (Ј)    7      5      0      2      17:7  15

3. Бачинци           7      4      3      0      12:4  15

4. Напредак (-1)   7      5      0      2      21:12        14

5. Омлад. (Б)        7      2      3      2      20:10        9

6. Јединство (Љ)   7      2      2      3      20:13        8

7. Синђелић          7      2      1      4      12:21        7

8. Борац (И)          7      2      о      5      12:19        6