Општинска лига Шид: Илинчани стали у наставку

Борац (И) - Напредак 1:4 (1:1)
fudbal lopta

ИЛИНЦИ: Игралиште Борца, гледалаца 50, судија Тадић (Сот). Стрелци: Пејић у 28. за Борац, А. Младеновић у 16, Јастребић у 53, Брекић у 67. и В. Петровић у 75. минуту. Жути картони: Сарапа (Борац), Веиновић (Напредак).

БОРАЦ: М. Ђурић, И. Филиповић, Пејић, Циганков, Д. Филиповић (Стефановић), Сарапа, Крњајић, Стојшић,  Медић, Сарап (Панић), Симеуновић.

НАПРЕДАК: Нединић, Ивковић, Брекић (Милекић), Гавриловић, П. Петровић, Веиновић, А. Младеновић, Ђачанин, В. Петровић, Лујић, Јастребић.

У Илинцима се играо добар и ефикасан фудбал. Гости су могли, постићи још који гол. Поготово у другом полувремену. Али, док, су домаћини имали снаге резултат је био изједначен.

Д. Стојшић

Граничар (Ј) - Бингула 7:1 (3:1) (прекунуто у 73. минуту)

ЈАМЕНА: Игралиште Граничара, гледалаца 100, судија Гавриловић (Шид). Стрелци: Стојановић у 3. и 68, Рикић у 10, Миловановић у 45, Н. Тимарац у 49, Д. Јурошевић у 66.и Г. Тимарац у 69. за Граничар, а Д. Алимановић у 22. минуту за Бингулу. Жути картон: А. Алимановић (ОФК Бингула). Црвени картон: Пајић (Бингула).

ГРАНИЧАР: С. Јурошевић 8, Вечић 8, Д. Јовић 8, Грозданић 8, Стевић 8 (И. Ђурић 6), Г. Тимарац 8 (С. Јанковић), Рикић 8 (Д. Јурошевић), Гојић 8 (С. Ђукић), Миловановић 8, Стојановић 9, Н. Тимарац 8 (П. Јанковић).

БИНГУЛА:  Волић 6, А. Алимановић 6, Франциски 6, Џевер 6, Рајић 6, Станковић 6, Шумарски 6, Д. Алимановић 6, Марчок 6, Пајић 6, Петаковић 6.

Гости су у 73.минуту остали са шесторицом играча, па је судија Гавриловић морао да прекине меч по правилима фудбалске игре. Иначе, домаћини су очекивали сигурну победу, али не и тако убедљиву.

М. Даниловић

Синђелић - Јединство (М) 7:4 (1:2)

ГИБАРАЦ: Игралиште Синђелића, гледалаца 100, судија Миленић (Шид). Стрелци: Шарац у 23, Марчетић у 53, 67, 69.и 88, Балашко у 70.и Адамовић у 76. за Синђелић, а Медић у 7. и 81, Маовац у 13. и Ристић у 56. минуту за Јединство.Жути картон: Јовановић (Јединство).

СИНЂЕЛИЋ: Томашевић 7, Геордини 7, Лекић 7, Будимир 7, Адамовић 7, Мраовић 7, Вудрак 7 (Саџак), В. Милетић 7 (Стојановић 7), Тодоровић 7 (Угљешић), Шарац 7 (Балашко), Марчетић 9 (Чолић).

ЈЕДИНСТВО: Секуловић 6, Маовац 7, Нишевић 6, Ђурачковић 6, С. Пајић 7, Грачанин 6, Симић 7, Јовановић 6, Ристић 6, Медић 7, Бањанин 6.

Изванредано је играо Марчетић, посебно у другом полувремену, када је био нерешива енигма за гостујућу одбрану.

С. Стојановић

Омладинац (Б) - Бачинци 1:1 (0:1)

БАТРОВЦИ: Игралиште Омладинца, гледалаца 100, судија Мијановић (Адашевци).Стрелци: Рукавина у 62. за Омладинац, а Калинић у 21. минуту за Бачинце.

ОМЛАДИНАЦ: А. Манојловић 8, Сарић 7, Јакшић 8, Вићентић 8, Рукавина 9, Симић 8, Лазић 9, Теслић 8, Дујаковић 9, Ј.Мијатовић 8, Адамец 8 (Андрић 8).

БАЧИНЦИ: Барајактаровић 9, Гачић 8 (Савић), С. Илић 8, Милинковић 8, М. Илић 8 (Вучић 7), Тубић 7, Цетић 7, Калинић 7, Цупер 8 (Ненад Перишић 7), Џуња 8, Радивојшић 7 (Никола Перишић 7).

У другом полувремену, гост је био надигран, а домаћини заслужили и више од бода. Госте је спасао одлични голман Барјактаровић.

Г. Павловић

Јединство (Љ)-Ердевик 1:2 (1:1)

ЉУБА: Игралиште Јединства, гледалаца 60, судија Билић (Шид). Стрелци: Манојловић у 43. за Јединство, Цветковић у 25. и 84. минуту за Ердевик. Жути картони: Поважан, Ганић, Пунош, Руман, П. Сремчић (Јединство), Томан (Ердевик).

ЈЕДИНСТВО: Мркоњић, Тележар, Пунош, Рамић, Д. Руман, Ж. Сремчић, Поважан, Ганић (Петровић), Ширадовић, Чалић (П. Сремчић), Манојловић.

ЕРДЕВИК: Мергл, Герик, Вукадиновић, М. Босанац, Јелчић, Д. Босанац, Штрбац (Радановић), Томан (Шафарик), Заблаћански (Пап), Фаркаш, Цветковић.

Када се разигра Цветковић Ердевичани побеђују. Иначе, играо се добар фудбал, мада је главни судија Билић могао много боље да води утакмицу.

Д. Шаготлић

ГИБАРАЦ: Синђелић - Јединство (М) 7:4, БАТРОВЦИ: Омладинац - ОФК Бачинци 1:1, ЈАМЕНА: Граничар - ОФК Бингула 7:1, ЉУБА: Јединство -Ердевик 1:2, ИЛИНЦИ: Борац - Напредак 1:4.

1. Граничар (Ј)      5      4      0      1      14:5  12

2. Ердевик             5      3      2      0      10:1  11

3. Напредак (-1)    5      4      0      1      14:7  11

4. ОФК Бачинци    5      3      2      0      8:1    11

5. Јединство (Љ)   5      2      0      3      16:9  6

6. Синђелић            5      2      0      3      10:17        6

7. Омладинац (Б)   5      1      2      2      6:8    5

8. ОФК Бингула      5      1      0      4      6:13  3