Општинска лига Шид: Недостајали само голови

Јединство (Љ) - Граничар (Ј) 0:0

ЉУБА: Игралиште Јединства, судија Станивуковић (Ердевик). Жути картони: Гавриловић (Јединство), Зарић (Граничар).

ЈЕДИНСТВО: Пунош, Тележар, Гавриловић, Б. Галић, Р. Галић, Рамић, Поважан, Тадић, Томан (Голуб), Балан, Руман (Сарваш).

ГРАНИЧАР: Павловић, Д. Јовић, С. Ђурић, Томић, Зарић, Митровић, Рикић, Гојић, Ивковић (П. Јанковић), Стојановић, Старчевић.

Иако, није било голова, утакмица је била занимљива било, је заиста лепих и течних акција на обе стране.

М. Даниловић

Јединство (М) - Омладинац (Б) 4:1 (3:0)

МОРОВИЋ: Игралиште  Јединства, гледалаца 100, судија Јовић (Моровић). Стрелци: Јовић два, Д. Јањатовић И Адамец за Јединство, Савић за Омладинац. Жути картони: (Јединство), (Омладинац).

ЈЕДИНСТВО: Протић (Секуловић), Пејић, Арбић, Адамец, Котарлић, Мраовић, Ристић, Јовић, Блашко, Симић, Д. Јанњатовић (Јовановић).

ОМЛАДИНАЦ: Хорват, Новак, Милошевић, Симић, Лазић, А. Манојловић, Савић, Андришка, дујаковић, Смајић, Бодо.

Играо се занимљив фудбал. На крају је славио је домаћин заслужено. Моровићани су повели у првом полувремену, већ са 3:0, били бољи ривал, али у наставку мало су попустили па су гости на крају постигли и почасни гол.

Р. Кукић

Једнота - Напредак (В) 0:4 (0:2)

ШИД: Игралиште Једноте, гледалаца 100, судија Милановић (Шид). Стрелци: Новаковић у 3, 5. и 62. и Станојчић у 70. минуту. Жути картони: Небојша Јакшић, Миљеновић (Једнота).

ЈЕДНОТА: Хрчек (Харвличак), Котарлић, Шуша, Тутић (Миљеновић), Хрчек (Копчак), С. Јовановић, Б. Јовановић, Никола Јакшић, Небојша Јакшић, Радека (Дујковић), Станкић.

НАПРЕДАК:  Нединић, Јастребић, Брекић, Гавриловић, П. Петровић, Н. Петровић (Веиновић), Милекић, Станојчић (Кртинић), А. Маденовић, Новаковић, В. Петровић.

Искусни гости, лако су изашли на крај са млађаним Шиђанима. Мада, су у неким тренуцима, млађани домаћини били и бољи ривал.

Е. Хрчек

Борац (И) - Синђелић 0:6 (0:2)

ИЛИНЦИ: Игралиште Борца, гледалаца 70, судија Стевић (Бачинци). Стрелци: Дупаљ у 27, Шпановић у 40, Ј. Дамјановић у 63. и Шарац у 66, 70. и 72. минуту. Жути картони: Биндер, Стојшић (Борац).Црвени картон: М. Јовичић (Борац).

БОРАЦ: Л. Јовичић (Станковић), Пејић (Филиповић), Биндер, Будимир, Циганков, Медић, М. Јовичић, Стојшић, Тривић, Божић, Остојић.

СИНЂЕЛИЋ: Томашевић, Дреновац, Јовановић, Саџак, Ј. Дамјановић, Вудрак, Сабот, Ђ. Дамјановић (Стојановић), Секе, Дупаљ (Тодоровић), Шпановић (Шарац).

И поред тога што су се Илинчани заиста поштено борили, много јачи гости лако су дошли до убедљиве победе.

Р. Кошанин

Бингула - Братство (Сот) 7:1 (3:0)

БИНГУЛА: Игралиште  Бингуле, гледалаца 120, судија Гавриловић (Шид). Стрелци: Б. Радичевић у 8, 33. и 57, Фаркаш у 15, 52. И 70. и Станковић у 78. за Бингулу, а Менђан у 61. минуту за Братсто. Жути картони: Рајић (Бингула), Кленар (Братство).

БИНГУЛА: Волић, Руман, Франциски, Рајић (Ј. Рајић), Yевер, Ловас, Станковић, Фаркаш, Б. Радичевић, Сладојевић, Крамар.

БРАТСТВО: И. Киш, О. Скленар, Д. скленар, Мајхер, Жупљанин, Н. киш, Н. Урсуз, Менђан, Поважан Бунчић, Варга. Играли су још Марјан, Стефнчек, М. Урсуз, Грковац, Кленар.

Публика је могла да ужива у головима Бранка Радичевића.