ОПШТИНСКА ЛИГА ШИД Промашена два пенала

Бингула и Јединство (Љ)  одиграли су нерешено 1:1 (0:1).
fudbalska lopta

Гости су покушали изненадити домаћине. Повели су у првом полувремену и нису искористили најстрожу казну.

У наставку утакмице домаћини су били  много бољи. И домаћини у 89.минуту нису искористили најстрожу казну.

С. Ћосић

БИНГУЛА: Игралиште ОФК Бингула, гледалаца 100, судија Гавриловић (Шид). Стрелци: Ловас у 77. за ОФК Бингулу, а Чалић у 8. минуту за Јединство. Жути картон: Рајић (ОФК Бингула).

ОФК БИНГУЛА: Волић, А. Алимановић, Франциски, Yевер, Рајић (Катафај), Станковић, Шумарски, Хорват (Б. Радичевић), Д. Алимановић, Ловас, Петаковић.

ЈЕДИНСТВО: Мркоњић, Добрић, Тележар, Пунош, Руман (П. Сремчић), Ж. Сремчић, Ганић, Ширадовић, Поважан (Ђурић), Чалић, Манојловић.

Јединство (М) - Напредак 1:7 (1:3)

У Моровићу се играо добар и ефикасан фудбал. Гости су могли постићи још који гол. Поготово у другом полувремену.

Р. Кукић

МОРОВИЋ: Игралиште Јединства, гледалаца 50, судија Маленић (Шид). Стрелци: Јовановић у 45.за Јединство, Гавриловић у 11, Ивковић у 11, Маовац у 28. (аутогол), Милекић у 50, В. Петровић у 60, З. Ђачанин у 85. и Новаковић у 90. минуту за Напредак. Жути картони: Симић (Јединство), Брекић, Новаковић (Напредак).

ЈЕДИНСТВО: Лукић (Секуловић), Маовац, Нишевић, Јањатовић, Симић, С. Пајић, Јовановић, Ђурачковић, Алимпијевић (Харличак), Ристић, Медић (Протић).

НАПРЕДАК: Нединић, Јастребић, Гавриловић, П. Петровић, Брекић (Милекић), Б. Младеновић (Веиновић), Кртинић, А. Младеновић, С. Ђачанин (В. Петровић), Ивковић (З. Ђачанин), Новаковић.

Синђелић - Омладинац (Б) 1:1 (1:1)

Утакмица је била чврста и борбена и на момента наелектирисана не од играча, већ од представика клубова.

С. Стојановић

ГИБАРАЦ: Игралиште Синђелића, гледалаца 100, судија Тадић (Сот). Стрелци: Шарац у 40. за Синђелић, а Вићентић у 28. минуту за Омладинац. Жути картони: Будимир (Синђелић), Вићентић, Горан Павловић (Омладинац).

СИНЂЕЛИЋ: Томашевић 7, Дреновац 7, Маравић 7, В. Милетић 7, Будимир 7, Тодоровић 7, Саyак 7 (Угљешић), Шпановић 7, Шарац 8 (Балашко), Марчетић (Дамјановић), Вудрак.

ОМЛАДИНАЦ: Д. Манојловић 7, Фаркаш 7, Адамец 7, Лазић 7, А. Манојловић 7 (Ерић), Ж. Малешевић 7,  Вићентић 8, Симић 7 (Андрић), Дујаковић 7, Вујић 7, Бојић 7.

Бачинци - Граничар (Ј) 1:0 (0:0)

Домаћинима је било довољно и једно полувреме да потпуно изненаде одличне госте. Победоносни гол постигао је Меничанин у наставку игре када је изиграо гостујућу одбрану.Иначе он је био нерешива енигма за гостујућу одбрану. Такође и голман домаћих Брарјактаровић је био несавладив. Једноставно закључао је своју мрежу.

Б. Малић

БАЧИНЦИ: Игралиште Бачинци, гледалаца 100, судија Лукић (Моровић). Стрелац: Меничанин у 52. минуту. Жути картони: Барјактаровић (ОФК Бачинци), Рикић (Граничар).

БАЧИНЦИ: Барајактаровић 8, Милинковић 8, Тубић 8, С.Илић 8 (Радивојшић 7), Цетић 8, Калинић 8, Цупер 7 (Поповић 7), Гачић 8 (Савић 7), Радека 8, Меничанин 8, М. Илић 8.

ГРАНИЧАР: Павловић 7, Ђурић 7, Д. Јовић 7, Грозданић 7, Вечић 7 (Зарић 6), Г. Тимарац 7, Рикић 7,  Гојић 6 (С. Ђукић 6),  Миловановић 6, Стојановић 6, С. Јанковић 6 (Н. Тимарац 6).

Ердевик - Борац (И) 4:0 (1:0)

И поред тога што су домаћини брзо повели, гостујући тим је у првих 15 минута пропустио чак четири изванредне шансе. У другом полувремену ипак је било све у знаку домаћина. На крају су  могли доћи до још убедљивије победе.

Б. Јелчић

ЕРДЕВИК: Игралиште Слоге, гледалаца 60, судија Вуковац (Вишњићево).Стрелци: Фаркаш у 2. и 47, Заблаћански у 53. и Шафарик у 87. минуту.

ЕРДЕВИК: Панић 8, Томан 6, Бојанић 7, М. Босанац 7, Јелчић 7, Герик 7, Штрбац 7, Радановић 6 (Шафарик), Заблаћански 7 (Пап 7), Фаркаш 8 (Цветковић 7), Д. Босанац 6 (Везировић 7).

БОРАЦ: М. Ђурић 6, Пејић 6, И. Филиповић 6, Д. Филиповић 6, Циганков 6, Сарап 6, Сарапа 6, Стојшић 6, Крњајић 6, Медић 7 (Степановић 6), Симеуновић 6 (Тривић 6).

МОРОВИЋ: Јединство - Напредак 1:7, ЕРДЕВИК: Ердевик - Борац (И) 4:0, БИНГУЛА: ОФК Бингула - Јединство (Љ) 1:1, БАЧИНЦИ: ОФК Бачинци -Граничар (Ј) 1:0, ГИБАРАЦ: Синђелић - Омладинац (Б) 1:1.

1. Напредак (-1) 6      5      0      1      21:8        14

2. Ердевик         6      4      2      0      14:1         14

3. Бачинци         6      4      2      0      9:1          14

4. Граничар (Ј)   6      4      0      2      14:6        12

5. Јединст.(Љ)   6      2      1      3      17:10        7

6. Синђелић       6      2      1      3      11:18        7

7. Омлад. (Б)     6      1      3      2      7:9           6

8. Бингула         6      1      1      4      7:14          4