ОПШТИНСКА ЛИГА – ШИД: Убедљиви Вашичани

Напредак - Јединство (Љ) 5:1 (4:0)
fudbal lopta pix

ВАШИЦА: Игралиште Напредка, гледалаца 100, судија Миљеновић (Шид).Стрелци: А. Младеновић у 3, Новаковић у 15, Б. Младеновић у 28. и 87. и Н. Петровић у 38. за Напредак, а Р. Чалић у 48. минуту за Јединство. Жути картон: Милекић (Напредак).

НАПРЕДАК: Ненадић, Милекић, Брекић, Гавриловић, Јастребић, С. Кулачанин, Н. Петровић, Кртинић, Б. Младеновић, Новаковић, А. Младеновић (Веиновић).

ЈЕДИНСТВО: Марчок, Белан, Тележар, Пунош, Б. Чалић, Р. Чалић, Рамић, Руман, Ж. Сремчић, Томан,  Голуб (Сарваш).

Утакмица је била занимљива. Било је лепих акција, а домаћини су заслужено освојили сва три бода.

Д. Јастребић

Омладинац (Б) - Бингула 0:2 (0:0)

БАТРОВЦИ: Игралиште Омладинца, гледалаца 100, судија Гавриловић (Шид).Стрелци: станковић у 60. И Стрешњак у 70. минуту.

ОМЛАДИНАЦ: У. Мијатовић, Ковачевић, Ж. Малешевић, Теслић, Симић, Савић, С. Новак, Дујаковић, Смајић, Рукавина, Миланковић.

БИНГУЛА: Волић, Руман, Yевер, Крамар, Сладојевић, Фаркаш, Н. Рајић, Огњеновић, Стрешњак, Б. Радичевић, Станковић (Пајић).

Играо се занимљив фудбал. Гости, су могли славити још убедљивије.Станковић је био стрелац из шута с 16 метара, а Стрешњак главом.

Н. Пајић

Синђелић - Граничар (Ј) 1:1 (0:0)

ГИБАРАЦ: Игралиште Синђелића, гледалаца 100, судија Милић (Бачинци).Стрелци: Марчетић у 60. за Синђелић, а И. Јурошевић у 90. минуту за Граничар. Жути картони: Дупаљ, Грумић (Синђелић), Јовић, Томић, С. Јанковић (Граничар).

СИНЂЕЛИЋ: Томашевић, Дреновац, Ђ. Дамјановић, Дупаљ, Грумић, Марчетић, Тодоровић, Вудрак, Саџак (Миочиновић), Лазаров (Ј. Дамјановић), Секе (Милијаш).

ГРАНИЧАР: Павловић, С. Ђурић, Д. Јовић, Томић, Суботић, Ивковић, С. Јанковић (Ж. Зарић), Гојић, Л. Зарић,  Стојановић, И. Јурошевић.

Иако су домаћини играли веома добро, више од једног полувремена, и имали доста добрих прилика искусни гости су успели да постигну гол у последњим секундама утакмице, што је најреалнији резултат.

М. Даниловић

Једнота - Борац (И) 4:1 (1:0)

ШИД: Игралиште Једноте, гледалаца 50, судија Станивуковић (Ердевик).Стрелци: Б. Јовановић у 22, Тутић у 58, Радека у 67. и Никола Јакшић у 75. за Једноту, Циганков у 60. минуту за Борац. Жути картони: Никола Јакшић, Фаркаш (Једнота), Л. Јовичић, Филиповић, Циганков, Богдановић, М. Ђурић (Борац).

ЈЕДНОТА: Харвличак, Хрчек, Небојша Јакшић, Никола Јакшић, Грујић, Дујковић, Б. Јовановић (Ваљевац), Миљеновић (Тутић), Загорец, Радека, Фаркаш.

БОРАЦ: Л. Јовичић, Пејић, Филиповић, Биндер, Циганков (Остојић), Медић, Божић, М. Ђурић (Моравац), Стојшић, М. Јовичић (Богдановић), Панић.

Играчи Једноте су пружили очекивану добру партију, и победа није изостала.

Е. Хрчек

Јединство (М) - Братство 7:0 (3:0)

МОРОВИЋ: Игралиште  Јединства, гледалаца 100, судија Васиљевић (Адашевци).Стрелци: њежић у 5, 24. и 75, Ристић у 26, Арбић у 53. и Јовић у 73. и 77. минуту.

ЈЕДИНСТВО: Секуловић (Протић), Пејић, Арбић, Адамец, Котарлић, Мраовић, Ристић (Јовић), Ђокић, Балашко, Симић (Јањатовић), Њежић (Јовановић).

БРАТСТВО: И. Киш, Секулић, Д. Скленар, Мајхер, Жупљанин, Н. Киш, М. Урсуз, Бунчић, Будимир, Фрањо, С. Скленар.

Могли су домаћи стрелци постићи још голова.

Р. Кукић

МОРОВИЋ: Јединство - Братство 7:0, ШИД: Једнота - Борац (И) 4:1, ВАШИЦА: Напредак - Јединство (Љ) 5:1, БАТРОВЦИ: Омладинац (Б) - Бингула 0:2, ГИБАРАЦ: Синђелић - Граничар (Ј) 1:1.

1. Јединство (М)      7      6      1      0      26:5  19

2. Напредак      6      6      0      0      21:3  18

3. Бингула 6      4      1      1      16:8  13

4. Граничар (Ј)7 3      2      2      24:7  11

5. Синђелић      7      3      2      2      19:13        11

6. Јединство (Љ)       7      3      1      3      12:17        10

7. Омладинац (Б)       7      2      1      4      8:19  7

8. Једнота 7      2      0      5      11:23        6