Пикси: Задовољан сам, било је лепих акција и паметне игре

ДЕБРЕЦИН: Као што сам и рекао пре меча, победа или било који резултат неће променити наша размишљања у односу на оно што се очекује против Луксембурга и Ирске, рекао је селектор фудбалске репрезентације Србије Драган Стојковић Пикси после победе у пријатељском мечу против Катара (4:0).
dragan stojkovic piksi FSS

Задовољан сам, пре свега, колективним духом, било је доста лепих акција, доста трке и паметне игре, што ме радује. Резултат, објективно, није тако битан. Идемо даље, рекао је Стојковић за сајт ФСС.

Он није хтео да издваја појединце.

”Рекао сам им да ово није утакмица са такмичарским значајем, али опет је доста важна. Шанса да се покаже озбиљност, професионализам, да покажемо да смо спремни да се боримо, изгарамо, трчимо из минута у минут".

Стојковић је додао и д ага не занима победа Португала у надокнади против Ирске.

Очигледно је да су имали доста среће, не знам каква је утакмица била. Све у свему, занима ме само Србија, поручио је Стојковић.

Србија у суботу дочекује Луксембург у наставку квалификација за Мундијал, док 7. септембра гостује Ирској.