Пораз фудбалера Партизана у Новом Пазару

НОВИ ПАЗАР: Фудбалери Партизана изгубили су вечерас на гостовању од Новог Пазара 3:2 (1:0) у мечу другог кола Суперлиге.
fudbal

У веома узбудљивом мечу виђено је неколико преокрета, али је на крају екипа Кенана Колашинца узела три бода и остварила прву победу у сезону.

Изабранци Сава Милошевића после два кола имају скор од једне победе и једног пораза.

Домаћи тим повео је у 22. минуту голом Николе Недељковића са пенала, што је био једини погодак у првом полувремну

Других 45 минута донело је више узбуђења и још четири гола.

Црно-бели су до изједначења дошли у 59. минуту, када је Сејдбу Сума одлично реаговао после изблокираног шута Такуме Асана и лопту послао у мрежу голмана Марка Дробњака.

У 70. минуту голман Новог Пазара морао је поново да вади мрежу, пошто је Асано после контранапада погодио за преокрет и вођство Партизана.

Предност црно-белих трајала је само 180 секунди, пошто је резервиста Немања Перић донео изједначење домаћину, после асистенције Абдулаја Сисеа.

Да је тренер Колашинац погодио са изменама, показало се у 79. минуту када је Шевкија Ресић савладао Стевановића за 3:2, после грешке Бојана Остојића, што је касније био и коначан резултат.