Потиска лига: Минималцем стигли лидера

Жешћа игра се распламсала тек у дургом полувремену. Стопостотну прилику за домаћине имао је у 67.минуту Синиша Игњатов, када је сам нашао очи у очи са голманом Данетом Радаковићем, али је шутирао поред гола.
М. Митровић/Екипа Хајдука из Подлокања

У 82.минуту Драган Јанчић је убацио лопту у гужву пред гол, Данило Елезовић погађа прерчку од које се лопта одбила на линију, а у покушају да спасе мрежу, од голмана домаће екипе Душка Тодоровића одбила се опет од пречке и завршила у голу.

Победу Хајдука је могла бити удвостручена у 87.минуту из пенала. Судија Ивица Малетин оправдано је показао на белу тачку када је Сарапа оборио Миливоја Хорвата, али је Далибор Тролић шутирао пола метра поред десне стативе.

С обзиром да  су Хоргошани неочекивано изгубили у Мајдану, Подлокањчани су овим минималцем успели да сустигну лидера на табели.

М. Митровић

Граничар – Хајдук  0:1 (0:0)

ЂАЛА: Игралиште Граничара, гледалаца 50. Судија: И. Малетин (Нови Кнежевац). Стрелац: Елезовић у 82.минуту.

ГРАНИЧАР: Тодоровић, Илић, Угрти, Саша Игњатов, Сарапа, Цвејић, Бајић, Синиша Игњатов, Радаковић, Дражић, Хорват.

ХАЈДУК: Д. Радаковић, Бркљач, Мишков (Хајдер), Живков, Николин, Остојић, М. Хорват, Елезовић, Тролић, Бањац, Јанчић.

АДА: АФК – Славија (Банатско Аранђелово) 1:0, ЂАЛА: Граничар – Хајдук (Подлокањ) 0:1, МАРТОНОШ: Јединство – Слога (Остојићево) 0:3, ОРОМ: Шампион – Јединство (Српски Крстур) 0:1, МАЈДАН: Тромеђа – Хоргош 1911 (Хоргош) 4:2, ТОРЊОШ: Торњош – Тиса (Падеј) 2:5. Слободна је била Чока.