Премијер лига: Фулам аутоголовима до пораза

У 22. колу Премијер лиге лондонски Фулам поражен је у гостима од Барнлија 2:1 (2:1) иако је повео.
Brajton Liverpul/Fonet/AP

Први гол за Фулам постигао је Шурле прелепим голом већ у другој минути шутем је лобовао голмана искоса са десне стране. Међутим одбрана лондонског тима је катастрофална. Сада су почели сами себи да дају голове.

У 20. минуту Брајан је лоше постављен и лопта га погађа у ногу па је завршила у мрежи гостију за 1:1.

Потом је Одои главом закуцао лопту у сопствену мрежу у 23. минуту. Једноставно, напад Фулама не може да онолико голова колико одбрана може да прими.

Вест хем је савладао Арсенал са 1:0 (0:0) голом Рајса у 48. минуту.

Брајтон је поражен од Ливерпула голом Салаха са пенала у 46. минуту.

Кардиф и Хадерфилд одиграли су меч без голова 0:0.

Кристал палас је поражен на свом терену 1:2 (1:0) од Вотфорда. Повели су домаћи аутоголм Кечкарта у 38. минуту. У другом полувремену исто играч изједначио је главом након центаршута у 67. минуту. Победоносни гол постигао је Клеверли у 74. минуту волејом из близине.

Лестер је поражен од Саутемптона на свом терену 1:2 (0:2). Гости су повели голом са пенала Вард-Провса у 11. минуту. Други гол је пао у 45-2. минуту а стрелац је Лонг након продора искоса са леве стране.

Гол за Лестер дао је Ндиди у 58. минуту.

Челси и Њукасл 2:1 (1:1).