Премијер лига: Тотенхему бодови голом у 88. минуту

Одигране су две заостале утакмице енглеске Премијер лиге у којима су падали голови у последњим минутима.
Premijer liga/promo

Тотенхем је на свом терену савлдао Брајтон са 1:0 (0:0). Гол одлуке постигао је Ериксен у 88. минуту меча.

Али му је додао лопту на око 22 метара од гола, он ју је примио и шутирао ниско, а лопта је завршила у самом углу.

У другој утакмици Вотфорд и Саутемптон играли су нерешено 1:1 (0:1). Повели су гости већ у првој минути, тачније у четвртој секунди. Погрешио је одбрамбени играч Вотфорда само што се кренуло са центра, напуцао је Лонга који је наставио кретање, изашао сам испред голмана и савладао га.

Саутемптон је изједначио у 90. минути преко Греја. Одлично се снашао после набачене лопте са десне стране у шеснаестерцу, шутирао и и изједначио резултат.