У 21. колу Премијер енглеске лиге данас су одигране три утакмице.
Arsenal Fulam/Fonet/AP

У првој је Лестер као гост савладао Евертон 0:1 (0:0).

Гол је постигао Џереми Варди након продора са леве стране у 58. минуту.

У другој утакмици Арсенал је победио Фулам 4:1 (1:0).

Надмоћнији је био домаћин, али и храбрији. Фулам је имао своје шансе међутим увек је само питање колико ће одбрана голова примити.

Џака је постигао први гол за Арсенал у 25. минуту. У другом делу утакмице Лаказет је после низа прилика домаћих повисио на 2:0 у 55. минуту.

Трачак наде за госте дао је Камара голом у 69. минуту након продора Сесењона.

Међутим Рамзи у 79. минуту и Обамејанг у 83. минуту распршили су све наде гостију да би могли доћи нерешеног резултата.

Александар Митровић је играо целу утакмицу и имао је једну одличну прилику, шут главом у Леноа.

Кардиф је на свом терену поражен од Тотенхема 0:3 (0:3). Стрелци су били: Кејн у 3. минуту, Ериксен у 12. и Сон у 26. минуту.