Прва футсал лига: Повели и стали

Бечеј 2003 – Зуфо 3:6 (2:4)
futsal becej

Десетковани тим футсал друголигаша са Тисе није могао равноправно да се супростави Бујановчанима, који су то искористили и реванширали се истом мером за пораз (5:7) у јесењем делу на свом терену. Истина, Бечејци су повели голом Илчешина у 4. минуту, али су гости за три минута постигли исто толико голова и воду окренули на своју воденицу. Уз то, голман Дејан Пашић је са 12 одбрана у првом полувремену дао пуни допринос што се на одмор отишло са два гола предности у њихову корист.

Брзо су Бујановчани повећали предност у наставку, потом је чувар мреже домаћих Зоран Ћурчић био изврстан на голу, али саиграчи то нису материјализовали и на крају су морали да се задовоље прекидом победоносне серије у три претходна сусрета. Овим поразом, стиче се утисак, Бечејци су изгубили могућност да се докопају шесте позиције, која обезбеђује опстанак у прволигашкој конкуренцији без баража. Јер, у наредном колу су слободни, а у преостала четири кола по два пута гостују и играју код куће.