ПСЖ лако на Олд Трафорду, победа Роме

МАНЧЕСТЕР/РИМ: Фудбалери Пари Сен Жермена победили су на Олд Трафорду Манчестер Јунајтед 2:0 (0:0), док је Рома на свом терену савладала Порто 2:1 (0:0) у првом утакмицама осмине финала Лиге шампиона.
e

Парижани су и без повређених Нејмара и Единсона Каванија били претежак задатак за екипу Немање Матића, који је одиграо цео меч.

Велики тријумф гостима донели су Преснел Кимпембе у 53. и Килијана Мбапеа у 60. минуту, на асистенције бившег крила "црвених ђавола" Анхела Ди Марије.

Додатан проблем за Јунајтед је и искључење Пола Погбе у самом финишу...

Рома у Португалију носи предност са зебњом јер је преко Никола Заниола имала два гола више, да би се Порто захваљујући Адријану 10 минута пре краја потпуно вратио у игру.

Капитен репрезентације Србије Александар Коларов играо је свих 90 минута за Римљане и опет је био на мети "ултраса" Роме због несугласица две стране.

Реванши у Паризу и Порту на програму су 6. марта.