Прва лига: Реми Кабела и Радничког

Издржао је чврст бедем Радничког из Пирота предвођен одличним голманом Милорадом Којићем све нападе Кабела, па је због одличних одбрана и слабе реализације домаћих играча остао непоражен (0:0).
kabel radnicki pirot, jgrlic

Била је од првог минута очита жеља домаћих да што пре постигну гол или стигну до вођства. У 4. минуту акцију је започео Бјековић, Видаков идеално упослио Жуниора, а овај утрчао у казнени простор и послао лопту изнад пречке. У следећем минуту гости су имали преко Никчевића изражену акцију коју је ударцем главом крај гола завршио Мирковић. До полувремена све се дешавало испред казненог простора гостију. После корнера Кочовића, Видаковић је слабо лопту захватио главом и шанса је отишла у неповрат. Исти играч на асистенцију Кочовића поново је био у прилици али овога пута је био непрецизан. Три минута пре истека првог дела Павличевић је у простор упослио Видакова, уследио је шут на прву стативу, а на месту је био голман Којић па се на одмор отишло без голова.

У наставку готово из првог напада на асистенцију Месаровића идеалну прилику имао је Жуниор, међутим поново је голман гостију успео да укроти његов ударац. До краја меча и поред изразите теренске иницијативе и игре пред голом гостију у домаћем саставу није било расположеног стрелца, а до краја меча у приликама су били Владић, Којичић и Месровић, па је одбранама голман Којић израстао у јанака меча.

М. Поповић

Кабел - Раднички (П) 0:0

НОВИ САД: Игралиште Кабела, без присуства гледалаца, судија: Стефановић (Београд). Жути картони: Јаблан и Владић (Кабел), а Миленковић, Бемпах (Раднички).

КАБЕЛ: Вуклиш, Бјековић 7 (Мандић), Илић 7 (Владић), Петровић 7, Видаков 7, Кочовић 7, Којичић 7, Месаровић 7,5, Жуниор 6,5, Јаблан 7, Павличевић 6,5.

РАДНИЧКИ (П): Којић 8, Манчић 7, Толић 7 (Радивојевић), Дојкић 7, Спасић 7 (Костић), Шарић 7 (Бемпах), Мирковић 7, Петровић 6,5 (Едоа 6,5), Миленковић 7, Никчевић 6,5 (Влајковић 7), Спасојевић 7.