СЛ: Минимална победа Партизана у Ивањици

ИВАЊИЦА: Фудбалери Партизана победили су данас Јавор 1:0 (1:0) у Ивањици у 22. колу Суперлиге.
Vosa vs Partizan

Црно-бели су до 10. тријумфа у низу у домаћем првенству дошли голом Слободана Урошевића у 14. минуту.

Изабраници Александра Станојевића и поред неубедљиве игре, имали су још неколико прилика за гол у првом полувремену, али су успели да сачувају предност и да из Ивањице однесу три бода.

Домаћи тим најбољу шасну имао је у 60. минуту, када је брахим Танко са пет метара шутирао, али је голман Стојковић одбранио.

Резултати 22. кола: Златибор - ТСЦ 0:1, Рад - Чукарички 0:2, Инђија - Младост 1:0, Јавор - Партизан 0:1, Бачка - Пролетер, Радник - Напредак, Нови Пазар - Раднички Ниш, Војводина - Вождовац (16.00), Металац - Спартак (18.00). Црвена звезда - Мачва (одложено).

Табела: Црвена звезда 59 бодова, Партизан 53, Војводина 43, Чукарички 42, Спартак 37, ТСЦ 34, Пролетер 33, Раднички Ниш 31, Радник 29, Вождовац 29, Младост 27, Металац 26, Јавор 25, Нови Пазар 21, Инђија 21, Рад 20, Напредак 19,, Златибор 17, Мачва 17, Бачка 14.