СРЕМСКА ЛИГА Инђијци силни у наставку

Љуково је у првом колу савладало Железничар са 1:4 (1:0)
lopta_u_mrezi_1

Инђијци су заслужено славили. У другом полуврену просто су растурили домаћина. Мада су и домаћини, у првом полувренену, док су имали снаге били у неку руку равноправан ривал. И прво полувремено су решили у своју корист.

Н. Тркуља

ЉУКОВО: Стадион Љукова, гледалаца 150, судија Грбатинић (Адашевци). Стрелци: Тривковић у 6. за Љуково, Блануша у 52. (аутогол), Дубајић у 56.и 62. и Марјановић у 90. минуту за Железничар. Жути картони: Грковић, Дубајић (Љуково), Павловић, Ракар (Железничар).

ЉУКОВО: Благојевић, Грковић, Блануша, Бошковић, Дубајић, Вишњић, Арсић (Николић), Рајић (Бјељац), Макарић (Царевић), Тривковић, Лукач.

ЖЕЛЕЗНИЧАР: Милиновић, Катарић, Цураковић, Бајић, Кривокућа, Чучковић (Марјановић), Лукић (Дубајић), Павловић (Пејовић), Ракар, Костић, Димитријевић.

Партизан - Борац (К)  4:0 (2:0)

Домаћин да је играо мало озбиљније могао је да слави и са шест, седам голова разлике.Трипић је прво постигао гол  из шута с 20 метара. Лопта је завршила у самим рашљама. Други са шпицом копачке са око једанасет метара, а трећи после изузетне акције својих саиграча, само је завршио акцију . И Млађеновић је постигао ефектан гол после добре контре.Био је бржи од целе гостујуће одбране.

Н. Новаковић

ВИТОЈЕВЦИ: Стадион Партизана, гледалаца 150, судија Стојковић (Добринци). Стрелци: Трипић у 25, 44. и 55. и Млађеновић у 68. минуту. Жути картони: Трипић, М. Радовић (Партизан), Вукосављевић, Пјевац (Борац).

ПАРТИЗАН: Стајчић -,Трипић 9 (Петковић 7), Трумић 7, Н. Вулетић 7, Алексић 7, Поајић 7, В. Петровић 7, Младен Арнаутовић 7 (Милош Арнаутовић 7), Матијевић 7, М. Радовић 7, Млађеновић 8 (Г. Радовић 8).

БОРАЦ: М. Илић 6, Зељић 5, Б. Самарyић 5 (в. Матић 6), Вукосављевић 5, Д. Самарyић 5, Мирковић 5, Пјевац 6, Нинковић 6, Сарић 5 (Лацковић 5), Вукашиновић 5, Стевановић 5.

Хајдук (В) - ПСК Путинци 2:2 (1:1)

У свих 90.минута игре домаћини су играли много боље. И поред тога што су играли чак 60.минута са играчем мање, пошто је Ковачевић зарадио директан црвени картон. Већ у 2. минуту свиран је пенал за домаћине пошто је Ветеха био оборен. Али, је Ветеха пенал извео траљаво, па је голман Милошевић успео да одбрани његов шут. После тога повели су гости. Видаковић је био стрелац, пошто је домаћа обрана погрешила.Ипак, Ветеха је поправио своју грешку и после соло продора из шута с 16 метра шаље лопту у саме рашље.

У наставку домаћини су играли нападачки и плод такве игре је и вођство. Опет је стрелац био Ветеха. И онда опет смушеност у домаћој одбрани.То користи брзоноги Ољача и поставља коначан резултат.

С. Томашевић

ВИШЊИЋЕВО: Игралиште  Хајдука, гледалаца 80, судија Шљепица (Нови Бановци). Стрелци: Ветеха у 24. и 58. за Хајдук, а Видаковић у 5. и Ољача у 77. минуту за ПСК Путинце. Жути картони: Арбић, Радовановић, Стојаковић, Перић, С. Гавриловић (Хајдук), Вуковић, Јуришић, Видаковић, Ољача, Ћук, Видовић, Милошевић, Берковић (ПСК Путинци).Црвени картон: Ковачевић (Хајсук).

ХАЈДУК: Митровић 8, Ковачевић 8, Арбић 8, Стојаковић 8, Грбатинић 8, Ветеха 8, Њежић 7, Перић 7 (Јурошевић 8), Марјановић 8 (С. Гавриловић 8), Радовановић 8 (Ђорђевић 8), Грујичић 8.

ПСК ПУТИНЦИ: Милошевић 8, Јовановић 8, Катић 8, Кекић 8, Видовић 8, Видаковић 8, Јуришић 8, Кнежевић 8 (Стјепановић 8), Ољача 8, Вуковић 8 (Берковић 8), Дукић 8 (Ћук 8).

Будућност - Рудар 6:3 (3:0)

Домаћини су играли квалитетно и ефикасно. По шансама могли су победити и већом разликом. Нерешива енигма за гостујућу одбрану био је Славко Симовљевић стрелац три гола и два пута је био асистент.

М. Симић

САЛАШ НОЋАЈСКИ: Игралиште Будућности, гледалаца 150, судија Павловић (Огар).Стрелци: Симовљевић у 26, 45.и 50, Јошић у 30, Добо у 72.и Симеуновић у 77.за Будућност, а Вишњовски у 54, Поповић у 78. и Марковић у 91. минуту за Рудар.Жути картон: Стојчић (Рудар).

БУДУЋНОСТ: Јокић 7, Марјановић 7 (Ђорђић 7), Станивуковић 7 (Јесретић 7), Радосављевић 7, Јефтић 7, Јошић 8, Грујић 7, Симовљевић 9, Станић 7, Петровић 7 (Симеуновић 7), Добо 7.

РУДАР: Савић 6, Дејић 6, Д. Крстић 6, Вишњовски 6, Сантрач 6, Јовановић 6, Новаковић 6, Стојчић 6, Марковић 7 (Пеказ 6), Пожарев 6 (Поповић 8), Достанић 6 (Илкић 6).

Доњи Срем - Борац (М) 3:0 (0:0)

Лепа фудбалска престава, у којој, је ипак победио бољи тим. Уствари, домаћин је у меч ушао опуштено, већ је био унапред славио, а гости из Мартинаца то користе и у фер игри у првом полувремену одржали су непопуларних 0:0.

У настваку чвршћа игра Пећинчана и плод такве игре је три гола у противничкој мрежи. Изванредан гол постигао је Душан Радосављевић из шута с 25 метара. Лопта је завршила у самим рашљама.

М. Гмизић

ПЕЋИНЦИ: Стадион Сувача, гледалаца 150, судија Суyум (Инђија).Стрелци: Марковић у 49. и 79. и Д. Радосављевић у 65. миинуту. Жути картони: Дугоњић, Д. Радосављевић (Доњи Срем).

ДОЊИ СРЕМ: Јелача, С. Радосављевић, Д. Радосављевић, Дугоњић, Љубојевић (Н. Митровић), Пузић (М. Митровић), Максимовић (Перишић), Новић, Радивојевић, Радовановић, Марковић.

БОРАЦ: Јандрић, Т. Вулетић, М. Вулетић, Зорановић, Стајчић, Томшић, Ковачевић (Лазић), Тодоровић, Дамјановић (Yакић), Бакајлић, Шарчевић.

Напредак (П) - Хајдук (Б) 3:0 (3:0)

ХАЈДУК: Опарица 6, Ковачевић 6, Поповић 6, Бркић 6, Чича 5, Гајић 5, Петровић 6, Милосављевић 6, Мутић 6, Ивић 6, Крстић 6.

Домаћин је могао славити и убедљивије против слабог ривала из Бешке. У првом полувремену Попинчани су лако повели са 3:0, а онда су у наставку потпуно стали.

Љ. Опачић

ПОПИНЦИ: Игралиште Напретка, гледалаца 200, судија Бошковић (Салаш Ноћајски). Стрелци: Јанковић у 9. и 20. и Ђалић у 43. минуту. Жути картони: Скопљак (Напредак), Крстић (Хајдук).

НАПРЕДАК: Грковић -, С. М. Јовановић 8, Ђилас 8, Скопљак 8, Станковић 8 (М. Ж. Јовановић 7), Савковић 8, Сремац 8, Јанковић 9, Ђалић 8 (Тица), Кљајић 8, Добриковић 8.

Раднички (Ш) - Митрос 5:1 (4:0)

Гости су, само успели да смање резултат 4:1.И то је боило све што су могли да ураде против борбених и добро организованих домаћина.Шиђани су заслужили и убедљивију победу.

П. Л.

ШИД: Игралиште Радничког, гледалаца 100, судија Колyић (Никинци).Стрелци: Мирчетић у 7. и 35. и Дерајић у 9, 35.и 77. (из пенала) за Раднички, Симјановски у 51. минуту за Митрос.Жути картони: Шуша, Теофиловић (Раднички), Николић, Вукотић, Малиновић, Трубић (Митрос).

РАДНИЧКИ: Алексић 7, Аперлић 7, Дрча 7, Васић 7, Стојшић 7, Шуша 7 (Перовић, Ј. Сарић), Дерајић 8, Мирчетић 8, Матић 7, Суботић 7 (Болић), Теофиловић 7.

МИТРОС: Никшић 5, Стојановић 5 (Цвијановић), Трубић 5 (Ивковић), Вукотић 5 (Боровац), Малиновић 7, Бабић 5, Николић 5, Врањешевић 5, Симјановски 7, Грбић 6, Матаруга 6.

Доњи Петровци – ЛСК 5:0 (2:0)

ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Игралиште Доњих Петроваца, гледалаца 150, судија Д. Петровић (Шид).Стрелци: Богуновић у 19. и 23, Чворков у 53, Драганић у 65. и Сладоја у 85.минуту. Жути картони: Сладоја (Доњи Петровци), Ђурић (ЛСК).

ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Башић 8, Путица 8, Сремчевић 8, Диклић 8 (Сладоја), Ружичић 8, Пољак 8 (Опарушић), Драганић 8, Васиљевић 8 (Деврња), Чворков 8, Тривковић 8, Богуновић 8.

ЛСК: Овшек 7, Ђурић 6, Барић 6, Босанчић 6, Лађевац 6, Половина 6, Рибић 6 (Чикара), Дронић 6, Савић 6, Милићевић 6 (Жабић), Шћурк 6 (Миленковић).

Био је ово неравноправни дуел ривала. Домаћини од сијасет шанси постигли само пет голова. Богуновић је постигао два гола уз две асистенције.Драганић је постигао леп погодак из шута с 17 метара, а Чворков је био стрелац из волеј ударца после изванредног центаршута.

Д. Лејић

РЕЗУЛТАТИ

ШИД: Раднички - Митрос 5:1, ВИТОЈЕВЦИ: Партизан - Борац (К) 4:0, ВИШЊИЋЕВО: Хајдук - ПСК Путинци 2:2, ПЕЋИНЦИ: Доњи Срем-Борац (М) 3:0, ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Доњи Петровци-ЛСК 5:0, ПОПИНЦИ: Напредак-Хајдук (Б) 3:0, САЛАШ НОЋАЈСКИ: Будућност-Рудар 6:3, ЉУКОВО: Љуково-Железничар 1:4