СРЕМСКА ЛИГА Ревија голова у Врднику

Протеклог викенда одигране су оквиру Сремске лиге. Ово  су резултати:
fudbalska lopta

ВРДНИК: Стадион Рудара, гледалаца 100, судија Шљепица (Нови Бановци).Стрелци: Пожарев у 15, 28, 85. и 87. за Рудар, а Симовљевић у 3, Симеуновић у 18. и 44, Рокса у 74. и 77, Јанковић у 75. и Петровић у 90. минуту за Будућност. Жути картони: М. Пудар, Стојчић (Рудар), Јефтић, Јанковић (Будућност).

РУДАР: Савић 5, Дејић 6 (Д. Пудар 6), Д. Крстић 7, М. Пудар 6, Сантрач 6, Јовановић 6, Новаковић 6, Стојчић 7, Марковић 7 (Поповић), Достанић 7, Пожарев 8 (Манојловић).

БУДУЋНОСТ: Јокић 6, Ђорђић 6, Марјановћ 6 (Михаиловић), Радосављевић 7, Јефтић 7, Јанковић 7, Рокса 8, Симовљевић 8, Станић 8 (Сретеновић), Г. Симеуновић 7, Петровић 7 (Бојанић).

Прелепа утакмица у Врднику.А, гости из Салаша Ноћајског заслужено славили.      Н. Девић

Полет - Борац (М)

1:1 (0:0)

НОВИ КАРЛОВЦИ: Игралиште Полета, гледалаца 50, судија Катић (Рума). Стрелци: Делибос у 50. за Полет, а Василић у 66. минуту за Борац. Жути картони: Иваниш, Бркић (Полет), Шарчевић (Борац).

ПОЛЕТ: Грковић 6, Поповић 6, Пољак 6, Пејовић 6, Кнежевић 6, Бркић 7, Иваниш 6 (Инђић 6), Срјемац 6, Јовић 6 (Делибос 6), Милић 6 (Калезић), Дубравац 6.

БОРАЦ: Кљајић 6, Копрић 6, Дамјановић 7, Н. Вулетић 6, Жилић 6, Томшић 6, Ковачевић 6 (Тодоровић 6), Јовелић 6 (Вукадиновић 6), Т. Вулетић 6 (Василић 6), Шарчевић 6.

Фаворизовани домаћинии нису победили, али нису блистали ни гости. Једноставно борба за сваки бод је учинила своје. Сваки бод у борби за опстанак је био значајан за оба ривала, па је изостала боља игра. Изванредан гол је постигао Делибос. Био је шут левом ногом из слободног ударца са око 22 метра. Домаћини су били бољи ривал, али нису имали среће у завршним акцијама. А, гости су изједначили после непостојећег корнера, који им је поклонио судија. Најбржи после корнера у казненом простору домаћих био је Мркајић, који је спровео лопту у небрањени део мреже.           Б. Рађеновић

ПСК Путинци - Слобода 2:4 (1:3)

РУМА: Игралиште крај Кудељаре, гледалаца 60, судија Манојловић (Сремска Митровица). Стрелци: Љубинковић у 32. и Г. Васиљевић у 72. за ПСК Путинце, а Кубуровић у 10, Драгојевић у 14, Јерковић у 37. и Кнежевић у 56. минуту за Слободу. Жути картони: Видаковић (ПСК Путинци), Ђуричић, Јерковић, Радошевић (Слобода).

ПСК ПУТИНЦИ: Боројевић 7, Пешељ 7, Дерета 7, Адамовић 7, Недимовић 7, Г. Васиљевић 7, Љубинковић 7, Алимпић 7, Квочка 7, Вуковић 7, Видаковић 7.

СЛОБОДА: Радосављевиоћ 7, Рагастовац 7, Јерковић 7, В. Нинић 7, Ђуричић 7 (Кнежевић), Кордолуп 7, Кубуровић 7 (Ашћерић), Мркајић 7, Ранђеловић 7, Јеж 7 (Рашовић), Драгојевић 7.

Брзо су играчи Слободе повели са 2:0. Ипак, ослабљени домаћини, неиграњем више стандардних првотимаца, пружили су снажан отпор искусним гостиума, који су на крају, ипак, заслужено славили.

Ч. Јовичић

Граничар (А) - Словен 2:2 (1:0)

АДАШЕВЦИ: Игралиште Граничара, гледалаца 100, судија Неговановић (Сремска Митровица).Стрелци: Кнежевић и Вурдеља за Граничар, Ђорђевић и Бошковић (из пенала) за Словен.

ГРАНИЧАР: Томашевић 7, Н. Миљеновић 7, М. Миљеновић 7, М. Мијановић 7, Скакавац 7, Андришка 7 (Старчевић), В. Мијановић 7, Кнежевић 7, Кончар 7 (Вурдеља 7), Кулачанин 7, Томић 7.

СЛОВЕН: Дер 7, Станић 7, Калајџић 7, Лукић 7, Топић 7, Симић 7 (Ђурић), Бошковић 7, Недић 7  (Ђорђевић 7), Видовић 7, Малић 7, Драгичевић 7.

У самом финишу утакмице, домаћини су скривили пенал, па је Бошковић изједначио резултат, и тако свом тиму донео, скоро, непланирани бод. А, играчи, Граничара, су током целог сусрета били бољи ривал, али нису искористили неколико гол шанси. П. Симић

Доњи Петровци - Љуково 4:2 (2:2)

ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Стадион Доњих Петроваца, гледалаца 150, судија Петровић (Шид).Стрелци: Јањуз у 8.и 30.и Богуновић у 51. и 80. минуту за Доње Петровце, а Чучковић у 4.и Тривковић у 33. за Љуково. Жути картони: Тодоровић (Доњи Петровци), Блануша, Крстић, Грковић (Љуково).

ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Башић 8, Путица 8, Сремчевић 8, Диклић 8, Ружичић 8, Богуновић 9, Ољача 8 (Тодоровић 8), Шаша 8, Јовановић 8, Чворков 8 (Најић), Јањуз 9 (Чалић 7).

ЉУКОВО: Лукић 7, Грковић 7, Блануша 7, Бошковић 7, Георгијев 7, Узелац 7, Арсић 7, Макарић 7, Тривковић 8, Чучковић 7 (Крстић 6), Стојановић 7 (Ковачевић 6).

Давно у Доњи Петровцима, није виђена тако, динамична и квалитена игра ривала. Очекивана победа домаћина. Ни једног тренутка није долазила у питање. Домаћини били бољи ривал у  току целог сусрета и на крају су заслужено славили.Уз то су гледаоци могли да виде и два изванредна гола.Јањуз је постигао гол маказицама, а други гол Богуновић је постигао из прецизног и веома јаког шута с 18 метара.       Д. Лејић

Партизан - Напредак (П) 4:2(3:0)

ВИТОЈЕВЦИ: Стадион Партизана, гледалаца 100, судија Белић (Ириг).Стрелци: Трипић у 7. и 38.и Пајић у 10. и 75.за Партизан,  а Пазарски у 69. и 90. минуту за Напредак.

ПАРТИЗАН: Стајчић 7, Трипић 8, Трумић 7 (З. Јовановић 7), С. Јованповић 7 (Алексић 7),  Пајић 8, В. Петровић 7, Г. Радовић 7, Матијевић 7 (Ранкић), М. Радовић 7, Д. Петровић 7, Милетић 7.

НАПРЕДАК: Николић 7, С. М. Јовановић 7, Ђилас 7, Кљајић 7, Ивковић 7, Савић 7, Јанковић 7, Скопљак 7, Василић 7, Врачев 7 (Димитријевић), Пазарски 8.

Попинчани су добро парирали фаворизованим домаћима.Чак били бољи ривал, у другом полувремену,  у неким тренуцима, и имали двоструко више повољних шанси. И, на крају су други део игре добили са 2:1.        М. Латковић

Железничар - Борац (К)

1:0 (0:0)

ИНЂИЈА: Стадион у Инђији, гледалаца 100, судија Билић (Моровић).Стрелаци: Јакшић у 48. минуту Жути картони: М. Илић, Д. Самарџић (Борац).

ЖЕЛЕЗНИЧАР: Милиновић 8, Кекић 8, Катарић 8 (Марјановић 7), Костић 7, Драганић 7, Кривокућа 6 (Андреата 7), Јакшић 7, Лукић 8, Јуришић 9, Крунић 7 (Ракар 7), Мрђа 7.

БОРАЦ: М. Илић 7, Аћимовић 7, М. Матић 7, Б. Самарџић 7, Милутиновић 7, П. Илић 7, В. Матић 7, Д. Самарџић 7, Мирковић 7 (Стојковић), Пјевац 7, Нинковић 7.

Одлични су играли Инђијци.Минимално, али, су заслужено славили.Пропустили су низ прилика.Једноставно лопта није хтела да уђе у мрежу доста доброг голмана М. Илића.Јакшић је постигао ретко леп гол.Била је то израђена акција, и на крају се он сам нашао испред Илића, уследио је превизан шут и лопта се закотрљала у мрежи гостију.Голман Илић је заиста био немоћан да нешто учини.  И. Ђумић

Купиново - Јадран

0:4 (0:3)

КУПИНОВО: Стадион Купинова, гледалаца 50, судија Скакавац (Рума). Стрелци: Марковић у 32. и 39, Ј. Којчиновић у 44. и Драгутиновић у 90. минуту. Жути картони: Вукашиновић, Н. Бошковић, Стајчић (Купиново), Наглић (Јадран).

КУПИНОВО: Вукашиновић, Ј. Бошковић, Лукач, Ђуричић, Стајчић, Балог,  Зујић, Будимичић (З. М. Јовановић), Милијашевић, Н. Бошковић, З. Јовановић.

ЈАДРАН: Чавић, Малетић, Булатовић, Шестовић, Ј. Којчиновић, Милаковић, Рајић, Пекић (Бајић), Марковић, Наглић (М. Којчиновић), Бранковић (Драгутиновић).

Гости очекивано дошли до убедљиве победе. Најбољи појединац у у гостујућој екипи био је Данко Марковић, и стрелац два гола. Домаћини, су играли онолико колико су им гости дозвољавали.

1. Маленчић

НОВИ КАРЛОВЦИ: Полет - Борац (М) 1:1, КУПИНОВО: Купиново - Јадран 0:4, ВРДНИК: Рудар - Будућност 4:7, ИНЂИЈА: Железничар - Борац (К) 1:0, ВИТОЈЕВЦИ: Партизан - Напредак (П) 4:2, ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Доњи Петровци - Љково 4:2, АДАШЕВЦИ: Граничар - Словен 2:2, ПУТИНЦИ: ПСК Путинци - Слобода 2:4.