Суботичка лига: Куцурани држе корак

​​​​​​​Искра - Напредак (Н) 2:1 (0:0)
lopta_u_mrezi_1

КУЦУРА: Игралиште Искре, гледалаца:300, судија: Изабела Ковач (Кањижа), стрелци: Губаш у 67. и Сердар у 82. минуту за Искру, а Стјепановић у 74. минуту за Напредак, жути картони: Иван, Дрљача (Искра), а Стјепановић, Лимановић (Напредак), црвени картони: Иван (Искра), Стјепановић (Напредак).

ИСКРА: Калинић, Дрљача, Шанта (Вајагић), Сталевић (Дурутовић), Ђаковић, Родић, Иван, Малацко, Јурчук, Губаш, Сердар.

НАПРЕДАК (Н): Багаш, Д. Илић (Козарски), Свилар, Неда, Стјепановић, Лимановић, Миладинов,И.Илић, Јојкић, Козомора (Савков), Ћирић.

Фудбалери куцуранске Искре, у већем делу утакмице, били су супериорни у односу на госте из Надаља. Пропустили су Куцурани прилику да забележе убедљиву победу. Ипак, у финишу меча, нападач Искре Зоран Сердар побринуо се да спортска правда буде задовољена.

Ђ. Шт.

Раднички (Б) - Сутјеска 3:0 (2:0)

БАЈМОК: Спортски центар, гледалаца 100, судија: Филиповић (Суботица), стрелци: Лазић у 15. Лебовић у 43. и 80. минуту. Жути картони: Беркловић, Николић, Перовић (Сутјеска).

РАДНИЧКИ: Иванишевић 7, Пешут 7, Лебовић 8, Ивошевић (Станар 7, Јаљић 7, Лазић 7, Лукић 7, Томић 7, Кекезовић 8, Бабић 7, Стојановић 7 (Маровић).

СУТЈЕСКА: Бајић 6, Николић 6 (Вејновић 6), Жугић 6, Глумац 6, Никитовић 6, Делић 6, Андрић 6, Бајић 6, Беркловић 6, Пековић 7, Бајић 6.

У борбеној и динамичној игри Раднички је зслужено дошла до победе. У 10. минту Кекезовић је погодио пречку, а мало каснију исти играч је послао дијагоналу до Лазића који је погодио мрежу. Бајмочани су наставили с нападима. Два минута пре краја полувремена, Дејан Кекезовић је послао лопту до Луке Лебовића који је преварио неколико игирача из Сутјекске и постигао погодак.

У наставку Бајмочани су били надмоћнији и преко Луке Лебовића још једном затресли мрежу гостију.

С. Стојиљковић

Јадран - Његош 2:1, Ђурђин - Панонија 2:2, Виноградар - Војводина 0:1, Препород - Слога 1:0, Обилић - Пролетер (Њ) 2:0, Пролетер (РС) - Сента 3:0, Раднички - Сутјеска 3:0, Искра - Напредак 2:1,

1. Војводина      21     16     3      2      77:15        51

2. Искра             21     16     1      4      47:26        49

3. Прол. (РС)      21     14     2      5      56:28        44

4. Раднички       21     13     4      4      43:19        43

5. Његош           21     11     4      6      44:28        37

6. Јадран           21     9      5      7      37:37        32

7. Виноградар    21     9      4      8      42:33        31

8. Ђурђин           21     7      5      9      32:33        26