СУПЕРЛИГА Још једна добра партија Војводине, пао и Радник (0:4)

НОВИ САД: Фудбалери Војводине остварили су ћетврту узастопну победу у Линглонг Суперлиге Србије. Овог пута била је боља од Радника у Сурдулици резултатом 0:4 (0:3).
fudbaleri vojvodina radnik

Бајковити старт сезоне новосадских црвено-белих наставио се овим новим успехом. Војводина је на првом месту на табели са 12 бодова, колико има и другопласирани новајлија ТСЦ из Бачке Тополе. Треба напоменути да Звезда има утакмицу мање, као и Партизан, али он је данас играо нерешено у Крушевцу са Напретком (2:2).

Погледајте ток данашње утакмице:

90` Крај утакмице

84` ГОООЛ Војводина води са 4:0. Бојић у петерцу до Зукића и Костић је био немоћан

70` Нешковић уместо Гемовића

63` Поново Гемовић, али право у голмана Костића

59` Гемовић са 15 метара искоса, али тик поред стативе

58` Зукић уместо Матића

53` Ђорђевић са 25 метара из слободњака право у Роцкова

51` Без шанси на почетку другог дела игре

Полувреме

45+3` Још неколико покушаја играча Радника из даљине, али неуспешних

43` У два минута, два шута Радника из даљине , али далеко од гола

40` Мирнији период игре без прилика на обе стране

27` ГОООЛ  Војводина води са 3:0. Стрелац је Матић који је, после лепе акције напада Војводине, натрчао на лопту у петерцу и сместио је иза леђа голамну Ивану Костићу

19` ГОООЛ Војводина води са 2:0. Гемовић је након додавања Матића сам избио пред гол Радника и лако постигао поготак

17` ГОООЛ Војводина води са 1:0. Езе је натрчао на лопту у петрцу и лако је савладао голмана Костића

11` Нова шанса за Радник. Стаменковић главом после корнера, али поред гола

5` Са око 35 метара из слободног ударца шутирао је Ристовић, али преко гола