Војводина сигурна у Инђији, победила са 2:0

У Инђији завршен меч 9. кола Суперлиге Србије Инђија - Војводина, Војводина повела голом Петра Бојића у 59. минуту, Човић повећао вођство Новосађана у 69. минуту
fk vojvodina  - rad jgrlic

92` Замало да после корнера Војводина да још један гол, потом судија свира крај

88` У Инђији изашао Брана Илић, ушао Василије Бакић

85` Повратна лопта до Човића из Војводине, који са осамнаест метара шутира преко пречке

77` Гемовић ушао у Војводини, Вукадиновић изашао, у Инђији Величковић уместо  Бастајића

69` Човић погађа главом после Дринћићевог центаршута, 2:0 за Војводину

66` Прилика за Инђију, центрирао Цуцин, маказицама лопту хваата Бастајић, она иде преко гола

65` Ковачевић из Војводине добио жути картон због оштрог старта

62` У Инђији ушли Елиомар и Пуртић

59` Контра Војводине, продор Вукадиновића са леве стране,  асистенција, Бојић мајсторки погађа мрежу 1:0 за Војводину

55` У Војводини изашао Максимовић ушао Стојковић

49` Продор Андрића по десној страни, добар центаршут, опасну ситуцуију некако решава одбрана Инђије

46` У Војводини друго полувреме донело измене, ушли Бојић,Човић и Ђорђевић, у свлачионици остали Зукић, Мркаић и Деветак

45` Лепа акција Војводине,неколико финих пасова кроз казнени простор, шут Деветка изблокиран. Завршено прво полувреме

40` Михајлов из Инђије шутира после главом после корнера, Вуклиш добро постављен

37` Протић из Инђије добио жути картон због преоштрог старта над Андрићем

35` У овом делу меча Војводина има иницијативу,неколико минута сабила је Инђију у њен казнени простор

32` Цуцин из Инђије опасно шутира са десне стране из проличне даљине,Вуклиш кроти врло незгодан ударац. Мркаић из Војводине добио жути картон а потом и Деветак

27` Леп шут Младеновића из Војводине после корнера са неких двадесетак метара, Јовичић хвата лопту

24` Ритам утакмице мало је пао, тренутно се игра између два казнена простора

13` Зукић из Војводине шутирао из казненог простора али је одбрана Инђије изблокирала шут

8` Врло динамична утакмица у Инђији, игра се врло брзо

3` Вукадиновић из Војводине шутирао десном ногом са леве стране, одбрана Инђије изблокирала лопту, прва опасна ситуација пред домаћим голом, потом стопостотна шанса после корнера за Саничанина. Војводина врло добро ушла у меч

ИНЂИЈА: Марко Јовичић, Лука Цуцин, Милош Михајлов, Брана Илић, Милијан Илић, Небојша Бастајић, Алекса Јовановић, Коста Алексић, Јован Крнета, Радош Протић, Александар Ђорђевић

ВОЈВОДИНА: Горан Вуклиш, Младен Деветак, Новица Максимовић, Синиша Саничанин, Владимир Ковачевић, Дејан Зукић, МНикола Андрић, Никола Дринчић, Богдан Младеновић, Момчило Мркаић, Миљан Вукадиновић