Суперлига Србије: Нови Пазар - Војводина 3:1

Завршен меч Нови Пазар-Војводина у 10. колу Суперлиге Србије, Нови Пазар повео у 26. минуту голом Марковића а у 29. минуту исти играч поново даје гол, Марковић опет даје гол, овај пут у 44. минуту,Бојић дао гол за војводину у 70. минуту
в

94`Крај утакмице

90` Опет шанса за Војводину, Деветак пласира са двадесетак метара, лопта пролази близу стативе

89` Шанса за Војводину, Вукадиновић шутира после дуплог паса са Бојићем, голман Пазараца Дртобњак некако брани

87` Лопту и даље више има Војводина

82` У Војводини Ђуричин уместо Саничанина

`79` Шанса за Нови Пазар, Перић са 20 метара шутирао поред стативе

`77` Мркаић шутирао под пречку после центаршута Дринчића, голман Новог Пазара брани, потиом Младеновић из Војводине добија жути картон, фаулом је спречио контру

75` Ковачевић ушао у Новом Пазару, изашао Томић

70` Војводина стално има лопту, шутирао Бојић, потом Сисе блокира Дринчића, Бојић погађа за Војводину, реултат је 3:1

63` Војводина непрекидно притиска Нови Пазар

59` Шанса за Војводину, Младеновић са 16 метара шутира преко гола одбијену лопту после добре к9мбинације Новосађана

56` Марковића у Новом Пазару, који је остварио хет трик, мења Аганспахић

46` Почело друго полувреме, у Војводини ушли Стојковић, Мркаић ,Ђорђевић и Младеновић, у Новом Пазару Перић и Недељковић

45` Крај првог полувремена

44` Хет трик Марковића, дао и трећи гол за Нови Пазар који води са 3:0. Ненад Лалатовић добио црвени картон

42` Зукић лепо шутирао са 18 метара, лопта пролази поред стативе Новог Пазара, шанса за Војводину

36` Војводина имала шансу после корнера, покушао Бојић из близине, али је шут изблокиран

34`Ресић из Новог Паза добио жути картон

29` Марковић поново погађа за Нови Пазар, који води са 2:0. Прретходио је напад са десне стране, центаршут и позтом помало срећна реализација Марковића

26`  Марковић погодио за Нови Пазар који води са 1:0. Претходила је контра, добра размена пасова и потом три шута Новопазараца из казненог простора, трећи је упутио Марковић и погодио мрежу

21` Опет Томић из Новог Пазара пробио по десној страни и добро центрирао, Драгутиновић је био сам и потом изузетно лоше захватио лопту

18` Прва  шанса за Нови Пазар, Томић центрирао са десен стране, шутирали Драгутиновић и Сисе, одбрана Војводине рашчишћава

14` Леп покушај Зукића из Војводине са двадесетак метара, лопта је по земљи прошла поред стативе. Потом Човић шутира са 30 метара, али голман Новог Пазара Дробњак брани

9` Вукадиновић из Војводине продро са десне стране у казнени простор Новог Пазара, голман домаћих био је за делић секунде бржи

5` Војводина има више лопту, води игру

НОВИ ПАЗАР: Марко Дробњак, Никола Влајковић, Нуман Курдић, Марко Маринковић, Бранислав Томић, Немања Драгутиновић, Јасмин Тртовац, Шевкија Ресић, Душан Живић, Абдулаје Сисе, Лука Марковић

ВОЈВОДИНА: Горан Вуклиш, Младен Деветак, Синиша Саничанин, Владимир Ковачевић, Немања Човић, Дејан Зукић, Никола Андрић, Никола Дринчић, Петар Бојић, Миодраг Гремовић, Миљан Вукадиновић