Војводина победила у Крушевцу 1:0, Ђорђевић донео тријумф

Завршен меч Напредак-Војводина у Крушевцу на стадиону Младост, Ђорђевић у 56. минуту дао гол за Новосађане
fk vojvodina  - rad jgrlic

93`Завршена утакмица у Крушевцу

90` Неколико лепих пасова нападача Војводине, Зукић улази у казнени, следи шут, лопта иде преко пречке

85` Зељковић озбиљно припретио голу Војводине, са шест метара шутирао, одбрана новосадскогг тима успела је да изблокира ударац

81` У Војводини ушао Зукић, изашао Човић

79` Рашковић из Напретка фулирао Ђуричина, руком га закачио по лицу, добио други жути картон и морао је ван игре

78` Војводина врло високо притиска екипу Напретка, па домаћи тешјко износе лопту са своје половине

76`Павићевић у Напретку мења Костића

74` У Војводини изашао Миљан Вукадиновић, ушао Огњен Ђуричин

70`Поново судијски тајм-аут због врућине

68` Дринчић центрира врло незгодно са леве стране, голман Напретка боксује, Мркаић лепо покушао маказицама

63` Шести корнер за Војводину, Мршић рашчистио у казненом Напретка

61` Напредак опасно припретио, Рашковић шутирао лопта прошла врло близу гола Војводине

56` Ђорђевић погодио, 1:0 за Војводину, изванредна серија дрибинга Вукадиновића на левој страни, центаршут по земљи, Ђорђевић се најбоље сналази, лопта прелази гол линију

51` Рашковић из Напретка добио жути картон, фаулом над Бојићем спречио контранапад Војводине

46` У Војводини нови играчи Ђорђевић, Мркаић и Стојковић, тренер Лалатовић покушава да подигне ритам игре одмах на почетку другог полувремена

45` Дринчић из слободног ударца са леве стране, потом корнер за Војводину са десне стране, Напредак се одбранио. Војводина имала иницијативу током целог првог дела меча, Напредак је трчањем, посебно на својој половини, успео да угуши игру. Крај првог полувремена

44` Гемовић повукао дриблинг у леву страну и са двадесетак метара шутирао преко Напретковог гола

41` Због офсајда поништен погодак Вукадиновића

36` Четврти корнер за Војводину, Дринчић центрира, одбрана Напретка то рашчишћава

34` Шутирао Вукадиновић после неколико добрих пасова нападача Новосађана, лопта је прошла поред гола

31`Војводина стално притиска Крушевљане, али се играчи Напретка добро крећу на својој половини, тако да иницијатива није произвела праве шансе за гол

28` Капитен Војводине Дринчић лепо шутирао са тридесетак метара, лопта пролази поред стативе Напретковог гола

24` Утакмица нема висок ритам, судија је због спарине дао тајм-аут за освежење

16` Војводина доминира тереном, после фаула над нападачем Новосађана покушао Дринчић из слободњака, али се оклизнуо, потом у контри Спремо из Напретка шутира виоко преко гола Симића

10` Дринчић одиграо повратну  из слободног ударца, шут и корнер за Војводину, гужву је некако разрешио голман Напретка Јорданов

5` Уводни минути донели су уобичајено испитовање снага противника. И Војводина и Напредак имали по корнер

Напредак: Алекса Јорданов, Јован Маринковић, Мирољуб Костић, Младен Зељковић, Огњен Мршић, Срђан Матић, Милан Спремо, Дино Шарац, Никола Ллековић, Немања Миловановић, Митар Ћуковић

Војводина: Никола Симић, Младен Деветак, Синиша Саничанин, Немања Човић, Мирко Топић, Никола Андрић, Никола Дринчић, Петар Бојић, Миодраг Гемовић, Славко Бралић, Миљан Вукадиновић