СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ Победа Војводине над Златибором у Ужицу (0:2)

Фудбалери Војводине савладали су Златибор у Ужицу резултатом 0:2. Ово је осма победа Војводине у првенству и тиме се учврстила на другом месту на табели.
1

Утакмица је завршена

88` Ђуричин је био у великој шанси. Ипак, промашио је цео гол са око девет метара

78` ГОООЛ Андрић главом након корнера који је извео Дринчић

75.  Опет Човић овог пута  са око 20 метара искоса, али је лопта отишла ван оквира гола.

73`  Андрић центрира, а Човић путира главом са десетак метара. Чубраковић је ухватио лопту.

71` Човић је шутирао са око 28 метара, али је лопта отишла поред стативе

58` ГООООЛ  Дринчић за 1:0. Шутирао је из велике даљине са око 25 метара. Чубраковић је био немоћан

55` Због фаула над Бојићем, Глишовић добија црвени картон

48` Велика шанса за Војводину, Ђуричин је сам избио пред голмана Чубраковића. Шутирао је са око осам метара, али је Чубраковић успео да одбрани

46` На почетку другог полувремена у тиму Војводине, извршена је трострука измена: изашли су Младен Деветак, Богдан Младеновић и Момчило Мркаић, а ушли Стефан Ђорђевић, Огњен Ђуричин и Миодраг Гемовић.

Завршено је прво полувреме, не претерано интересантно. Сем шансе Бојића, ништа вредно није било за забележити

45` Играће се још четири минута

35` После центаршута Дринчића, Бојић је дошао у прилику. Шутирао је са искоса десне стране, али лопта није погодила гол

30` Шанса за Војводину. Пробао је Бојић, али је његов ударац изблокиран, али је лопта отишла поред гола

23` Стаменковић у редовима Златибора излази због повреде глав, у игри је Глишовић

16` Први ударац ка голу Златибора упутио је Дринчић. Шутирао је са око 20 метара, али је лопта отишла  метар-два изнад гола

15` Војводина како одмиче утакмица све сигурнија. Преузима иницијативу, али још век не прети голу противника

10` Велика борба на делу терена између два шеснаестерца, али нема прилика за погодак

5` Игра се на средини терена. Фудбалери Златибора су са више жеље ушли у утакмицу. Разигранији су и имају више лопте у поседу