Војвођанска лига – југ: Ђокић решио дерби

У дербију кола домаћини су поново испољили своју стару бољку, неефикасност и компликовање у игри, па је гостујућа одбрана могла увек да осујети на време сваки напад домаћина.
Sremac (Vojka)

Подриње - Први мај 0:1 (0:1)

МАЧВАНСКА МИТРОВИЦА: Стадион Подриња, гледалаца 500, судија Пјевац (Темерин).Стрелац: Ђокић у 10. минуту. Жути картони: Рого, Мијаиловић (Подриње), Ђокић (Први мај).Црвени картон. Брус (Подриње).

ПОДРИЊЕ: Релић 7, Теподоровић 7, Радовановић 7, Рого 6 (Владисављевић), Живковић 6, Павловић 6, Чокањаловић 6 (Брус 6), Пантић 7, Арсеновић 6 (Иванковић 6), Ивић 7, Мијаиловић 7.

ПРВИ МАЈ: Шегавац 7, Бајић 7, Станивуковић 7, Радишић 8, Мачвански 7 (Стоисављевић 7), Крстић 7 (Ђукић 7), Ђокић 8, Тепић 7, Чупељић 7, Добић 8 (Стојчић 7), Зец 7.

Иначе, гости су постигли на време гол.Одмах на почетку.Ђокић је искористо грешку домаће одбране, а на крају ће се испоставити, да је тај гол био и победнички.

М. Дрмановић

Хајдук (Д) - Хајдук (Б) 6:0 (2:0)

ДИВОШ: Стадион Хајдука, гледалаца 120, судија Тодић (Врдник).Стрелци: Милојевић у 18, 41. и 80, Бојић у 72, Вељковић у 86. и Совиљ у 87. минутзу. Жути картон: Бојић (домаћи).

ХАЈДУК (Д): Радић 7, Лукић 7, Пендо 8, Бојић 8 (Драгојевић), Шућак 8, Скорупан 8, Миленковић 8 (Д. Симић 8), Савићевић 7, Милојевић 8, Совиљ 8, Несторовић 7 (Вељковић 7).

ХАЈДУК (Б): Благојевић 6, Суботин 6, Чича 7, Орошић 7, Ђорђевић 6, Ж. Митровић 7, М. Гавриловић 7, М. Митровић 7, Петровић 6, Милованчевић 7, Јованов 7.

Добра игра у Дивошу. Ривали су играли отворено.А, гледаоци, су били ускраћени да виде сијасет голова још у првом полувремену.Опет, су домаћини по старом стварали шансе и промашивали. Ипак, у наставку, само су донекле успели, да макар половину претворе у голове.

Р. Маричић

Подунавац - Сремац (В) 1:0 (0:0)

БЕЛЕГИШ: Стадион Подунавца, гледалаца 200, судија Меничанин (Врдник).Стрелац: Челар у 58. минуту.

ПОДУНАВАЦ: Кромпић 7, Челар 8, Ђурић 7, Вујасиновић 8, М. Живковић 7 (Пејчиновић), Тинтор 7, Петронијевић 8, Зоговић 8, Качаревић 7 (Балешевић 8), Анђелковић 7, Гавриловић 8.

СРЕМАЦ: Травица 7, Кубуровић 7, Ћато 6, Милојевић 6, Чортановачки 6, Котуан 6 (Качар 6), Грујин 6, Ђекић 6, Бабић 6 (Средојевић 6), Коларов 6, Ђурчин 6.

Права првенствена утакмица у  којој, су домаћини били много бољи ривал, али нису успели да постигну више од једног гола.Све је завршено у три потеза. Акцију је започео Тинтор, па је лопта дошла до Петронијевића, који је био несебичан, у бољој позицији да шутира био је Челар, дотурио је до њега, а овај је прецизним шутем матирао одличног Травицу, који је најзаслужнији што гости нису доживели и тежи пораз.

М. Радаковић

ЛСК - Раднички (Ш) 0:3 (0:1)

ЛАЋАРАК: Стадион ЛСК-а, гледалаца 100, судија Чекичевић (Моровић).Стрелци: Дерајић у 8, Крајновић у 60.и Шуша у 68.. минуту. Жути картони: Радић, Вукотић (ЛСК), Перовић, Н. Сарић (Раднички).

ЛСК: Овшек 7, Вуколић 7, Дронић 7, Босанчић 7, Лађевац 7, Вулетић 7, Радић 7 (Оџаклић), Савић 7 (Шћуррк), Ненадовић 7, Писаревић 7 (Вукотић), Вранешевић 7.

РАДНИЧКИ: Илић 7, Мијатовић 7 (Шуша 7), Аперлић 7, Теофиловић 7, Васић 7, Стојшић 7, Дерајић 8, Крајновић 7 (Мирчетић), Матић 7 (Ј. Сарић), Н. Сарић 7, Перовић 7.

И, поред победе гостију, Лаћарци се нису ни мало обрукали. У првом полувремену одиграли су нешто слабије, али у наставку играли су одлично, иако су изгубили утакмицу.Али, гостујућем тиму су блистали расположени стрелци Дерајић, Крајновић и Шуша, који су однели превагу за коначну победу Шиђана.

М. Плавшић

Слога (Е) - Слога (Т) 3 :0 (1:0)

ЕРДЕВИК: Стадион Слоге, гледалаца 100, судија Димоски (Нови Сад).Стрелци: Смиљанић у 26, Стојшић у 54. и Поважан у 80. минуту.

СЛОГА (Е): Петровић 7, Ђуркић 7 (Поважан 8), Домичић 7, Кобиљски 7, Смиљанић 8, Грковић 8, Стојшић 8, Грубиша 7, Бојанић 7 (Вуковић 7), Ристић 7 (Дробац 7), Цвијић 8.

СЛОГА (Т): Боројевић 8, Пастор 7, Зелић 7, Бановић 6, Свитић 7 (Ђурић), Марковић 7, Ђорђевић 7, Вукаљевић 7, Ћук 7, Томић 6, Туцаков 6 (Ђурђевић).

У дуелу имењака, био је бољи ердевички. Могли су домаћини славити и убедлвије.Али, домаћи стрелци су били мало брзоплети, а сва три гола домаћини су постигли из израђених акција.

А. Кузмић

Хајдук (Ч) - Татра 0:5 (0:1)

ЧУРУГ: Игралиште Хајдука, гледалаца око 50. Судија Секулић (Футог). Стрелци: Грујица у 40. Клајић у 50. и 90. Лукић у 65. Барић у 85. (из пенала) за Татру. Жути картон: Максимовић (Хајдук).

ХАЈДУК:  П. Сладојевић, Лазић, С. Шарић (Нађалин), М. Шарић, Самоловац, Срећков, Д. Сладојевић (Његован), Вујичић, Макивић, Максимовић (Поповић), Сувајац

ТАТРА: Бузаџија, Форњик, Мрђеновић, Апић, Суботић, Поштић, Боровница (Клајић), Грујица (Лукић), Барић, Настић (Буђик), Убовић.

Иако су фудбалери Хајдука одиграли први део игре сасвим солидно, гости су у завршници ипак стекли минималну предност голом Горана Грујице. У наставку доминирали су гости.

П. Бундало

ЕРДЕВИК: Слога - Слога (Т) 3:0, ДИВОШ: Хајдук - Хајдук (Б) 6:0, ЛАЋАРАК: ЛСК - Раднички (Ш) 0:3, БЕЛЕГИШ: Подунавац - Сремац (В) 1:0, МАЧВАНСКА МИТРОВИЦА: Подриње - Први мај 0:1, ШАЈКАШ: Борац -Јединство (СП) 0:1, ЧУРУГ: Хајдук - Татра 0:5. Југовић из Каћа је био слободан.