Војвођанска лига - југ: Темеринци преслишали студенте

Већ од самог почетка гости су напали, а Свитић је шутирао у паду изнад пречке у другом минуту, а Бајић је такође припретио у 20. минуту.
Pokrajac Indeks/D. Ivanic

Индекс - Слога (Т) 0:1 (0:0)

НОВИ САД: Ђачко игралиште, гледалаца око 200, судија: Матић (Нови Сад). Стрелац: Свитић у 67. минуту. Жути картони: Рибар, Божић (Индекс), Пастор (Слога).

ИНДЕКС: Опарница 6, Сендерак 6, Мрђеновић 6, Апић 7, Ђекић 7, Божић 7, Покрајац 6 (Кнежевић), Ковачевић 5 (Спасојевић 6), Бањац 6, Рибар 5, Златковић 5 (Варга 6).

СЛОГА: Станивук 7, Вукаљевић 7, Пастор 7 (Панић), Томић 7, Зелић 7, Бајић 7 (Павловић 7), Мијајиловић 8, Свитић 8, Ђурђевић 7, Росић 8, Вукаљевић 7 (Радаковић).

Последња линија Индекса није попуштала. У 40. минуту и Росић је шутирао за мало поред стативе.

И у другом делу игре Слога је доминирала, а Индекс чекао шансу. Темеринци су постигли погодак у 67. минуту, акција је текла по левој страни, Росић је додао лопту до Свитића који је био на око 17 метара од гола, шутирао је снажно по земљи, Опарница је лоше интервенисао и лопта је завршила у мрежи.

У последњих 15 минута студенти су напали. Спасојевић је шутирао из повољне позиције коју је сам створио али изнад пречке, да би и Бањац главом покушао али је тукао у Станивука.

М. Ковачевић

Хајдук - Кабел 2:3 (1:1)

ЧУРУГ: Стадион Хајдука, гледала око 300, судија: Пјевац (Темерин). Стрелци: Јовановић у 20. и Марић у 85. за Хајдук, а Граховац у 5. и 48. Богданић у 80. минуту за Кабел. Жути картони: Симић, Калајџић, Бајат (Хајдук), а Бараћ (Кабел).

ХАЈДУК: Шарић 7, Паповић 7, Срећков 6, Докић 6, Калајџић 7, Бајат 7, Стјепановић 6 (Марић 7), Симић 6, Јовановић 7, Бубања 7, Марков 6 (Радановић, Јовић).

КАБЕЛ: Сакић 7, Тривуновић 7, Ђурић 7, Зорић 7, Бараћ 7, Тополић 7, Клајић 7 (Попадић), Недић 7 (Поштић), Граховац 8 (Остојић), Богданић 7, Ђулић 7.

Спретнији  и срећнији гости из Новог Сада нанели су први пораз Чуружанима на њиховом терену у овом првенству. Колико су били спретни гости говори податак да од четири шута која су ишла у оквир гола сасвим солидног голмана Љубише Шарића три су завршила у мрежи, док је шут Алексе Бараћа зауставила пречка. Почело је поготком  Петра Граховца који је из сумњиве позиције после проигравања од стране Горана Недића донео предност гостима. Да би Марко Јовановић до полувремена прелепим голом успео да поравна резултат. Само што је почео други део полувремена најбољи појединац утакмице Граховац погодио је мрежу за нову предност гостију. Трећи погодак гости су постигли преко Богданића,а асистирао је Граховац. Михајло Марић  је само смањио резултат.

П. Бундало

Подунавац - Славија 2:2 (1:1)

БЕЛЕГИШ: Стадион Подунавца, гледалаца 200, судија Станојчев (Ириг).Стрелци: Пунишић у 5. и Мандић у 80. за Подунавац,  а Терзић у 25. и Марков у 85. минуту за Славију. Жути картони: Вукмировић, Паклар (Подунавац), Чичић, Марков, Радовановић, Плавшић (Славија).

ПОДУНАВАЦ: Ћировић 6, Шолаја 6, Пунишић 7, Неорчић 6, Јакшић 7 (Травица 6), Пауновић 6, Балешевић 7, Паклар 6, Васиљевић 7, Вукмировић 5 (Милановић 6), Мандић 6.

СЛАВИЈА: Глишић 7, Чича 6, Јашовић 7 (Стојановић 7), Плавшић 6, Марков 7, Рис 7, Чичић 6, Стојчевић 7 (Марковић), Бубњевић 6 (Радовановић 6), Терзић 8, Секулић 7.

Белегишани имају нов тим, и никако, да се уиграју. А, ипак, су били фаворити у овом мечу. А, гости, само, борбеном игром су се могли супроставили фаворизованим домаћинима.Тако су и играли. Домаћини могу да жале за неколико изузетних шанси које су прокоцкали брзоплети нападачи.

М. Радаковић

НОВИ САД: Борац - Хајдук (Д) 2:1, ЕРДЕВИК: Слога - Сремац (В) 1:0, НОВИ САД: Индекс - Слога (Т) 0:1, ШАЈКАШ: Борац - Купиново 2:0, ЛАЋАРАК: ЛСК - Јединство (СП) 1:3, КАЋ: Југовић - Хајдук (Б) 2:1, ЧУРУГ: Хајдук - Кабел 2:3, БЕЛЕГИШ: Подунавац - Славија 2:2.