Суперлига: Војводина-Мачва 1:1 (0:0)

НОВИ САД: У 24. колу Суперлиге Србије Мачва и Војводина одиграли су утакмицу без победника 1:1 (0:0).
fk vojvodina jelena grlic.

Крај одличне утакмице у којој су оба ривала по тешком терену пружили одличну партију.

90+3‘ Тренер Војводине Илија Столица је послат од стране судије ван стадиона због приговора. Утакмица је продужена две минуте.

88‘ 1:1 Арсић је погодио рашље гола Мачве. Пребацио је зид, прелеп гол Лазара Арсића.

87‘ Јованчић је срушен од Милинковића на око 25 метара од гола.

84‘ 1:0, Матић је стрелац за Мачву. Арсенијевић је поново прошао са десне стране и убацио лопту пред гол Војводине, нападач Мачве ју је примио, преварио свох чувара и закуцао под пречку, Роцков је био немоћан.

80‘ Адамовић је тукао главом са око шест метара од гола преко пречке после центаршута Арсенијевића.

78‘ Калезић је ушао у игру уместо Михајловића код Војводине.

76‘ Пејовић је добио жути картон због старта на Езеију

75‘ Адамовић је шутирао слабо у Роцкова са око 16 метара од гола.

71‘ Арсић је добио жути картон код Војводине због приговора.

68‘ Арсенијевић је имао прилику после центаршута Јевтића, који је примио лопту уместу да је шутирао из прве и Војводина се успешно одбранила

65‘ Арсић је шутирао из шеснаестерца поред стативе гола Мачве.

58‘ Гаврић је шутирао са двадесетак метара искоса са десне стране али је Роцков био на месту.

56‘ Јованчић (Војводина) је добио жути картон због старта. Утакмица изједначена, без прилике за гол, али обе екипе се труде по тешком терену.

46‘  Езе је ушао уместо Суботића а Саничанин уместо Зличића код Војводине.

Почело је друго полувреме...

Прво полувреме је завршено без голова. Одиграно је динамичних 45 минута и обе екипе су имале озбиљне прилике да промене резултат. Ипак, најзначајнији моменат у провом полувремену је онај када је Антић морао да напусти терен због црвеног картона.

45` Гаврић је имао сјајну прилику да донесе предност Мачви. Ипак, његов шут главом је блокирао Вукасовић.

39` Очајан шут Милинковића. Он је са преко 20 метара послао лопту високо преко гола Емила Роцкова.

35` После корнера, поново шутира Матић, али је Роцков опет на месту. Очигледно да је Мачва преузела иницијативу после црвеног картона за Антића.

34` Добра шанса за Мачву. После контре Матић шутира у леви дољи угао гола, али је Роцков добро реагова.

29` ЦРВЕНИ КАРТОН за Антића који је лактом у скоку ударио у потиљак Гаврића у жељи да му се реваншира за претходни прекршај. Војводина, дакле, до краја меча са играчем мање.

28` Жути картон за Гаврића након прекршаја над Антићем у скоку.

27` Опет Бојан Матић. Добија лопту на у шеснаестерцу Војводине и путира из окрета. Лопта се одбија од одбране Војводине.

25` Стефан Михајловић добија жути картон. Он је одгурнуо рукама Пејовића који је претходно над њим направио прекршај.

20` Лазар Арсић шутира десном, слабијом ногом и лопта одлази далеко од гола Мачве.

18` Бојан Матић је поново имао прилику да постигне гол за Мачву која је имала полуконтру. Матић је шутирао са око 15 метара, али је Роцков успео да савлада лопту.

12` Какав шут Вукасовића са преко 25 метара. Лопту је послао право у рашље али се парадом истакао голман Филиповић.

10` Сјајна шанса за Лазара Арсића који је јако шутирао и погодио стативу. Мачва одмах узвраћа из полуконтре, али је Матић био непрецизан. Ипак, Војводина има више разлога да жали за пропуштеном приликом.

8` Суботић је имао шансу. Са 20-так метара шутирао је али непрецизно. Лопта је отишла метар поред гола Мачве.

3` За сада још нема озбиљних прилика. Игра се углавном на средини терена.

Састави:

Мачва: 1 Филиповић (Г), 7 Арсенијевић, 2 Гаврић, 33 Гемовић, 4 Ивић, 6 Јевтић, 44 Лазаревић,9 Матић, 10 Милинковић, 2 Пејовић, 19 Ристивојевић

Војводина: 1 Роцков (Г), 20 Антић, 10 Арсић, 29 Јованчић, 14 Лакићевић, 99 Михајловић, 77 Путинчанин, 66 Радовановић, 18 Суботић, 23 Вукасовић, 8 Зличић