ЗРЕЊАНИНСКА ЛИГА: Дуел имењака Башаидцима

Војводина (Б) - Војводина (НМ) 3:1 (2:0)
fudbalska lopta

БАШАИД: Игралиште Војводине, гледалаца: 50. Судија: Гашић (Кикинда). Стрелци: Винцан у 19, Тодоров у 23. и Адамов у 62. за Војводину (Б), а Милин у 60. минуту за Војводину (НМ).

ВОЈВОДИНА (Б): Протић (Кнежевић), Пајташев (Д. Сараволац), Завишин (В. Сараволац), Глушац, Винцан, Бандић, Тодоров, Адамов, Шошић, Грујић, Станојевић,

ВОЈВОДИНА (НМ): Весков, Милин, Шебул, Терзин, Арсенов, Д. Стојков, Лалић, С. Малеш, Батанчев, Ступар, Атанасковић

У дуелу имењака виђена је занимљива, а пре свега коректна утакмица у којој су домаћи дошли у вођство у 19. минуту, када је Бојан Винцан прошао по десној страни, ушао у казнени простор и савладао Вескова. Само неколико минута касније Милан Тодоров зналачки је испратио акцију и после центаршута спретно удвостручио предност свог тима.  У наставку су гости из Новог Милошева имали теренску инцијативу, а одбрамбени играч Милин успео да смањи предност. Међутим до преокрета није дошло пошто је Драган Адамов, већ у следећем нападу, искористио грешку одбране гостију да постави коначан резултат.

СтДавидовић

Војводина (Б) - Војводина (НМ) 3:1, ЖФК Банат - Русанда 3:2, Крајина - Младост (БД) 2:0, ЖАК - Напредак 2:1, Будућност - Младост (Л) 4:0, Банат - Полет 2:2, Борац - Раднички 10:0, Делија - АСК 3:1.

 1. Полет  13     10     2      1      36:12        32

 2. ЖАК    13     10     1      2      37:13        31

 3. ЖФК Банат  13     9      3      1      29:9  30

 4. Напредак     13     7      3      3      39:13        24

 5. Будућност    13     7      2      4      35:17        23

 6. Банат  13     5      4      4      34:20        19

 7. АСК     13     5      3      5      21:19        18

 8. Русанда       13     5      2      6      26:21        17